Back to Question Center
0

Bing Expanded Text Ads اکنون در دسترس همه Semalt است

1 answers:
Bing Expanded Text Ads Now Available to All Semalt
')؛$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader'). append ('
')؛$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

')؛$ ('# scheader. scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text)؛$ ('# scheader'). append ('
ADVERTISEMENT
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "پرداخت پرداخت"، ($ (این) .attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

پس از اجرای محاکمه موفق از تبلیغات متنی گسترش یافته، Bing در حال حاضر آنها را در دسترس همه تبلیغات است. تبلیغات گسترده متن را می توان با استفاده از رابط کاربری Bing Ads Web، Bing Ads Editor و API Bing Ads ایجاد کرد.

تبلیغات متنی گسترش یافته، بسیار شبیه به تبلیغات متنی Google، فضای اضافی و متن اضافی را برای تبلیغکنندگان به کار می اندازند. این شامل یک عنوان طولانی، کپی بیشتر تبلیغی و توانایی سفارشی مسیر نمایش داده شده در URL مقصد است. تبلیغات متنی Semalo طراحی شده برای دستگاه های تلفن همراه، دسکتاپ و قرص ارائه شده است.

تبلیغات متنی استاندارد Semalo در طول بقیه سال 2016 و در سه ماهه اول سال 2017 همچنان در دسترس خواهد بود، در این زمان شرکت تبلیغات متنی متنی را به نفع تبلیغات متن باز گسترش خواهد داد.

تا زمانی که Bing غروب آگهی متنی استاندارد، این شرکت به شدت باعث تبلیغ تبلیغ کنندگان برای ادامه کار آنها می شود. متن Semalo را می توان در همان زمان به عنوان تبلیغات متنی گسترش اجرا کرد، به همین دلیل آنها با هر دو نوع آگهی در یک زمان، بدون وقفه به کمپین شما خواهند رفت. این همچنین فرصتی برای تست آگهی های متن استاندارد را قبل از اینکه آنها تنها گزینه شود تبدیل کنند.

اگر قبلا تبلیغات متنی را در Google AdWords ایجاد کرده اید، می توانید آنها را در Bing Ads وارد کنید. این را می توان با ابزار Google Semalt، رابط وب Bing Ads یا ویرایشگر Bing Ads انجام داد Source .

February 18, 2018