Back to Question Center
0

چگونه برای ایجاد لینک ها در بهترین حالت؟

1 answers:

همانطور که در عمل نشان می دهد، بیشتر متخصصان جستجوگرها و راه اندازی های آنلاین، تمام تلاش خود را برای به دست آوردن لینک های خوب تمرکز می کنند. سوال این است که چرا به جای روش های بهینه سازی دیگر، توجه زیادی به ساخت لینک می دهند؟ برای من به عنوان متخصص با تجربه SEO، پاسخ واضح است. همه کسانی که می خواهند رتبه بندی خود را در شرایط جستجوی رقابتی افزایش دهند، نیاز به ایجاد یک پروفایل پیوند قوی دارند. در غیر این صورت، هیچ مشکلی در ایجاد یک کسب و کار آنلاین نیست زیرا تلاش های شما توسط مشتریان بالقوه شما قدردانی نمی شود - cool cat explosive.

با این حال، لازم به ذکر است که تمام لینک ها به طور یکسان ایجاد نمی شوند. بسیاری از متخصصان SEO "SEO" وجود دارند که دوست دارند موتورهای جستجو را بازی کنند و مطلوب را برای معتبر به ارمغان بیاورند. به همین دلیل است که هنگام جستجوی لینک های ساخت لینک برای سایت خود باید مراقب باشید. شما باید از مؤسسات لینک، منابع پیوند هرزنامه و شرکت هایی که لینک های خارجی را به صورت خودکار ایجاد می کنید جلوگیری کنید. همه این تکنیک های لینک سازی جعلی را می توان توسط گوگل شناسایی کرد. در این مورد، سایت شما به جای لینک آب به تحریم ها دست می یابد.


اولین سوال که به آغاز حرفه ای SEO متخصص است "بهترین راه برای ایجاد کیفیت و لینک های ارگانیک است" برای پاسخ دادن به این سوال، هنوز هم برای مدیران با تجربه بسیار مشکل است.

اگر شما گوگل آن را، شما چند تاکتیک اساسی پیدا خواهید کرد، که بسیاری از آنها ارزش مشابهی را پیش از آن ندارند. این را می توان با تغییرات ثابت در یک بازار دیجیتال توضیح داد که منجر به روش های جدید و موثر برای به دست آوردن لینک ها می شود.

در این مقاله ما تنها بهترین و جدیدترین روش ها را برای ایجاد لینک های با کیفیت ارائه خواهیم داد. این تکنیک های پیوند ساختمان در سال آینده نیز واقعی خواهد بود. بنابراین اجازه دهید بحث کنیم تاکتیک هایی که اکنون کار می کنند.

بهترین روش ایجاد لینک

  • پیوند پیوند

به عبارت دیگر، طعمه پیغام محتوا است که سزاوار توجه کاربران و ستایش. به طور طبیعی از طریق اینترنت به دلیل کیفیت و سودمندی آن به اشتراک گذاشته می شود. ساده ترین و بهترین راه برای ایجاد لینک های اصلی این است که محتویات قانع کننده ای را که مربوط به موضوعات مربوط به صنعت شما است را به کار ببرید که مردم از آنها بسیار جالب هستند مانند وبلاگ و نظر شما می توانید در صفحه نتایج جستجو بر اساس نتایج کلیدی کلمات کلیدی. استفاده از پیوند پیوندی و ایجاد محتوای خود را با توجه به مخاطبان هدف خود را. اگر شما می توانید آن را به طور منظم انجام دهید، پیروان ثابت و جدید خود را به مشتریان منظم و پرداخت تبدیل، ساختن نام تجاری خود را در تو رفتگی در دیوار خود را.

  • ارسال مقاله

آیا به افرادی که معتقدند بازاریابی مقاله مرده است باور ندارد. در حقیقت، هنوز هم برای کسب و کار شما مناسب است. بازاریابی مقاله یکی از موثرترین استراتژی های ساخت لینک است که امروزه توسط بازاریابان و کارشناسان جستجوگرها مورد استفاده قرار می گیرد.

جنبه انتقادی بازاریابی مقاله حجم است. شما باید تعداد قابل توجهی از مقالات را به دست آورید تا میزان بالایی از لینک ها را بدست آورید. شما باید آماده باشید که چندین مقاله ارسال کنید، سایت شما بالاتر از یک دقیقه رتبه بندی نمی کند. برای به دست آوردن نتیجه دلخواه، به صورت منظم باید تعداد زیادی از ارسال ها را انجام دهید.

برای ساده سازی فرآیند ارسال، می توانید از نرم افزار آنلاین استفاده کنید که می تواند آن را به صورت خودکار انجام دهد. به عنوان مثال، ربات بازاریابی مقاله همه چیز را برای شما در بهترین حالت ممکن انجام خواهد داد. همه چیز شما نیاز به قرار دادن اطلاعات خود را در آن است و اجازه دهید آن را اجرا کنید.

December 22, 2017