Back to Question Center
0

در مورد لینک های پرداختی چه چیزی باید بدانید؟

1 answers:

اگر کسی به من بگوید که مهمترین جنبه بهینه سازی موتور جستجو چیست، پاسخ خواهم داد که بدون شک لینک برگشتی. مهم نیست چطور آنها را به دست آورید. چیزی است که باید باشد و بیشتر، بهتر است. به کسی که معتقد است که ساختمان لینک مرده است اعتقاد ندارد - computer maintenance corporation ltd. این بیانیه اشتباه توسط وب مسترها متقاعد نشده و بی تجربه است که اخیرا توسط موتورهای جستجو مجازات شده است.

اگر هدف اصلی شما برای کسب و کار آنلاین هدف جذب ترافیک آگاه تر به صفحات وب شما باشد، پس باید روی ایجاد لینک ها تمرکز کنید. در این مقاله، ما در مورد چگونگی خرید backlinks طاقچه با هدف جذب منجر به سایت شما بحث خواهیم کرد.

نقش لینک ها در ارتقاء کسب و کار آنلاین

موتورهای جستجو مانند گوگل تعیین اعتبار سایت و شهرت خود را با تعداد و کیفیت لینک ها که به شما سایت از منابع دیگر وب. لینک های ورودی به سایت شما نیز نام های ورودی و یا درونی دارند. اگر یک منبع اینترنتی دارای پیوندهای زیادی از PR9 یا 10 وبسایت معتبر بالا باشد، احتمالا در بالاترین صفحه نتایج جستجو قرار خواهد گرفت.

اگر شما هنوز در مورد نقش لینک ها در ارتقاء کسب و کار آنلاین خود فکر می کنید، اجازه دهید من برخی از مزایای مهم فعالیت های پیوند ساختمان را به اشتراک بگذارم:

  • بهبود رتبه بندی موتور جستجو )

اگر وب سایت شما با منابع وب سایت مرتبط با کیفیت بالا یا رسانه های آنلاین مرتبط شده باشد، گوگل آن را به عنوان معتبرتر جذب می کند و در رتبه بندی بالاتر در صفحه نتایج جستجو قرار می دهد.

  • نرخ خزانه بالا

اگر شما یک سایت نقشه سایت خود دارید، هر محتوای جدیدی که شما منتشر می کنید را نشان می دهد. با این حال، خزنده ها سایت شما را بیشتر تجزیه می کنند اگر آنها هر گونه لینک های تازه ای را که به آن اشاره می کنند، پیدا کنند. هرچه لینک های بیشتری دریافت می کنید، بهتر است سایت سایت خزنده خود را که برای بهینه سازی موتور جستجو سایت شما مفید باشد.

  • ترافیک ارجاع

لینک های کیفیت می توانند ترافیک ارجاع زیادی به صفحات سایت شما اضافه کنند. این ترافیک همچنین می تواند رتبه سایت خود را تحت تاثیر قرار دهد و مجوز دامنه خود را افزایش دهد. علاوه بر این، ترافیک ارجاعی معمولا به فروش تبدیل می شود.

آیا شما نیاز به خرید backlinks طاقچه دارید؟

خرید backlink سریع ترین راه برای به دست آوردن آنها است. با این حال، شما نیاز به یک رویکرد هوشمند در این فرایند دارید. شما باید آگاه باشید که با خرید لینک ها، شما دستورالعمل های وب سایت گوگل را نقض می کنید. بنابراین، اگر شما یک روش هوشمند برای خرید پسزمینه ها نداشته باشید، به احتمال زیاد، تحریم هایی مانند انعکاس لینک ها، از موضع رتبه بندی و غیره دریافت خواهید کرد.

همانطور که یک عمل نشان می دهد، وقتی لینک هایی را با قیمت های پایین خریداری می کنید، مانند 5 دلار برای هر لینک، خطر بسیار زیاد است. در اغلب موارد، چنین هزینه کم در مورد کیفیت پایین یک منبع وب که آن را برای شما فراهم می کند، می گوید. بسیاری از وبسایتهای این اسپم، با هدف تنها برای خرید و فروش لینکهای ورودی ایجاد شده اند. گوگل به راحتی می تواند چنین سایت هایی را شناسایی کند و آنها را مجازات کند و شما به آنها دست زده می شوید.

December 22, 2017