Back to Question Center
0

Semalt: بهترین پایگاه داده برای ذخیره داده های وب Scraping

1 answers:

Postgres یک پایگاه داده مورد استفاده برای ذخیره مجموعه های بزرگ از داده ها از معدن وب و خراش دادن. به تازگی، Postgres یک قابلیت داخلی به نام JSONB منتشر کرده است، جایی که "B" برای باینری است. اگر شما داده های ساختاری را ارائه می کنید که می توانند به عنوان JSON (جاوا اسکریپت نشانه گذاری) نمایش داده شوند، Postgres داده ها را تجزیه می کند و مجموعه داده ها را در قالب باینری ذخیره می کند. اگر کمپین شستشوی شما بر اساس JSON باشد، Postgres بهترین مجموعه داده برای بررسی است - commercial appraiser.

آیا Postgres از متن چینی برخوردار است؟

بعضی از مدیران وب با توجه به اینکه Postgres متون چینی را تحت تاثیر قرار می دهد، در حال افزایش است. پاسخ به این سوال بزرگ است بله. هنگام ایجاد یک پایگاه داده، برنامه شما و راننده پایگاه داده دو عامل مهم هستند. Postgres یک پایگاه داده وب است که با پشتیبانی یونیکد کار می کند. در فرایند تولید پایگاه داده Postgres شما باید رمزگذاری UTF-8 را مشخص کنید.

Postgres JSONB vs. پایگاه داده NoSQL

NOSQL یک پایگاه داده رایگان و آسان برای ذخیره اطلاعات در یک فرم باز است. به عنوان مثال، اگر شما در حال استخراج اطلاعات در بازارهای مالی هستید، باید مراقب باشید که اطلاعات ذخیره شده شما چگونه است. این جایی است که مشکل حل می شود. پایگاه داده NoSQL شامل بررسی ساختار داده ها نمی شود. اگر این گام را از دست ندهید، در نهایت اطلاعات موجود در فرمت های قابل خواندن را به پایان می رسانید.

Postgres، از سوی دیگر، اجازه می دهد تا وبلاگ نویسان و بازاریابان از گزینه ی یکپارچگی داده استفاده کنند. Postgres، وب سایت های ذخیره سازی پایگاه داده، داده های استخراج شده در فرمت های دودویی. این پایگاه داده از نسخه های HSTORE و JSON پشتیبانی می کند.

عملکرد Postgres

Postgres یک پایگاه داده با کارایی بالا است که برای ذخیره حجم وسیعی از داده های استخراج شده در زبان های مختلف استفاده می شود. این پایگاه داده برای نتایج جستجوی و فیلتر کردن طراحی شده است. Postgres JSONB همچنین برای مدیریت برخی از شخصیت های زبان مانند چینی شناخته شده است. سایر ویژگی های Postgres عبارتند از:

  • استخراج داده ها با پشتیبانی کامل از شخصیت؛
  • اجرای سریع وظایف فیلتر کردن و جستجو؛
  • ذخیره سازی اطلاعات به خوبی ساختار یافته از تگ های HTML استخراج شده؛
  • بازیابی داده ها از سایت های خراب و ذخیره آن در فرمت های قابل خواندن؛

چرا Postgres JSONB؟

یک پایگاه داده مفید باید شاخص ها را بهینه سازی کرده و اطلاعات را در چندین مجموعه داده در زمان واقعی طبقه بندی کند. اجازه ندهید تاخیر و تعطیلات بر روی پروژه خراشیدگی شما تأثیر بگذارد. Postgres از خوشه های ژنتیکی برای تجزیه اطلاعات به پایگاه داده های مختلف برای بازیابی آسان استفاده می کند.

ذخیره داده ها همه چیز در مورد زمان پاسخ و زمان وقوع نیست. جنبه به روز رسانی آن را تمام می کند. استفاده از خوشه ها برای بارگذاری زیر موارد و غیر فعال کردن نمایه سازی تا زمانی که شما بسته بندی داده های خود را انجام می شود. این کمک می کند تا مشتریان بارگیری مجموعه داده های متعدد در یک بار.

فهرست بندی یک آیتم مشترک هرگز این آسان نیست. با پایگاه داده Postgres web scraping شما می توانید به سرعت یک موضوع مشترک را با دسته بندی موضوع در یک ردیف دیگر و پیوند رکورد با استفاده از کلید خارجی عددی. عدد کلیدی کلیدی خارجی برای به دست آوردن نتایج خود را وارد کنید.

آیا هنگام ذخیره مجموعه ای از داده ها، هر دو اسناد و ساختار جدول سنتی را مخلوط می کنید؟ بدون نیاز به نگرانی در مورد این. اجازه بدهید Postgres JSON B کار را برای شما انجام دهد. با پایگاه داده Postgres Web scraping، نیازی به بازنگری مجدد نیست.

December 22, 2017