Back to Question Center
0

چگونه برای بهبود آمازون جستجوگرها؟

1 answers:

طبق آمار آماری، بیش از 55 درصد از کاربران که ترجیح می دهند خرید آنلاین انجام دهند، به پلت فرم معاملاتی آمازون مراجعه کنند تا آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند. این نقطه مرجع برای خریداران در روزهای ماست. کاربران در ابتدا با توجه به تعدادی از دلایل مشهور مانند شهرت خوب این وب سایت، توانایی مقایسه قیمت ها و یافتن بهترین قیمت در وب، توانایی خواندن نظرات مشتری و غیره، این پلت فرم را بررسی می کنند.علاوه بر این، کاربران می دانند که در صورت تجربه منفی این پلت فرم، آنها یک جریمه کامل به دست می آورند. همه این ویژگی ها آمازون را برای خریداران و فروشندگان سودمند می سازد. به همین دلیل است که اگر شما می خواهید بیشترین میزان مشتریان بالقوه خود را هدف قرار دهید، آمازون بهترین پلتفرم برای این اهداف است - como criar meu proprio site. برای به دست آوردن بیشترین فهرست خود در این پلت فرم تجاری، شما باید برخی از تاکتیک های بهینه سازی موتورهای جستجو را به نمایش گذاشتن محصولات و کسب و کار خود را پیاده سازی کنید.

این مقاله طراحی شده است که به شما در بهبود جستجوی خود آمازون و ایجاد محصولات خود را در این بزرگترین پلت فرم خرده فروشی آنلاین قابل مشاهده است.

اصل رتبه بندی محصولات در آمازون

چندین عوامل رتبه بندی ضروری است که شما باید در عمل برای بهبود صفحه خود آمازون وجود دارد SEO. اگر می خواهید یک لیست به خوبی بهینه شده را ایجاد کنید، باید بدانید که چه جنبه هایی باید تمرکز کنید.

بر اساس الگوریتم رتبه بندی آمازون A9، مشتری آینده نگر می بیند داده های زیر پس از پرس و جو جستجو:

  • کلیک حجم؛
  • قیمت محصولات؛
  • کلمات کلیدی و برچسب های هدفمند؛
  • در دسترس بودن محصول (در حال حاضر موجود یا در انبار)؛
  • تاریخ فروش؛
  • بررسی مشتری.

همه این جنبه ها را می توان به عوامل عملکرد و عوامل مربوطه تقسیم کرد. اولین گروه از عناصر نشان می دهد که چه محصولاتی را که آمازون استفاده می کند برای رتبه بندی محصولات براساس مقدار پولی که آنها با آن انجام می دهند، نشان می دهد. فاکتورهای مرتبط بودن ربط محصول پس از جستجوی کاربر است.

برای اولین بار به فاکتورهای رتبه بندی مبتنی بر عملکرد می پردازیم. اول از همه، این یک نرخ تبدیل است. تبدیل ها فاکتورهای رتبه بندی آمازون را آشکار می کنند. شما می توانید از چند تاکتیک موثر برای نشان دادن آمازون استفاده کنید که محصول شما به طور بالقوه تبدیل شده است. وقتی آمادگی تصویری واضح از تبدیل را می گیرد، آمازون کاملا روی حیله و تزویر است. شما می توانید شاخص های مختلف مانند واحدها و جلسات را مشاهده کنید، اما اطلاعات کافی برای کنترل همه وضعیت ها ندارید.

شما می توانید داده های مکالمات خود را با رفتن به گزارش ها، سپس گزارش های کسب و کار، فروش دقیق صفحه و در نهایت ترافیک پیدا کنید. در اینجا شما نیاز به بررسی درصد جلسه واحد یا به عبارت دیگر تعداد جلسات.

برای بهبود رتبه بندی آمازون، شما باید درصد جعبه خرید خود را تنظیم کنید. به عنوان مثال، واحدهای شما دستور خرید در جعبه را به آمازون سیگنال می دهند که شما بیشتر تبدیل می کنید.

شما می توانید بر اساس عملکرد بر اساس بهینه سازی تصاویر خود و بهبود قیمت محصولات تاثیر می گذارد.


اکنون، نگاهی به عوامل رتبه بندی آمازون که بر اساس رابطه. فاکتورهای مربوط به همه چیز مربوط به رعایت پرس و جو جستجو و اطلاعات است که در یک صفحه ارائه می شود.

برای اینکه صفحه خود را نسبت به پرس و جو کاربر مرتبط کنید، باید نام عنوان محصول خود را بهینه سازی کنید. شما باید کلمات کلیدی مرتبط و هدفمند را در عنوان و شرح خود قرار دهید تا مشتریان بالقوه خود را در یک صفحه پیدا کنید.

عناصر ضروری شما باید در عنوان خود شامل نام تجاری محصول، توضیحات کوتاه (رنگ، ​​اندازه، مواد، مقدار)، خط محصول و برای آنها این محصول طراحی شده (بچه ها، بزرگسالان و غیره). )

December 22, 2017