Back to Question Center
0

ساده ترین راه برای ایجاد لینک های بالا PR7 چیست؟

1 answers:

همانطور که برای من، ایجاد لینک ها است که سخت نیست و می تواند تبدیل به یک کار بسیار آسان، زمانی که راه درست استفاده می شود. و شما همچنین قادر به ایجاد لینک هایی از وب سایت های مهم معتبر با بالاترین رتبه PageRank می باشید. منظورم این است که شما فقط می توانید یک لینک backlinks PR7 را آزاد کنید اما همچنین بسیار با ارزش تر از آن است که نمرات تا PR8 یا حتی PR9 امتیاز. و در زیر من قصد دارم به شما برخی از مکان های خوب را با ارزش بسیار بالا رتبه PageRank ارزش ایجاد ارتباط با. بیایید لیست من برجسته خود را از جمله برخی از محبوب ترین وب سایت ها، از قبیل "درباره" بررسی کنیم - root vps hosting. من. وردپرس. دروپال، org، دروپال. ارگ، اپل. com، و همچنین فلیکر. کام.

دنبال کردن قدم های گام به گام برنامه های خود را برای گرفتن برخی از اضافی PR7 backlinks خارج وجود دارد به اشاره به وب سایت خود و یا وبلاگ خود. خواندن و لذت بردن از بهبود نسبتا قابل اندازه گیری در PageRank، اختیار دامنه و طیف گسترده ای از چشم انداز در SEO افزایش در مقیاس.

درباره. من

من توصیه می کنم اولین تلاش خود را امتحان کنید و در هیچ جا دیگر. در باره. من یک پلت فرم بسیار ساده آنلاین طراحی شده به عنوان یک لیست کارت برای کسب و کار تجارت الکترونیک است. این سرویس اجازه می دهد تا همه چیزهایی را که شما نیاز دارید با یکدیگر هماهنگ کنید - هر دو سایت های کسب و کار و پروفایل های شخصی خود را در سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، LinkedIn، Google Plus و هر گونه وب سایت یا وبلاگ های دیگر. در اینجا این است که چگونه شما می توانید یک زن و شوهر از آن PR4 با ارزش PR7 خارج وجود دارد. فقط برای ثبت نام به صفحه اصلی A بروید. هنگامی که همه چیز را در جای خود قرار دهید - فقط به صفحه "ویرایش" بروید و با بخش "بیوگرافی" ادامه دهید. بعد، یک پیوند به وب سایت یا وبلاگ اصلی خود اضافه کنید. برای تکمیل کار، فقط روی لینک زبانه کلیک کنید تا نام دامنه خود را جای گذاری کنید - و شما انجام می شود!

وردپرس. org

این سرویس شناخته شده و قابل اعتماد است که نرم افزار منبع باز را ارائه می دهد. وردپرس به طور عمده با وبلاگ نویسی و چارچوب های آنلاین CMS تخمین زده می شود که توانایی و حمایت از یک چهارم کل منابع وب را برای لحظه ای. در اینجا چگونگی به دست آوردن این لینک ها را با ارزش امتیاز PageRank تا 9 امتیاز به دست می آوریم. همه چیزهایی که شما نیاز دارید این است که فرایند ثبت نام خود را تکمیل کنید و صفحه پروفایل تازه ایجاد شده خود را ادامه دهید - فقط برای پر کردن نشانی اینترنتی وبسایت یا وبلاگ خود در آنجا.

دروپال. org

تقریبا به همان اندازه که گزینه قبلی است، شما فقط می توانید در دروپال ثبت نام کنید. org - و تعداد قابل توجهی از پیوندهای PR7 را دریافت کنید. در واقع، همه چیز با دروپال. org باید صاف و خود توضیحی باشد، بنابراین شما بعید به نظر می رسد که هیچ مشکلی وجود دارد.

فلیکر. com

سعی کنید لینک های این سرویس میزبانی محبوب ایجاد کنید. به غیر از دیگر ویژگی های پیشرفته و قطعا قدرتمند موجود در Flickr. com، این وب سایت اجازه می دهد عکس ها را در میان کاربران محلی و جوامع مشارکتی بررسی و به اشتراک بگذارد. بسیار شبیه به این دو مورد قبلی، همه ی شما نیاز دارید که مشخصات شخصی خود را ایجاد کنید و آن را در رجیستری قرار دهید. پس از انجام این کار، فقط روی نوار کلیک کنید و گزینه مناسب برای ویرایش اطلاعات نمایه خود را انتخاب کنید. فراموش نکنید که پیشرفت خود را ذخیره کنید و از یکی دیگر از لینک های ذکر شده به وب سایت یا وبلاگ خود لذت ببرید. موفق باشید!

December 22, 2017