Back to Question Center
0

آیا می توانم لینک های بالا PR را از شرکت های فروش لینک ها دریافت کنم؟

1 answers:

امروزه ممکن است برای بسیاری از جستجوگرها و توسعه دهندگان وب حرفه ای ترسناک باشد، زمانی که به گفتگوی نسبتا مشترک در مورد لینک های کیفیت و بهینه سازی جستجو می آید. چرا؟ از آنجا که اغلب کارها برای دریافت لینک های بالا PR بدون آسیب رساندن به وب سایت و یا وبلاگ یک کار قطعا چالش برانگیز است. اغلب، هدف اصلی جستجوگرها افزایش سرعت CTR، افزایش ترافیک و همچنین افزایش تبدیل وب سایت است. و اگر می خواهید لینک های بالا PR را از شرکت های فروش لینک خریداری کنید - بسیاری از این بچه ها "خدمات" خود را در سراسر وب تحت فشار می گذارند - در اینجا فقط برخی از واقعیت های سرد درباره ساختمان لینک پرداخت می شود - commercial property valuation report pdf. چیزی است که گوگل گاه می تواند هر گونه فعالیت مشکوک را که در وب سایت یا وبلاگ شما اتفاق می افتد شناسایی کند (i. e. اکتشاف گسترده ای از لینک های با کیفیت پایین پرداخت می شود، با استفاده از لنگرهای پنهان، محتوای هرزنامه، و هر وسیله ای دیگر و یا طرح های پیچیده از Blackass و Gray-Hat SEO). با توجه به سناریو بدترین حالت زمانی که شما از لینک های بالا PR از ارائه دهندگان بی ثبات (i. e. ، دایرکتوری های با کیفیت پایین، اشتراک انجمن های خودکار، مزارع لینک و چرخ های لینک - a. ک. a. تبادل لینک) - همه چیز ممکن است به پایان برسد با تخریب. منظورم اینست که وب سایت شما می تواند از جستجوی آنلاین یک بار و همیشه ممنوع شود. بنابراین، با در نظر گرفتن چنین خطر شدید زیر، همه چیز شما را در مورد پشت سر هم پرداخت می کند، انواع اصلی رتبه بندی مجازات و نحوه اجتناب از آنها بهترین، حداقل از موارد اغلب اتفاق می افتد.

انواع اصلی مجازات رتبه بندی

قبل از هر چیز، بیایید با آن روبرو شویم - برخی از مجازات های دسته بندی می تواند تنها بخشی از ترافیک وب شما را خراب کند و بقیه آنها معمولا بر مبنای محدوده سایت اعمال می شوند. با توجه به موارد تخلف استاندارد با خرید یا فروش لینک ها، سه نوع مجازات رتبه بندی وجود دارد: بازی جزئی، مجازات سایت و حذف کامل.

  • مسابقه جزئی - یک دستورالعمل دستی برای رانندگی وب سایت یا وبلاگ پایین نتایج جستجو است. اغلب اتفاق می افتد زمانی که Google یک فعالیت عجیب و غریب از طبیعت کاملا محرمانه را که عموما مربوط به دستکاری با کلمات کلیدی و عبارات کلیدی است، پیدا می کند، فقط برای ترافیک بیشتر و بدون ارائه ارزش واقعی با محتوای صفحه.

  • مجازات گسترده سایت - این امر می تواند یک تاثیر بسیار جدی با عواقب وخیم است. با داشتن توانایی بالقوه برای کاهش نیمی از ترافیک وب شما، این نوع مجازات رتبه بندی معمولا در مورد استفاده از لینک های خاکستری به کار می رود، به عنوان مثال با لنگرهای مخفی، محتوای ناخواسته صرفا نامناسب یا حتی کاملا قانونی مانند داروخانه، زنا یا قمار. اگر شما با یک فروشنده لینک با کیفیت پایین برخورد می کنید که وظیفه دارد لینک های PR بالا را به وب سایت خود بسپارید - تقریبا در هیچ زمان - وقت آن است که هشدار داده شود. همانطور که احتمالا می خواهید یک پرچم قرمز با Google بسازید و درخواست مجازات کنید.
  • حذف کامل - برای خود صحبت می کند. منظورم این است که رفتن به سمت بازاریابی استثنایی backlink می تواند به راحتی چیز را حتی بدتر کند. منظورم حادترين دوره حوادثي است كه وبسايت يا وبلاگ شما در معرض سوء استفاده سنگين با كلاهبرداريهاي نامحسوس ساختمان يا طرحهاي تجارت قرار ميگيرد و به سادگي از فهرست جستجو حذف ميشود. به طور معمول، چنین نتیجه ای ناخوشایند ناشی از پیوند فروش کم «کمپانی ها» و مشتریان ناامید کننده آنها است.
December 22, 2017