Back to Question Center
0

آیا رویکرد نهایی برای افزایش رتبه PageRank من با لینک ها وجود دارد؟

1 answers:

چند استراتژی معتبر در حال حاضر وجود دارد که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا احتمالا هر صفحه رتبه بندی وب سایت یا وبلاگ را با لینک ها افزایش دهد. و قبل از اینکه ما شروع کنیم، بگذارید با آن روبرو شویم - شما نمی توانید به معنای واقعی کلمه "افزایش" PageRank خود را با لینک ها، مهم نیست که چقدر پیچیده و یا تنظیم آنها می تواند آنها را. البته، پروفایل پشتیبان شما در میان عوامل اصلی مهم است که در آن می آید به یک تاثیر قابل اندازه گیری است که در نهایت تعیین رتبه صفحه وب سایت شما. در میان عوامل دیگر که توسط موتورهای جستجوی عمده مانند گوگل مورد توجه قرار می گیرند، موارد ذیل عبارتند از: پیوندهای خود، کلمات کلیدی هدف اصلی، محتوای با کیفیت منحصر بفرد و بقیه خواص وب سایت که در SEO بسیار کم اهمیت اند. بازگشت به نقطه - فقط بلافاصله ممکن است PageRank خود را با لینک ها بهبود بخشد - oculus de sol dior masculino e. اما این کار هنوز هم قابل دستیابی است، با توجه به این که شما مایل و آماده است که با استقرار در استراتژی بلندمدت کل خود کار کنید. در پایین، احتمالا رویکردهای منطقی برای پیوند دادن ساختمان است که به طور بالقوه می تواند به رتبه بندی صفحات بالاتر در گوگل کمک کند.

و اجازه بدهید من آخرین حرف شما را به شما بدهم - هرگز سعی نکنید PageRank را با اتوماسیون پیوندها افزایش دهم. بنابراین، در اینجا چیزی است که اول و مهم باید در نظر گرفت:

تمرکز بیشتر بر کیفیت، به جای مقدار

مفهوم هسته ای که سهم شیر از استراتژی های جستجوگرها را به صرفه جویی در کیفیت صرفا. به سادگی، هدف جهانی SEO، دستیابی به یک نتیجه پایدار و طولانی مدت برای ارتقاء آنلاین در SERPs است. متأسفانه بسیاری از وبلاگ نویسان و طراحان وب سایت تازه کار با یک مشکل استاندارد ارتباط ساختن مواجه هستند. منظورم این است که اغلب آنها اولویت کمتری را به خود اختصاص می دهند، در یک امید ناامید کننده که از بین بردن یک بسته بزرگ از backlinks خارج خواهد شد رتبه بندی کلی آنها رشد می کنند. اما آنها به شدت اشتباه هستند چرا که پیوندهای کم کیفیت یا بی اهمیت نه تنها برای مقاصد جستجوگر مفید نیستند. در حقیقت، به جای پیشرفت، شانس زیادی وجود دارد که مجازات های شدید خود را به دست آورید. در بدترین حالت، همه چیز ممکن است به یک ممنوعیت دائمی در جستجوی منجر شود.

پیوند در صنعت نیشی یا صنعت شما

هرگز این اشتباه وحشتناک را انجام ندهید، همانطور که چند سال پیش گذشت. در حقیقت، من به روش اشتباه گرفتن لینک ها به وبلاگم مراجعه کردم - فقط پیوند دادن به هر وب سایت به ظاهر قابل اعتماد که ارزش خرید آن را پیدا کردم. انجام این کار، بسیاری از لینک های تازه ایجاد شده من به طور کامل مرتبط نبودند - تا کنون نه همه آنها در داخل طاقچه مناسب ایجاد نشد. به عنوان یک نتیجه، من بار زیادی از زمان و تلاش را از دست دادم - فقط برای اینکه ناامید نشویم بدون هیچ گونه افزایش واقعی در PageRank از backlinks. به همین دلیل است که قبل از ورود به نظرات و بحث های موضوعی، من به شدت توصیه می کنم که یک بررسی دوگانه داشته باشیم که منابع هدف به طور کامل به توازن شما اختصاص داده شده یا در یک صنعت تجاری باقی بمانند.

کلید واژه کلید واژه تحقیق برای نگه داشتن لنگر کارآمد

خوب، بدون نیاز به گفتن محتوا پادشاه. همه چیز در مورد جستجوگرها به معنای لغات انتخاب درست کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل معنایی مناسب است. بنابراین هر لینک در نمایه وبسایت شما، یا متن لنگر دقیق تر است. متأسفانه، رویکرد مشابهی برای تحقق یافتن تحقیقات کلیدی در کلیدی، اغلب نادیده گرفته می شود. به همین دلیل توصیه می شود که لینک های لینک خود را با دقت بیشتری درج کنید - حداقل با استفاده از AdWords یا سایر ابزارهای جستجوی پیشرفته تر کلمات کلیدی. به این ترتیب، به علت فقدان محبوبیت آن در جستجو، شما در برابر پیوند اشتباه اطمینان خواهید یافت. فقط اطمینان حاصل کنید که شما به روز و به دنبال تمام روند عمده جستجوی و ویژگی های معنایی است. به یاد داشته باشید، دو متن متشکل از متون لنگر به ظاهر مشابه می توانند یک لینک با پتانسیل ترافیکی کاملا نابرابر فراهم کنند و بنابراین به طور دائمی PageRank را به شیوه های خود تحت تاثیر قرار می دهند.

December 22, 2017