Back to Question Center
0

HTML Extractor چیست؟ Semalt Presents ابزارهای معروف برای استخراج متن از اسناد HTML

1 answers:

یک اکسپرس یا اسکرابر HTML ابزار است که عبارات متا تگ ها، متا توصیف و عناوین یک قطعه محتوا. برای دریافت داده ها از اسناد HTML ساده، شما فقط نیاز به مهارت های اساسی برنامه نویسی دارید. اما برای اسناد پیشرفته HTML، شما باید از extractors یا scrapers استفاده کنید. زبان های برنامه نویسی مختلفی مانند Java، Python، PHP، NodeJS، C ++ و JS وجود دارد که شما باید یاد بگیرند که محتوای را از هر دو فایل ساده و پیچیده HTML استخراج کنید - criar blog do blogspot. برای وظایف مربوط به HTML خود، ابزار زیر بهترین است.

1. وارد كردن. IO:

واردات. io یکی از بهترین اسکنرهای محتوا و اسکنرهای HTML در اینترنت است. این عمل در چندین زبان و برش ها انجام می شود و سند HTML شما را تولید می کند، داده ها را به شکل جدول ها و لیست ها تولید می کند. این برنامه گزینه هایی برای دانلود ابرداده خود در فرمت JSON فراهم می کند.

2. Octoparse:

با استفاده از Octoparse، می توانید مقدار زیادی از اطلاعات را از صفحات مختلف وب استخراج کنید. این یکی از کارآمدترین استخراج کننده های HTML در اینترنت است که می تواند داده ها را در فرم های structured و unstructured خراشیده کند. Octoparse اطلاعات مفیدی را از تصاویر، فایل های HTML، فایل های متنی، فیلم ها و فایل های صوتی استخراج می کند.

3. Uipath:

با استفاده از Uipath، شما می توانید به راحتی پر کردن فرم و ناوبری خودکار. این دقیق، ساده و شگفت انگیز HTML استخراج و محتوا اسکرپ در اینترنت است. Uipath داده ها را به صورت JS، Silverlight و HTML می خواند، و به شما نتایج دقیق تر و مطلوب را می دهد.

4. کیمونو:

کیمونو خیلی سریع کار می کند و مطالب را از خبرخوان ها و پورتال های مسافرتی رد می کند. این برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان خوب است. این اسکنر HTML در عرض یک ساعت اطلاعات از صدها صفحه وب را از بین می برد. Kimono باعث می شود که شما بتوانید داده ها را به صورت تصاویر، فیلم ها و متن استخراج کنید.

5. Screen Scraper:

Screen Scraper یکی از بهترین اسکرپری است که به راحتی استخراج داده ها از اسناد HTML مختلف به راحتی. این می تواند هر دو وظیفه دشوار و آسان انجام دهد و دارای مقدار زیادی از گزینه های ناوبری و دقیق استخراج اطلاعات برای بهره مند شدن از آن است. با این حال، Screen Scraper نیاز به کمی مهارت برنامه نویسی و برنامه نویسی دارد. علاوه بر این، این ابزار در هر دو نسخه رایگان و حق بیمه می آید و برای فایل های HTML خود ایده آل است.

6. Scrapy:

Scrapy سطح بالای محتوا و برنامه scraping صفحه نمایش است که برای اسناد HTML شما مناسب است. این یک چارچوب قدرتمند است که برای فهرست صفحات وب و به راحتی داده ها را از وبلاگ ها و سایت ها استخراج می کند. Scrapy برای اسناد HTML موثر است و شما می توانید در طول پردازش اطلاعات کیفیت خود را نظارت کنید.

7. ParseHub:

ParseHub در هیچ زمانی نمایش داده ها را به خزانه های وب هدایت می کند و از تکنولوژی پیشرفته یادگیری ماشین برای شناسایی اسناد HTML استفاده می کند و اطلاعات مفیدی را از آنها می کاهد. ParseHub با لینوکس، ویندوز و مک OS X سازگار است.

8. کارشناسان اسپم:

SpamExperts ابزار شناسایی و حذف ایمیل هرزنامه . علاوه بر این، فایل های HTML شما را پردازش می کند و یک HTML استخراج قدرتمند است. برخی از بهترین گزینه ها هماهنگ سازی و پیکربندی هر فایل HTML هستند. می توان آن را به صورت محلی و در ابرها مستقر کرد. SpamExperts داده های خروجی و ورودی را نظارت می کند و بهترین نتایج ممکن را به شما ارائه می دهد.

December 22, 2017