Back to Question Center
0

آیا می توانید به من در مورد لینک های بالا و فهرست سایت های برجسته برای پیوند با من بگویید؟

1 answers:

بیایید با آن روبرو شویم - داشتن محتوای صفحه مناسب برای وب سایت یا وبلاگ شما برای شناختن آن و اغلب در سایر منابع مشهور ذکر شده با PageRank بالا راه بسیار خوبی برای به دست آوردن این لینک های سزاوار برای SEO. به این ترتیب، شما نه تنها می توانید مخاطبان مورد نظر خود را دوست داشته باشید، بلکه یک قدرت قوی تر و نام تجاری کسب و کار خود را افزایش دهید - همه در یک. خوب، در زیر من قصد دارم به شما کمک کنم اطلاعات بیشتر در مورد لینک های بالا و سایت های سایت برجسته در ساختمان لینک آلی.


تعداد VS. کیفیت

هنگامی که به کارگیری SEO به شیوه ای مناسب می پردازد، فقط استراتژی های ایجاد لینک آرام برای وب سایت شما انجام می شود - club player france bonus sans depot casino. مگر اینکه شما بخواهید به پیشرفت وب سایت یا وبلاگتان در SEO در مقیاس، و همچنین ترافیک وب فعلی خود، و جستجوی موقعیتهای رتبهبندی در یک زمان طولانیتر آسیب برسانید. برای جلوگیری از استفاده از ابزارهای اتوماتیک و پرداخت لینک و یا خدمات مبادله، از سختافزار کارهای سخت افزاری استفاده کنید.چیزی است که بیشتر آنها از منابع اسپم، کاملا بی معنی و حتی مکان های کثیف برای ارتباط با شما استفاده می کنند. در حقیقت، آنها عمدتا با مواردی غلط، مانند قمار، زنا و داروخانه بدون مجوز برخورد می کنند. به این ترتیب، بسیاری از این خدمات ساختمانی پیوند خورده، نمیتوانند کاری راجع به جستجوگرهای ارگانیک انجام دهند. در حقیقت، آنها اغلب ثابت می کنند که فقط می توانند وب سایت یا وبلاگ خود را با تنهایی از پیوندهای خودکار کم کیفیت به طور عمده از منابع مشابه اشتباه ارائه دهند، به جای این که به شما برخی از لینک های با کیفیت بالا از لیست سایت ها با یک اعتبار معتبر.


صنعت ساخت و ساز و روابط مربوط به نجیب

یکی از بهترین راه ها برای بالا بردن مجازات و پمپاژ بسیاری از ترافیک وب به وب سایت یا وبلاگ شما، ایجاد روابط سالم با دیگر منابع معتبر با اقتدار بالا هستند که مربوط به صنعت تجارت شما و یا بازارچه هستند. به این ترتیب، شما به لینکهای ویراستاری دسترسی خواهید داشت که احتمالا ارزشمندتر و قدرتمندتر از هر لیست پشت سرهمها و سایتهای دیگر هستند که برای هدف ایجاد لینک. همچنین ممکن است شما مصاحبه ای با یک متفکر صنعتی قابل اعتماد یا وبلاگ نویس های بسیار محبوب داشته باشید. البته، با توجه به اینکه شما مایل و آماده پرداخت وقت کافی و تلاش برای «درآمدزایی» هستید که به طور طبیعی از حق بازگشت استفاده می کند. و در مورد لینکهای متنی به یاد می آورید - در نهایت می توان آنها را حتی با ارزش تر از مطالب سرمقاله ای مقایسه کرد - و می توان آن را با استفاده از محتویات خاص خود، مانند مقالات با کیفیت یا پست های مهمان بسیار مورد نیاز.

فهرست لینک ها و سایت های برتر برای شروع با

بدون نیاز به گفتن است که انواع زیادی از رسانه های اجتماعی استفاده شده توسط بسیاری از مارک ها و کسب و کار برای ایجاد قدرت خود و گرفتن برخی از لینک های قدرتمند در همان زمان. اما من شخصا توصیه می کنم حضور آنلاین خود را به طور عمده در Google Plus، Instagram، Facebook و Twitter ایجاد کنید. انجام این کار، فراموش نکنید که دایرکتوری های کسب و کار محلی و لیست مربوط به صنعت را در نظر بگیرید تا تمام اطلاعات تماس خود را برای دریافت یک Backlink ارزشمند در مقابل پر کنید. در نهایت، بهتر است از تکمیل صفحه «Google My Business» خود شروع کنید و به سادگی به مرور بروید تا بقیه دایرکتوریها، استنادها و لیستهای کسب و کار مربوط به بحث موضوع یا بازارچه خود را پیدا کنید.

December 22, 2017