Back to Question Center
0

آیا می توانید به من نشان دهید که چگونه برای ایجاد کسب و کار به لینک های تجاری رایگان؟

1 answers:

بسیار شبیه به هر لینک دیگر برای اهداف جستجوگرها، لینک های کسب و کار به کسب و کار در اطراف یک هدف مشابه هستند - افزایش ترافیک به وب سایت خود را به طور مستقیم از جستجوی آلی. بدون نیاز به گفتن اینکه لینک ها توسط گوگل احتمالا به عنوان قوی ترین عامل رتبه بندی مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل لازم است تا توجه کافی به ایجاد لینکهای با کیفیت بالا داشته باشید که قصد پشتیبانی از استراتژی بازاریابی و ارتقاء عمومی خود را در مقیاس - comp edge solutions and consulting. بیایید با آن روبرو شویم - کسب و کار کسب و کار به backlinks کسب و کار طول می کشد زمان و تلاش. با این وجود، شروع به کار آسان می تواند آسان باشد - و به تدریج به سوی رهبری و غلبه بر تو رفتگی در جستجوی آنلاین حرکت می کند. به سادگی با این مسیرهای شگفت انگیزی که دست کم گرفته شده زیر را ادامه دهید. هنگامی که همه آنها را مورد آزمایش قرار داده اید، برای درخواست هر اقدام معقول دیگر برای ایجاد لینک های تجاری به کسب و کار به وب سایت خود بپردازید. بنابراین، در اینجا چند روش بسیار ساده اما هنوز هم کارآمد برای ایجاد وب سایت کسب و کار خود را خارج از مسابقه - بدون صرف یک پنی است.

نقل قول های محلی و راهنماهای کسب و کار

من توصیه می کنم با استفاده از نقل قول های محلی، دایرکتوری های وب و لیست های آنلاین به عنوان یک شروع "kickass" بزرگ برای شروع کسب و کار لینک های کسب و کار. این امر می تواند یک مکان مناسب کاملا مناسب برای شروع دسترسی گسترده تر به وب سایت شما باشد. در واقع، بسیاری از این سرویسهای نوع دایرکتوری در موتورهای جستجوی بزرگ مانند Google بسیار خوب هستند. بنابراین، همه چیزهایی که نیاز دارید، ذکر نام کسب و کار شما با اطلاعات تماس است و آن را پشت سر گذاشته است. بهترین مثالها عبارتند از: Google My Business، Yellow Pages، Yelp، لیست کسب و کار Bing، Truelocal، و غیره.

رسانه های اجتماعی

این مکان های شلوغ بسیار مفید برای تنظیم یک حضور آنلاین جامع برای کسب و کار شما و نام تجاری خود را در معرض مخاطبان گسترده ای از کاربران فعال. همه چیزهایی که نیاز دارید برخی از پیوندها را در رسانه های اجتماعی بدست آورید، ایجاد پروفایل های اجتماعی شرکت شما است و شما انجام می شود. اطمینان حاصل کنید که یک فعالیت برنامه ریزی شده و مداوم را با نمایه های کسب و کار خود اداره کنید - دریغ نکنید که برخی وقت به نوشتن پست های منظم برای انتشار با لینک مستقیم به وب سایت کسب و کار اصلی خود. به این ترتیب، شما می توانید نه تنها برخی از لینک های اضافی، اما از ترافیک وب به اندازه کافی بالا بهره مند شوید.

انتشارات مطبوعاتی و وبلاگنویسی مهمان

اگر چه این دو روش قدیمی کسب درآمد کسب و کار به لینکهای تجاری به دلایلی اغراقآمیز هستند، اما هنوز می توانند به خوبی خدمت می کنید. به طور جدی، شما همیشه می توانید برخی وب سایت های مطبوعاتی محبوب را که برای محتوای تازه ترس هستند، پیدا کنید. چیز این است که با انتشار مطبوعاتی به خوبی نوشته شده در یک موضوع داغ مربوط به صنعت کسب و کار شما و یا طاقچه های بازار - شما می توانید به سرعت با جامعه محلی روزنامه نگاری و وبلاگ نویسی برای قرار گرفتن در معرض بی قرارانه سریع و گسترده مردم. برای گسترش جهان با استفاده از مطبوعات خود، بهترین راه را پیشنهاد می کنید، من توصیه می کنم با تمرکز بر ترویج یک محصول یا خدمات جدید به طوری که یک لینک به وب سایت کسب و کار اصلی شما برای اطلاعات بیشتر نشان می دهد. بسیار شبیه به انتشار مطبوعات در رسانه ها، وبلاگ نویسی مهمان است که ارزش صرف برخی از زمان - قطعا پرداخت! فقط همه چیز را با یک صاحب قدرتمند قدرتمند و یا وبلاگ موافقید - و مقاله خود را کاملا متناسب برای ارسال یک لینک در مقابل دریافت کنید. توجه داشته باشید که در میان ابزارهای جذاب دیگری که برای ایجاد ارتباط وجود دارد، وبلاگ نویسی مهمان برای کسانی که به دنبال پیوندهای PR بالا با DoFollow هستند، باید باشد. فقط مطمئن شوید که برای ارسال یک وبلاگ مناسب با یک رکورد PR مناسب کافی است.

December 22, 2017