Back to Question Center
0

برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی آمازون چه ابزارهایی می توان استفاده کرد؟

1 answers:

تحقیق کلید واژه یک مرحله مهم از کمپین بهینه سازی موتور جستجو آمازون است. دسترسی مناسب به کلمات کلیدی جستجو آمازون هدفمند شما می تواند درآمد شما را افزایش دهد و موقعیت خود را در رتبه بندی محصولات خود قرار دهد.

شما احتمالا عناوین محصول بیش از حد بهینه شده ای را مشاهده کرده اید که شامل بسیاری از اطلاعات مرتبط با کلمه کلیدی نامناسب در آمازون است. با این حال، باید اعتراف کنیم که این محصولات رتبه بالا در صفحه نتایج جستجو آمازون دارند. شما ممکن است تعجب کنید که چرا کاربران بر روی چنین عناوین به دنبال هرزنامه طولانی کلیک می کنند و این محصولات را خریداری می کنند. در حقیقت، کاربران به طور طبیعی چنین عناوینی را دوست ندارند، اما الگوریتم آمازون آنها را مرتبط و توصیف می کند - certificado ssl en hostgator. به همین دلیل است که شما ممکن است چنین عناوینی را در TOP صفحه نتایج جستجوی آمازون روبرو شوید. بازاریابان آنلاین که از این عناوین طولانی استفاده می کنند می دانند که چگونه الگوریتم آمازون A9 کار می کند. برای ایجاد عناوین بهینه سازی شده، تجار آنلاین، تحقیقات کلیدی را برای شناسایی دقیق شرایط جستجو که می خواهند هدف قرار دهند، انجام می دهند. با ابزار تحقیق کلمات کلیدی آمازون منحصر به فرد، آنها حجم جستجو کلمات کلیدی احتمالی را تعیین می کنند و تغییرات مناسب را در عنوان محصول، شرح، نقاط گلوله، سوالات متداول، انتقادات، حتی تصاویر.

در این مقاله ما درباره ابزارهایی که می توانید استفاده کنید برای یافتن معیارهای جستجو برای محصول شما مناسب تر است و اینکه چگونه می توان به شما در ارتقا رتبه بندی و فروش خود کمک کرد. بنابراین اجازه دهید ما به ابزارهای حرفه ای و استراتژی های عملی نگاه کنیم تا کلمات کلیدی مناسب برای کسب و کار آنلاین شما پیدا کنند.

ابزار تحقیق کلمات کلیدی آمازون

  • Google Keyword Planner

Keyword Planner Google ابزار جستجوی حرفه ای کلمات کلیدی است که برای مخاطبان گسترده در دسترس هستند. این برنامه رایگان و کاربر پسند است. علاوه بر این، دقیق ترین داده ها را فراهم می کند. این ابزار می تواند به شما کمک کند برآورد حجم جستجو برای هر کلمه کلیدی و عبارات کلیدی. علاوه بر این، آن را به شما فرصتی برای پیدا کردن سایر عبارات مربوطه می دهد. هر دقیقه Google هر ترابایت داده را جمع آوری می کند، به همین دلیل است که Google Planner Keyword است که می توانید آمار دقیقی از چندین کلمه جستجو یا عبارت دریافتی دریافت کنید. شما می توانید جستجوی خود را با ویژگی های جغرافیایی و مخاطبان (سن، جنسیت و غیره) محدود کنید. ). این به خصوص مفید است اگر شما مایل به ترویج محصولات خود را در آمازون و یا دیگر سیستم عامل های تجاری است.


برای شروع استفاده از Google Planner، شما باید یک حساب AdWords رایگان ایجاد کنید. هنگامی که حساب خود را داشته باشید، Planner Keyword را در برگه ابزارها پیدا خواهید کرد. در اینجا شما می توانید جستجوی خود را با برخی از کلمات کلیدی شروع کنید و به تدریج به اصطلاحات جستجوی دقیق تر که کاربران در جستجوی آن هستند حرکت می کنند. برای انجام این کار، شما باید "جستجوی کلمات کلیدی جدید و دریافت حجم اطلاعات جستجو" را باز کنید و کلمه کلیدی مورد نظر خود را در "تبصره محصول یا سرویس" خود وارد کنید. در نهایت، روی دکمه "دریافت ایده ها" کلیک کنید. در نتیجه، شما یک لیست از کلمات کلیدی مرتبط دریافت خواهید کرد. با این حال، شما باید مطمئن شوید که از طریق ایده های کلیدی جستجو می کنید، نه توسط ایده های Adgroup.

برنامه ریزان کلمات کلیدی Google شما را با جستجوهای متوسط ​​ماهانه برای کلمات کلیدی مرتبط فراهم می کند. حجم جستجو واقعی در آمازون می تواند با داده های شما در GKP به دست آید. با این حال، این داده ها نسبتا یکسان هستند، که به شما کمک می کند تعیین کنید که کدام کلیدواژه ها بیشترین ترافیک را در آمازون دریافت می کنند.

شرح مفصلی از سایر ابزارهای تحقیقاتی کلمات کلیدی آمازون شما میتوانید در صفحات Semalt Questions and Answers .

December 22, 2017