Back to Question Center
0

از کجا پیدا کردن لینک های بالا PR EDU؟

1 answers:

دامنه های Edu به عنوان قدرتمند ترین وب در نظر گرفته می شوند. لینک های برگشتی که از این سایت ها می آیند دارای منابع قدرتمند و ارزشمندی برای منابع وب مرتبط هستند.

Edu backlinks لینک هایی هستند که از منابع اینترنتی آموزشی معتبر ارائه می شوند. گوگل این لینک ها را به عنوان معتبر و معتبر ترتیب می دهد و به دامنه مرتبط با آن اعتبار می دهد. به عبارت دیگر، چندین لینک با کیفیت خوب ممکن است به سایت شما ارزش بیشتری نسبت به هزاران لینک کم و متوسط ​​داشته باشند. آنها می توانند رتبه شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهند و به شما در بالای صفحه نتایج جستجو کمک کنند - istanbul biliim neden ucuz.

به طور عادی دامنه های edu به آسانی قابل دسترسی نیستند و تنها کسانی که دارای مجوز گواهینامه هستند می توانند منابع وب خود را در حوزه edu ایجاد کنند. علاوه بر این، بزرگترین مقدار دامنه edu در حدود مدت زمان زیادی است. منابع وب که مدتها در وب وجود دارند بسیاری از لینک های ورودی و پس از آن PageRank بالا دارند. به همین دلیل است که لیستی از backlinks edu ایجاد می شود. به نظر من، Google به نفع دامنه edu است. با این حال، شما باید تحت محتوا، بهینه سازی سایت و شهرت نام تجاری خود برای حمایت از backlinks edu سخت کار کنید. به همین دلیل است که محتوای آموزشی آموزشی مبتنی بر تحقیقات را طراحی کرده و معتقد است که با تمرکز بر گرفتن برخی از لینک های احترام آمیز برای اهداف بهینه سازی موتور جستجو می تواند به شما در رتبه بندی بهتر کمک کند.

راه برای به دست آوردن یک لیست از لینکهای edu

برخی از وب مسترها بر این باورند که تقریبا غیرممکن است که لینک ها را به صورت رایگان دریافت کنید. موانع متعدد اجازه نمی دهد که وب سایت سازندگان لینک های ورودی را در لینک های edu ایجاد کنند. دشوار است با محتوا، دشوار است به دنبال تمام الزامات، و دیگر دلایل مسخره است که نگه داشتن وب سایت صاحبان دور از فرصت های ایجاد پیوند edu.

با این حال، در واقع، همه چیز بسیار ساده تر است. اگر شما می دانید که چه کاری انجام می دهید، پیغام های edu لینک نخواهد شد. با این حال، ابتدا باید با تاکتیک های ساخت لینک مواجه شوید و بعد از آنها بروید. اجازه دهید ما راجع به برخی از آنها صحبت کنیم.

  • منابع قدرت

این یکی از ساده ترین راه برای به دست آوردن لینک ها از هر دامنه، از جمله منابع آموزشی. وب سایت های Edu در صفحات منابع بزرگ هستند. این می تواند برای وب مسترها مفید باشد که می دانند چه کاری انجام می دهند. برای استفاده از این تکنیک ساخت لینک، مطمئنا باید در یک سوله خاص قرار گیرید. به عنوان مثال، اگر کسب و کار شما در صنعت تناسب اندام قرار می گیرد، می توانید از آن استفاده کنید. یک جستجوی گوگل را با استفاده از پرس و جوهای زیر ارائه دهید: "site:. edu fitness + inurl: resources، site "". رژیم های باریک رژیم غذایی + inurl: لینک ها، و غیره. با انجام این تحقیق، شما یک لیست از منابع وب edu دریافت خواهید کرد. شما باید با این صاحبان وب سایت ها یا مدیران تماس بگیرید و در مورد منبع وب مربوطه خود را با حجم زیادی از اطلاعات در مورد موضوع به آنها بگویید.

این ساختمان لینک خوب است، اما شما باید آگاه باشید که دور از همه مردم به صفحه یا محتوای محتوا. یک خطر وجود دارد که درصد قابل توجهی از مدیران وب صرفا پیشنهاد شما را از بین ببرند. با این حال، شما باید آن را به اندازه کافی مصرف کنید زیرا این روش ساده است و زمان زیادی را صرف نمی کند. به همین دلیل است که هر لینکی که شما مدیریت میکنید به این شکل جذابیت را برای شما به ارمغان میآورد.

December 22, 2017