Back to Question Center
0

آیا امکان دریافت لینک ها از توییتر وجود دارد؟

1 answers:

برای توسعه کسب و کار خود را آنلاین تنها نیمی از نبرد است. پس از آن، شما باید سایت خود را برای ربات های جستجو و البته برای مشتریان بالقوه خود قابل رویت کنید. خوشبختانه بهینه سازی موتورهای جستجو برای این منظور کار می کند - peru holiday traditions. به ویژه Backlinks می تواند به شما برای بهبود آگاهی از نام تجاری خود و جذب جریان ترافیکی ثابت به صفحات وب سایت شما کمک کند. برای به دست آوردن نتایج برتر گوگل، در میان چیزهای دیگر شما نیاز به مقدار زیادی از لینک های با کیفیت بالا از سایت های PR بالا مانند Google+، فیس بوک، توییتر و دیگران. سیگنالهای این وبسایتهای معتبر به شما نشان میدهند که چگونه سایت شما بسیار محبوب است. توییتر محبوبیت، معتبر و پلتفرم بالا PageRank است که می تواند سایت خود را با بسیاری از آب پیوند با کیفیت ارائه دهد. در اینجا شما می توانید بسیاری از لینک های با کیفیت بالا تولید بدون پرداخت هر سنت. همه چیزهایی که شما نیاز دارید این است که یک صدای جیر جیر جذاب بنویسید، لینکهای ارسالی به دامنه خود را در آن وارد کنید، و اگر چندین هشتگهای مرتبط وجود داشته باشد.

در این مقاله، ما دقیق تر درباره نحوه دریافت لینک ها به سایت شما از توییتر بحث خواهیم کرد. امیدوارم این اطلاعات به شما در بهبود رتبه بندی وب سایت شما کمک کند و مشتریان بالقوه بیشتری را جذب کنید.

نحوه استفاده از پروفایل توییتر برای پیوند ها؟

توییتر یک پلتفرم اجتماعی محبوب است که اجازه می دهد تا ایجاد لینک ها از طریق آن. این دو مکان در نمایه شما برای اضافه کردن لینک وب سایت فراهم می کند. اولین قسمت اولین فیلد اصلی خود است، و دوم در 160 حرف در بخش Bio قرار دارد. علاوه بر این، شما می توانید یک لینک را به سایت هایی که داده ها را از پروفایل های توییتر می برند دریافت کنید. منابع اینترنتی که اطلاعات را از توییتر دریافت می کنند عبارتند از Twellow، Klout، TwitterCounter، Twitaholic و Favstar.

اگر هنوز حساب کاربری دیگری در این منابع وب ندارید، پروفایل توییتر خود را تنظیم کنید یا آن را تغییر دهید تا لینک های سایت خود را در هر دو زمینه وب سایت و بیو. علاوه بر این، از مشتریان خود بپرسید همین کار را انجام دهید.

جنبه های متعددی وجود دارد که شما نیاز دارید که لینک های ساختاری در توییتر را در نظر داشته باشید. اول از همه، بزرگترین مقدار پیوندهای که می توانید در این پلتفرم اجتماعی بدست آورید، هیچ نتیجه ای نیست. به این معنی که آنها ترافیک را به سایت شما منتقل نمی کنند. با این حال، لینک nofollow از سایت PR بالا هنوز دارای ارزش بسیار خوبی برای سایت شما و نشان می دهد موتورهای جستجو که دامنه شما سزاوار بالاترین رتبه در صفحه نتایج جستجو. چیز دیگری که باید در مورد ساخت لینک در توییتر بدانید این است که همه لینک ها به نظر می رسد مانند آدرس های مخفی به عنوان لینک های با متن لنگر کلمات کلیدی. به همین دلیل است که باید مطمئن شوید URL شما قابل خواندن، روشن و بهینه سازی است.

روند ایجاد لینک در توییتر شامل مراحل زیر است:

  • ورود به حساب کاربری توییتر و صدای جیر جیر لینک خود را

شما ممکن است استفاده کنید برخی از متن های سرگرم کننده و جذاب، نه فقط یک لینک. به محض انتشار صدای جیر جیر، این اطلاعات برای پیروان شما در دسترس خواهد بود.

استفاده از هشتگ ها قبل از هر كلمه كليدي مهم و كليدي كه مي خواهيد به آن اضافه كنيد مهم است رتبه بندی توسط SERP به عنوان کاربران جستجو توییتر پیاده سازی هشتگ ها. به هر حال، شما همچنین می توانید لینک های خود را هشتگ.

  • پیروان خود را توییت های خود را بازتوییت کنید

توییت های شما باید جلب توجه کنند، شوخ طبعی و حتی مصالحه کنند تا کاربران را مجبور به پخش آن کنند. اگر احساس تنهایی در تکنیک های نوشتاری را احساس کنید، به سادگی از پیروان خود بخواهید که لینک را در توییت های اولیه بازنویسی کنند.

  • Navigate to TweetMeme

TweetMeme منبع وب است که جستجو و بازخوانی توییت های جالب ترین. بنابراین هدف اصلی شما این است که در صفحات این سایت ظاهر شود، ایجاد یک صدای جیر جیر قابل حفظ است.

December 22, 2017