Back to Question Center
0

چرا شما نیاز به ایجاد لینک های بالا با کیفیت بالا به سایت خود دارید؟

1 answers:

مهمترین عامل در بهینه سازی موتورهای جستجو بدون شک ساختمان لینک است. موتورهای جستجو از لینک ها به عنوان تعیین کننده های رتبه بندی وب سایت استفاده می کنند. لینکهای باکیفیت با کیفیت بالا به سایت شما اشاره دارند، شانس بیشتری برای رتبه بندی بالاتر در SERP شما دریافت می کنید. پیوندهای Dofollow باعث می شود که گوگل برای تعیین یک مقام صفحه وب و رتبه آن، راحت تر عمل کند. به همین دلیل است که موقعیت سایت خود را در صفحه نتیجه جستجو افزایش دهید و ترافیک بیشتری را جذب کنید؛ شما نیاز به تاکید در لینک های وب سایت بالا PR.

این مقاله کوتاه طراحی شده است تا به شما نشان دهد چگونه می توانید لینک های PR با کیفیت بالا را به سایت خود دریافت کنید - appraisal company management nationwide. اما ابتدا اجازه دهید به شما توضیح می دهم که لینک های dofollow چیست.

پیوندهای Dofollow و نقش آنها در تولید ترافیک

لینک های Dofollow لینک های خارجی از وب سایت های مختلف اشاره به منبع وب شما. این پیوندها همچنین به عنوان لینکهای خارجی یا خارجی شناخته می شوند. این پیوندها اجازه می دهند یک آب پیوند را از یک منبع به منبع دیگر انتقال دهند. هنگامی که ربات های Google خزنده سایت شما هستند، آنها نه تنها به اطلاعات داخلی، بلکه همچنین به سیگنال های خارج از سایت مانند لینک های خارجی اشاره می کنند. اگر این لینک ها انجام شود، سپس ربات ها جستجو می کنند یک لینک آب از آنها می آید. لینکهای PR با کیفیت بالا تاثیر زیادی بر موتورهای جستجوی سایت خود دارند.

به همین دلیل است که وقتی میخواهید پیوندهای خود را ایجاد کنید، هوشمندانه تلاشهای پیوند ساخت خود را بر روی منابع متمرکز میکنیم که به شما اجازه میدهد لینکهای انجام شده را دنبال کنید. در نتیجه، این لینک های با کیفیت بالا، معتبر رتبه بندی صفحه شما را افزایش می دهد و اعتبار نام تجاری خود را افزایش می دهد.

راه های دریافت pr لایک های با کیفیت بالا چیست؟

راه های مختلفی وجود دارد که چگونه می توانید لینک های dofollow به وبلاگ خود را دریافت کنید. با این حال، ما نیاز به تمرکز تنها در لینک های PR بالا. گرفتن آنها آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید. بنابراین اجازه دهید ما دقیق تر توضیح دهیم که چگونه و کجا لینک های dofollow دریافت می کنند.

  • انجمن backlinks

برای به دست آوردن کیفیت و لینک های ارگانیک، شما باید در بحث های انجمن شرکت کنید. شما باید کاربر فعال مربوط به انجمن های تو رفتگی در دیوار خود باشید و نظرات مفیدی، شوخطلبانه و منطقی را در هر موضوع بحث جدید قرار دهید. با این حال، همیشه سعی نکنید برای اولین بار در یک بحث بحث کنید که به دنبال مدیر مشکوک نیستید. انجمن ها یک مکان عالی برای ارتقاء کسب و کار شما، ایجاد ارتباطات جدید و افزایش شهرت تجاری خود هستند. در ابتدا، شما باید حداقل هشت موضوع را بدون اضافه کردن لینک های خود به اظهار نظر، و تنها پس از آن شروع به ساخت برخی از ارتقاء آلی. با این حال، شما نباید مداوم و بی ادب باشید.

  • Blogger reviews

شما می توانید کسب و کار خود را با رسیدن به دیگر وبلاگ نویسان مرتبط با تو رفتگی در دیوار ترویج و اجازه دهید آنها را بررسی محصولات و خدمات خود را. بنابراین، اول از همه، شما نیاز به پیدا کردن وبلاگ های مناسب برای ایجاد لینک های مربوطه که به شما ترافیک هدفمند را به ارمغان بیاورد. فقط محصولات مربوط به وبلاگ نویسان را تمرین کنید. در غیر این صورت، شما در معرض خطر منفی قرار گرفتن برند خود هستید. سپس یک راه برای تماس با وبلاگ نویسان پیدا کنید. به عنوان یک قاعده، اطلاعات تماس آنها را در هدر وبلاگ خود قرار دهید. شما می توانید یک ایمیل یا تماس با او را از طریق LinkedIn بنویسید. اگر شما یک پاسخ مثبت بدست آورید، زمان آن رسیده است تا محصولات خود را بچرخانید. شما باید بهترین محصولاتی را انتخاب کنید تا تصور درست برند شما ایجاد شود.

December 22, 2017