Back to Question Center
0

منابع اینترنتی TOP 10 برای نسل های پیوندها چیست؟

1 answers:

ایجاد کیفیت و محتوای جذاب بدون شک بهترین روش برای دریافت لینک های رایگان و ارگانیک به سایت شما است. کاربران خود به خود مطالب خود را در وب به اشتراک می گذارند و ارزش آن را در چشم موتورهای جستجو اضافه می کنند. با این حال، با ایجاد لینک در TOP10 وب سایت های گوگل، می توانید نمایه Backlink خود را به طور قابل توجهی بهبود بخشد - wedding hats and fascinators uk only. این منابع وب دارای بزرگترین PageRank و بالاترین مقام در وب هستند. در حالی که بسیاری از وب مسترها و متخصصان جستجوگرها فکر می کنند که لینک دادن به چنین منابع وب کافی وجود ندارد، در واقع، همه چیز خیلی ساده تر است. شما می توانید لینک ها را از TOP 10 منابع وب رایگان دریافت کنید. همه چیزهایی که لازم دارید توجه کنید و از راهنمایی ساخت لینک کوتاه ما پیروی کنید. بنابراین، بیایید برویم. Google Plus

گوگل پلاس یک پلت فرم اجتماعی متعلق به گوگل است

. در نتیجه، آن دارای بالاترین رتبه PageRank است. در اینجا شما می توانید دو dofollow (نشان داده شده توسط خزنده جستجو) و nofollow (که توسط کاوشگرهای جستجو نشان داده نمی شود) backlinks ساخت.

برای به دست آوردن لینک ها در گوگل پلاس، شما باید این مراحل را دنبال کنید:

 • ایجاد یک نمایه کامل در + Google.
 • بر روی دکمه ی نمایه کلیک کنید و درباره بخش را انتخاب کنید. در اینجا شما بخش سایت را پیدا خواهید کرد.
 • بر روی دکمه افزودن در منطقه پیوند کلیک کنید. با انجام این کار شما توانایی اضافه کردن URL سایت خود را دارید.
 • با پیمایش پایین صفحه، شما شرکت کننده را متوجه می شوید که در آن باید نام تجاری و URL خود را تکرار کنید.
 • برای صرفه جویی در همه چیز با کلیک بر روی دکمه Ok.
 • برای دریافت ترافیک از این لینک ها، بر روی آیکون قفل در "لینک" و "مشارکت کننده" کلیک کنید. "در اینجا شما باید مشخصات خصوصی عمومی را تغییر دهید.

این است که. در حال حاضر شما از backlinks dofollow از یکی از سیستم عامل های تاثیر گذار در گوگل استفاده می کنید.

 • فیس بوک

فیس بوک شبکه اجتماعی جهانی محبوب با شاخص های جامع آماری است. این دارای 9 رتبه PageRank و 2 رتبه الکسا است. تعداد کل لینک هایی که به فیس بوک اشاره دارند بیشتر از 7 میلیون است. هر روز میلیون ها کاربر جدید از سراسر جهان در فیس بوک ثبت نام می کنند، و همان افراد از آن روزانه استفاده می کنند. به عبارت دیگر، فیس بوک به سادگی بزرگترین پلت فرم اجتماعی در جهان است که فرصت های ایجاد لینک عالی برای کسب و کارها را فراهم می کند.

برای دریافت لینک از این پلاتفرم اجتماعی PR9، شما باید این دستورالعمل کوتاه را دنبال کنید:

 • ورود به فیس بوک و یا ایجاد حساب کسب و کار خود را اگر شما ندارید؛
 • سپس یک برنامه فیس بوک را که «HTML Static» نامیده می شود، باز کنید و روی افزودن HTML Static به یک صفحه کلیک کنید. در اینجا شما خواهید دید که برگه جدید «افزودن برگه صفحه» است. "صفحه مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی" اضافه کردن برگه صفحه "کلیک کنید. "
 • با انجام این دستکاری، شما یک برنامه خوش آمدید در صفحه کسب و کار فیس بوک خود ایجاد کنید.
 • بر روی این برنامه خوش آمدید کلیک کنید. در حال حاضر، شما یک Tab دیگر دارید که در آن شما باید روی ویرایش زبانه کلیک کرده و کد HTML را اینجا قرار دهید. شما باید URL آدرس وب سایت و متن لنگر را با URL وب سایت خود و متن لنگر تغییر دهید. برای ذخیره این تغییرات، شما باید بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

روند ایجاد یک لینک backfire در فیس بوک انجام می شود. در حال حاضر شما می توانید افزایش ترافیک اجتماعی که از این پلتفرم می آید مشاهده کنید.

December 22, 2017