Back to Question Center
0

چگونه می توان لینک های پی اچ پی dofollow را در یک دوره کوتاه دریافت کرد؟

1 answers:

برای ایجاد کسب و کار شما در Google قابل مشاهده است، شما باید در رتبه اول یا حداقل در صفحه نتیجه 2 نتایج رتبه بندی کنید. این سایت بسیار بالاست تا TOP SERVER گوگل را به عنوان رقابت در تمام بازارها بالا برده است. دو جنبه قابل توجهی که می توانند کسب و کار آنلاین شما را با موفقیت انجام دهند بهینه سازی موتور جستجو و تبلیغات متنی است - wholesale formal hats. در حالی که پرداخت برای تبلیغات کلیک کنید ممکن است برای برخی از کسب و کار بیش از حد گران است، بهینه سازی موتور جستجو را می توان با حداقل هزینه انجام می شود. با این حال، لازم به ذکر است که شما باید تمام جنبه های بهینه سازی و مفاهیم و همچنین مشکلات و ترفندها برای ایجاد یک مبارزات بهینه سازی برنده را بدانید. خوشبختانه، بسیاری از وبلاگ های SEO مانند این، به خصوص طراحی شده برای ایجاد حضور اجتماعی شما قوی تر است.

این مقاله به موضوع ساخت پیوندهایی از PR9 dofollow اختصاص داده شده است. شما یادآوری می کنید که چگونه با استفاده از لینک های ارزشمند خود به کسب و کار شما و آنچه که منابع معتبر وب و سیستم عامل های اجتماعی شما را می توان برای ایجاد لینک های مرتبط با کیفیت و ورود به سایت خود.

چرا شما نیاز به ساخت backlinks dofollow در منابع وب PR9؟

شبکه های اجتماعی محبوب مانند فیس بوک، توییتر، و LinkedIn دارای PageRank بالا هستند که برای چک لیست چک های شما عالی است. این سیستم عامل بهترین مکان هایی است که سایت شما باید ذکر شود. ایجاد لینک به وبلاگ شما از منابع وب PR9 احتمالا به طور مثبت بر موقعیت رتبه بندی سایت شما در گوگل تاثیر می گذارد. به همین دلیل است که ایده هوشمندانه است که با استفاده از رتبه های بالای خود برای ارزیابی شما از طریق مراجعه به وبلاگ خود از آنها استفاده کنید. اگر همه چیز به درستی انجام شود، قدرت بیشتری از موتورهای جستجو و رتبه بالاتر به دست خواهید آورد.

دو نوع ممکن از لینک های شما می توانید از وب سایت های PR بالا به دست آورید - dofollow و nofollow. لینک های Dofollow دارای ارزش به سایت های خود را به عنوان انتقال آب پیوند. موتورهای جستجو متوجه سیگنال هایی هستند که از منابع معتبری از طریق لینک ها استفاده می کنند و رتبه سایت شما را بالاتر می برند. پیوندهایی با برچسب "nofollow" توسط رباتهای جستجو قابل مشاهده نیستند و باعث افزایش صفر در رتبه بندی سایت شما می شوند. در HTML، dofollow کد پیش فرض برای لینک است. این نیاز به اضافه کردن هیچ چیز خاص به وب سایت URL. برعکس، backlinks nofollow نیاز به دستور خاص نشان می دهد که لینک را نباید در یک رتبه بندی شمرد.

چگونه برای به دست آوردن backlinks PR9 dofollow؟

ساده ترین راه ایجاد لینک های بالا PR این است که نظر و یا ایجاد یک صفحه نمایه. اما اول از همه، شما باید یک تحقیق انجام دهید و در مورد آمار رتبه بندی منابع وب مرتبط با توطئه نگاه کنید و در نظر بگیرید که چه نوع ترافیکی را به سایت شما می رسانند.

اجازه دهید ما نگاهی به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی بالا PR که لینک آب با کیفیت را به سایت شما.

  • فیس بوک

شما نیاز به ایجاد صفحه کسب و کار خود را در فیس بوک، سپس به لینک "اضافه کردن استاتیک HTML به صفحه" و وب سایت رسمی وب سایت خود را ترک اینجا. سپس شما نیاز به پیدا کردن دکمه "ویرایش" و حذف فایل، شاخص. html. در این قسمت شما باید پیوند منبع وب خود را در فرمت زیر اضافه کنید: نام وبلاگ شما . برای تکمیل روند ایجاد یک لینک backfire در فیس بوک، باید روی دکمه "ذخیره و انتشار" کلیک کنید.

  • LinkedIn

ایجاد لینکهای dofollow در LinkedIn تقریبا همانند در فیس بوک است. شما باید حساب کسب و کار خود را ایجاد کرده و در بخش «اطلاعات شخصی» شامل پیوند دائمی خود را انجام دهید. لینک های دیگری که می توانید بر روی این پلتفرم ایجاد کنید، بدون هیچ مشکلی است.

December 22, 2017