Back to Question Center
0

راه هایی برای ایجاد ترافیک ایجاد لینک های تجارت الکترونیک چیست؟

1 answers:

هنگامی که تمام تکنیک های بهینه سازی موتورهای جستجو به طور مناسب به سایت شما پیاده سازی می شود، در صفحه نتایج جستجوی خود رتبه کسب و کار شما را بالا می برد و جریان مداوم ترافیک هدف. این باعث می شود بهینه سازی موتور جستجو بسیار ارزشمند برای وب سایت های تجارت الکترونیک. اگر این کار در پیچیده با بازاریابی رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیل و سایر کمپین های تبلیغاتی انجام می شود، هر کسب و کار آنلاین موفق می شود.

SEO در فرم پایه خود را می توان به بهینه سازی خاموش و بر روی صفحه تقسیم شده است. بهینه سازی بر روی صفحه به تمام تکنیک های در سایت اشاره دارد که به منظور بهبود تجربه کاربر با منبع وب شما مفید می باشد - vps anual. علاوه بر این، در خدمت کمک به موتورهای جستجو برای درک اینکه سایت شما چه چیزی را در اختیار کاربر قرار می دهد تا بتواند آن را برای پرس و جو کاربر مناسب نمایش دهد. بهینه سازی آفلاین به شما کمک می کند تا موتورهای جستجو دقیقا همان صفحه وب خود را به عنوان بیشترین پاسخ به پرس و جو کاربر انتخاب کنید. بخشی از این هسته از لینک ها می آید. شما باید لینک های کیفیتی از سایر منابع وب مرتبط با توافق بدست آورید تا سایت خود را برای مخاطبان مورد نظر خود قابل رویت باشد.

بازگشتی در اصطلاح آنها به دنباله و بعد از آن تقسیم می شود. پیوندهای Dofollow کسانی هستند که وب سایت خود را به SEO کمک می کنند. چنین لینک هایی به عنوان رای گیری از منابع دیگر استفاده می شود.

همچنین، پیوندهای بدون پسوند، لینک هایی هستند که یک فرد به یک لینک backlink می دهد که هیچ ارزشی را به یک سایت مرتبط انتقال نمی دهد. برای ایجاد یک لینک nofollow، نویسنده به سادگی باید یک متن اضافی را به HTML پیوند اضافه کند. چک کردن کد HTML، همچنین می توانید بگویید که آیا یک پیوند پیوسته یا بدون دنباله است. به عنوان مثال، بزرگترین تعداد لینک از یوتیوب، فیس بوک، وبلاگ ها، و انجمن ها تقریبا همیشه بدون هیچ مشکلی است. هنوز هم برای قدرت نام تجاری شما عالی است، اما نمی تواند به شما در رتبه بندی موتورهای جستجو افزایش دهد.

چگونه می توان مقدار لینک های ورودی را تعیین کرد؟

عوامل متعددی وجود دارد که باید در تعیین ارزش و تاثیر پیوندها مورد توجه قرار گیرد.

اجازه دهید ما در مورد برخی از عوامل تعیین کننده کیفیت اولیه backlink بحث:

  • لینک های خارجی از سایت های با کیفیت بالا برای بهینه سازی وب سایت مفید تر از آنچه که از سایت های نامناسب و با کیفیت پایین می باشد؛
  • پیوندهایی از دامنههای منحصر به فرد به سایت شما ارزش بیشتری نسبت به لینکهای سایتهایی که قبل از آنها پیوستهاند، ارزش بیشتری دارند.
  • مربوط به لینک های محتوا توسط کاربران بهتر از غیر مرتبط با موضوعات مورد قبول است؛
  • پیوندهایی با متون مربوطه و بهینه سازی لنگر بیشتر ارزش کلیدی متمرکز را افزایش می دهند، به ویژه اگر آنها مانند نام تجاری شما شبیه به.

چگونه برای ایجاد لینک های ایجاد ترافیک؟

  • ایجاد محتویاتی که توسط کاربران به اشتراک گذاشته می شود

ساده ترین راه برای به دست آوردن لینک های ارگانیک به سایت تجارت الکترونیک شما، ایجاد محتوای عالی و قانع کننده در ویدیو نوشته شده است و یا فرم صوتی که کاربران به دلخواه خود را به اشتراک بگذارند.

  • بررسی محصول خود را

یکی دیگر از روش ساخت و ساز آسان ساده اما مفید است که به وبلاگ نویسان برای ایجاد بررسی خوب از محصولات خود. به طور طبیعی یک پیوند به سایت شما می رسد.

December 22, 2017