Back to Question Center
0

آیا می توانم فرآیند ایجاد لینک ها را با استفاده از اسکریپت backlink ساده کنم؟

1 answers:

آیا شما تا به حال تعجب می کنید که چگونه برای به دست آوردن لینک های با کیفیت جدید از تصاویر؟ این یک روش ساختن پیوند است که بسیاری از مدیران وب بدون اطلاع از قدرت و یا به سادگی از قدرت آن اطلاع ندارند. با این حال، در واقع، یک تصویر آنلاین تنها می تواند هزاران لینک را داشته باشد. تمرکز بر ساخت پیوند مبتنی بر متن می تواند یکی از تاثیرگذارترین استراتژی های ایجاد پیوند - ایجاد پیوند تصویر را از دست دهد - replacement drip tip for nautilus mini base. شما می توانید بسیاری از اطلاعات مفید را از طریق محتوای بصری مانند infographics، فیلم ها، عکس ها و غیره انتقال دهید.

اجازه دهید نگاهی دقیق تر به برخی از تکنیک های ساخت لینک داشته باشیم که به شما کمک می کند لینک هایی را از تصاویر ایجاد کنید.

چگونه تصاویری را ایجاد کنیم که ترافیک و لینک ها را جذب می کنند؟

اول از همه، من می خواهم در مورد اهمیت دارایی های بصری بگویم. دارایی های بصری قدرت بیشتری نسبت به تطابق کلمات با تصاویر دارند. اگر آنها به درستی انجام شوند، آنها خلاقیت، وضوح و یا بینش جدیدی را در زمینه مورد علاقه ایجاد می کنند.

برای جذب ترافیک به منبع وب خود، شما نیاز به ایجاد دارایی های بصری قانع کننده با گرفتن شعار. کاربران تمایل دارند تا برخی از اظهارات شوخی، جوک ها و الگوهای رفتاری را به اشتراک بگذارند. با این حال، اگر شما یک طراح نیستید، برای اینکه همه چیز را با هم ترکیب کنید، می توانید تا حدودی مشکل ساز باشید. با این حال، همیشه یک راه وجود دارد. شما می توانید خدمات ارزان مانند Fiverr را برای ایجاد یک تصویر ساده استفاده کنید. علاوه بر این، شما می توانید جشن های مختلف خود را پیدا کنید. آنها موافقت می کنند یک کمیک خنک ساده به قطعه محتوا برای یک قیمت مناسب در مدت کوتاهی ایجاد کنند. با این حال، اگر شما نیاز به چیزی پیچیده تر، که نیاز به رویکرد حرفه ای، پس شما نیاز به استخدام در خانه طراحی.

دشوار است بگویم که آیا این تصویر ترافیک زیادی را برای محتوای شما جذب خواهد کرد یا خیر، اما مطمئنا به درک اندیشه ای از مقاله کمک خواهد کرد.

چگونه بازاریابی infographics کار می کند؟

Infographic سلاح قدرتمند برای به دست آوردن لینک ها است. مدیران وب از آن استفاده می کنند تا خوانندگان را در آغوش بگیرند و آنها را به نام تجاری وفادار سازد. کسب و کارهای کوچک معمولا محتوای infographics را وارد می کنند تا لینک های ورودی از بازیکنان غالب بازار را دریافت کنند.

اول از همه، شما نیاز به تحقیق در گوگل برای پیدا کردن Infographics مربوط به صنعت است. برای پیدا کردن محتوای مناسب از کلمات زیر استفاده کنید: "کلمه کلیدی" + "infographic"؛ "بهترین کلمات کلیدی infographics"؛ "کلمه کلیدی infographics. "سپس از طریق نتایج به دست آمده نگاه کنید و بهترین را پیدا کنید.

اگر کسب و کار خود را در یک طاقچه تا حدودی مبهوت قرار داده شده است، شما می توانید از برخی از دایرکتوری های تصویری که در آن شما می توانید همه چیز را پیدا کنید. یکی از دایرکتوری ها شناخته شده است Visual. لی و Pinterest.

به محض اینکه یک تصویر مناسب دریافت کرده اید، شما باید یک موضوع را پیدا کنید که برای طاقچه شما مناسب است. با استفاده از سیستم های فوق ذکر شده، می توانید از خردکن ها فیلتر کنید و ایده ای را در مورد اینکه چه نوع infographics مشهور است، پیدا کنید.

در مرحله بعد، شما باید اطلاعات خود را با هم جمع کنید. به عنوان هدف اصلی شما این است که اطلاعات متنوع خود را از بسیاری از منابع وب مرتبط با توطئه دریافت کنید، باید اطلاعات خود را با دقت جمع آوری کنید. و مگر اینکه اطلاعات شما چشمگیر باشد، احتمالا در فوربس یا هاروارد پست نخواهد شد. edu. با این حال، این می تواند به راحتی با منابع معتبر وب در صنعت شما مرتبط است.

December 22, 2017