Back to Question Center
0

چگونه برای خرید backlinks PR9؟

1 answers:

مقدار ترافیک ورودی و لینک های خارجی دو چیز است که هر صاحب وب سایت باید پیش از نتیجه گیری در مورد موفقیت منبع وب خود. یک منبع وب بدون جریان ترافیکی ثابت نمیتواند موفق باشد و یک منبع اینترنتی بدون ترافیک تبدیل نمیتواند وجود داشته باشد.

اجازه بدهید وضعیتی را که شما باید بین سایت PR با تقریبا صفر جریان ترافیک و سایت PR پایین با 2000 بازدید کننده روزانه انتخاب کنید تصور کنید. چه انتخابی دارید؟ شما می توانید یک لینک پیوسته از سایت PR بالا انتخاب کنید یا پیوند بدون پسوند از سایت PR پایین - assp greylisting. البته، بین این دو نوع انتخاب بسیار دشوار است. اگر برای nofollow بروید، تعداد زیادی از ترافیک را دریافت خواهید کرد، و اگر شما برای انجام dofollow بروید، شما افزایش رتبه بندی را به دست خواهید آورد.

برای تفاوت در بین پیوندهای dofollow و nofollow تفاوت معناداری وجود دارد. پیوندهایی با برچسب nofollow به موتورهای جستجو می گویند که سایت خود را از طریق یک لینک پیوند ندهد و یا برای جلوگیری از پیوند آب به آن. پیوندهایی با برچسب dofollow، در مدت زمان آنها، به موتورهای جستجو می گویند که وبلاگ شما را دنبال کنند یا صفحه خود را با شما به اشتراک بگذارند.

وب مسترها تمایل دارند نظرات خود را در بلاگ های dofollow رها کنند زیرا اهمیت آن بهینه سازی موتورهای جستجو. چنین رفتاری منجر به افزایش میزان نظرات اسپم شد. به همین دلیل است که بزرگترین تعداد وبلاگ ها در روزهای ما هیچ تاثیری ندارد.

ترافیک و لینک های مهم تر و چگونگی به دست آوردن هر دو چیست؟

  • مزایای ترافیکی ارگانیک

بدون تردید، ترافیک نیازمند اولیت تمام کسب و کارها است؛ به این دلیل است که چگونه آنها می توانند درآمد بالای سرمایه گذاری را دریافت کنند. از شما سوال بپرسید چرا کسب و کار آنلاین خود را توسعه دادید؟ پاسخ معمولا یکسان است - برای به دست آوردن ترافیک بیشتر و تبدیل آن به پرداخت منجر شود. علاوه بر این، افزایش ترافیک اعتبار آنلاین خود را از نام تجاری و افزایش حضور رسانه های اجتماعی خود را. شما می توانید ترافیک خود را از طریق کانال های رسانه های اجتماعی به طور ثابت به افزایش. و پس از آن، تراکم بالاتر شما، درآمد شما بالاتر است. با این حال، یکی از معایب مهم ترافیک وجود دارد - دائمی نیست.

  • مزایای Backlink

یک واقعیت شناخته شده است که backlink در هسته هر کمپین بهینه سازی موتور جستجو. افزایش لینک ها به شما می دهد رتبه بالاتر در صفحه نتایج جستجو افزایش فروش خود را. هرچه رتبه شما بالاتر باشد، مشتریان بالقوه بیشتری در مورد نام تجاری شما می دانند. برخی از لینک ها می توانند به طور دائمی مهر و موم شده، به شما ارائه جریان ترافیک بی پایان. با این حال، صرف نظر از کیفیت لینک های ورودی شما، Google ممکن است سایت شما را جایزه یا مجازات کند. اگر این سیستم لینک های شما را به همان اندازه به دست نمی آورد، مجازات های شدید خواهید گرفت که می تواند ترافیک و فروش شما را کاهش دهد.

به همین دلیل مهم است که برای ترافیک کار کنیم، نه برای لینک دادن به منظور جلب گردش ترافیکی به سایت شما، شما باید لینک های ورودی را به هر حال ساخت. بنابراین اگر میخواهید backlinks، سپس برای ترافیک کار کنید.

چگونه برای خرید backlinks PR9؟

منابع وب سایت مانند Websiteoutlook، Alexa، Quantcast و Aboutdomain می توانند برای دریافت لینک های با کیفیت بالا در زمان مناسب باشند. برای پیدا کردن وب سایت هایی مانند این، شما می توانید به سادگی جستجو در وب را در میان سایت های تو رفتگی خود انجام دهید. خزنده وب سایت این سایت ها به صورت منظم عنکبوتی است، به همین دلیل است که شانس خود را برای دریافت سایت خود را به سرعت نشان می دهد. منبع وب خود را به چندین از این منابع تحلیلی ارسال کنید و رتبه بندی ها را زیر 24 ساعت مشاهده خواهید کرد.

December 22, 2017