Back to Question Center
0

روش هایی برای تعیین امتیاز لینک ها چیست؟

1 answers:

این مقاله به موضوع کیفیت لینک اختصاص داده شده است. ما در مورد نحوه چگونگی ارزیابی کیفیت پیوندهای ورودی گوگل و چگونگی اندازه گیری کیفیت لینک ها در کمپین ساخت لینک شما صحبت خواهیم کرد. این جنبه های بهینه سازی موتور جستجو اساسی برای ایجاد یک لینک لینک کیفیت است. مزایای متعدد به دست آوردن آب پیوند با کیفیت به سایت شما وجود دارد. اول از همه، شما توانایی نام تجاری خود را در طرز بازار خود و در وب به طور کلی افزایش خواهد داد. علاوه بر این، backlinks dofollow دارای لینک آب به سایت شما هستند - buy rdp online. اگر آنها از منابع وب معتبر وب استفاده کنند، می توانند رتبه وب سایت خود را افزایش دهند و بسیاری از مشتریان جدید را جذب کنند.

ضروری است که کیفیت لینک هایی که به سایت شما اشاره می کنند را بدانیم زیرا این لینک ها به عنوان یک عامل رتبه بندی عمل می کنند و می توانند رتبه سایت شما را در صفحه نتایج جستجو بهبود بخشند یا تمام تلاش های SEO خود را خراب کنند. در روزهای ما، تمام لینک ها به همان اندازه تحت تاثیر قرار نمی گیرند. تعداد زیادی از اسپم ها و کلاهبرداران وجود دارد که سعی می کنند موتورهای جستجو را بازی کنند و پیوندها را در روش های غیر ارگانیک به دست بیاورند. گوگل همچنین به جای محاسبه تعداد لینک های خارجی که به صفحه وب اشاره دارد، کیفیت لینک های ورودی را ارزیابی می کند. دقیق تر، گوگل به اقتضاء اعتبار، ارتباط، موقعیت و ماهیت سرمقاله همه لینک هایی اشاره می کند که به سایت شما اشاره دارند.

به همین دلیل است که شما نیاز به دقت بررسی چشم انداز پیوند به عنوان لینک های نامناسب می تواند اعتبار نام تجاری خود را آسیب برساند و باعث کاهش رتبه بندی. گوگل منابع وب را نقض می کند که دستورالعمل های وب مستر را با لینک های کم کیفیت و لینک های اسپم نقض می کند. به همین دلیل است که اگر متوجه شدید برخی از لینکهای ورودی با کیفیت پایین که به سایت شما اشاره دارند، باید ابزار Google Disavow را اجرا کنید تا آنها را برای هر دو موتور جستجو و کاربران غیرفعال کنید.

اجازه دهید ما در مورد بعضی از روش هایی که Google برای تعیین امتیازات لینک ها استفاده می کنیم بحث کنیم.

معیارهایی که در هنگام تعیین امتیاز از لینکها در نظر گرفته شده توسط Google است.

اقتدار دامنه، قدرت صفحه و PageRank

یکی از مهمترین عوامل تعیین کیفیت لینک های ورودی، اقتدار منبع وب از که آنها می آیند. مدل PageRank مبتنی بر سهولت پیوند و جریان پیوند است. هرچه قدرت سایت بیشتر باشد، آب مرغوب تر و ارزشمند شما از طریق یک لینک پشتیبان گیری می شود.

برای محاسبه اقتدار صفحه اصلی یا منبع وب، می توانید از Semalt Web Analyzer یا Moz Tool استفاده کنید. با کمک این ابزارها می توانید تعیین کنید که آیا مالک دامنه و صفحه وب یک منبع وب است یا خیر. برای هر نشانی اینترنتی، نمره ای از 1 تا 100 دریافت خواهید کرد. این معیارهای بالاتر این است که پیوند بیشتر ارزشمند است.

علاوه بر این، با استفاده از نرم افزار Majestic SEO قادر به بررسی مجوز لینک های ورودی می باشید. این نرم افزار به شما این معیارها را به عنوان "جریان اعتماد" و "جریان نقل قول ارائه می دهد. "در یک مجموعه، این پارامترها به شما یک مجوز پیوند URL را نشان می دهند. هر کدام از این معیارها بالاتر است، لینک ارزشمندتری از این سایت خواهد بود.

مربوط به محتوای محتوا یا منبع وب

گوگل در این روز هوشمندتر شده و به راحتی میتواند محتوای محتوای وب را به لینک ورودی مرتبط کند در آن قرار دارد. این می تواند توسط هدف اصلی گوگل توضیح داده شده برای ارائه نه تنها با کیفیت بالا، بلکه حداکثر مربوط به نتایج جستجوی پرس و جو کاربر.

گوگل اهمیت موضوعی یک منبع وب را از طریق لینک های ورودی و متون لنگر این پیوندها ارزیابی می کند. به همین دلیل است که شما نیاز به توجه خاص به ارتباط متن لنگر خود دارید. از نام تجاری خود یا کلید واژه با حجم بالا استفاده کنید به عنوان متن لنگر برای لینک خود.

دریافت لینک ها از منابع وب مربوطه که نزدیک به موضوع دامنه شما مطابقت دارند، رتبه بندی سایت خود را برای شرایط جستجوی خاص افزایش می دهد.

December 22, 2017