Back to Question Center
0

چگونه می توان لینک های مرتبط را به روش های آسان دریافت کرد؟

1 answers:

شما ممکن است از مقالات قبلی ما در مورد اهمیت ساختمان لینک برای بهینه سازی وب سایت شنیده اید. لینک های برگشتی به دلیل تعدادی از عوامل مختلف برای جستجوگرها حیاتی هستند - آنها بهبود دید وب سایت را در صفحه نتیجه جستجو می کنند؛ آنها قدرت گوگل را در چشم انداز گوگل افزایش می دهند؛ آنها یک جریان ترافیکی ثابت به یک وب سایت ایجاد می کنند و شهرت دامنه را افزایش می دهند. بنابراین، اگر می خواهید یک پروفایل پیوندی قوی برای به حداکثر رساندن ترافیک موتور جستجوگر خود داشته باشید، شما نیاز به یک استراتژی خوب پشتبانی دارید که برای شما مناسب است.


اجازه دهید برخی از کلمات در مورد نقش لینک ها در روند بهینه سازی. پیوندهای پشتبانی یک مفهوم ساده هستند - هنگامی که برخی از دامنه به شما پیوند می دهد، این پیوند خارجی به عنوان یک backlink محسوب می شود - tours around peru. نقش حیاتی در ساخت پیوند، کیفیت فرم منبع را در جایی که یک لینک در حال آمدن است، بازی می کند. موتورهای جستجو کیفیت کیفیت backlink را با تعداد معیارهای خاصی که حاوی مجوز دامنه، تعداد و کیفیت لینک های خارجی است که به این دامنه اشاره دارد، مرتبط بودن محتوا با یک منبع وب مرتبط و غیره ارزیابی می کند.اگر تمام این معیارها یک نتیجه مثبت نشان دهند، یک منبع وب رتبه بالاتر را به دست می آورد.

هر یک از لینک ها مقدار مشخصی از آب پیوند را بر اساس شهرت، تاریخ و اقتدار خود در یک بازار خاص مشخص می کند. به این ترتیب، لینک هایی از منابع وب با کیفیت بالا 9 یا 10 وب با کارایی بالا از لینک های کم کیفیت با استفاده از وب سایت های وابسته به هرزنامه که هیچ ارزشی برای کاربران ندارند.

با همه این گفته می شود اگر شما می خواهید بر روی صفحه نتایج جستجوی گوگل رتبه بندی کنید، شما باید لینک های مرتبط و با کیفیت از وب سایت های PR بالا بدست آورید.

در این مقاله، ما چند راه حل چالشی را برای به دست آوردن لینک های با کیفیت به راحتی مورد بحث قرار خواهیم داد. امیدوارم این تکنیک ها به سایت شما برای شرایط جستجوی هدفمند شما کمک کنند. بنابراین، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به این تکنیک های ساخت لینک داشته باشیم.

راه های آسان برای دریافت لینک به سایت شما

  • مشتریان

با نوشتن توصیفات کیفیت، امکان غنی سازی پروفایل پشتیبان خود را با لینک های مرتبط از سایت های معتبر. هر زمان که بخواهید برخی از محصولات یا خدماتی را که ارزش اعتباری را به دست آورده اید خریداری کنید، می توانید یک گواهی نامه را در سایت فروشنده ارائه دهید. مشتریان به طور معمول یک پیوند به سایت شما درون آنها دارند تا اثبات کنند که گواهی نامه از لحاظ ارگانیک ایجاد شده است. این به شما کمک می کند که لینک های آسان را به سایت خود اضافه کنید بدون هیچ هزینه ای. اگر آنها یک پیوند بدون پسوند را به توصیف خود قرار داده اند، می توانید با مهربانی از آنها بخواهید آن ها را در پیوند زندگی پیوسته دنبال کنید.

  • دایرکتوری های RSS

شما می توانید تعداد زیادی از دایرکتوری های RSS در سراسر وب پیدا کنید که به کاربران اجازه می دهد بلاگ های مختلف، انجمن ها و یا منابع وب را در مورد موضوعات مختلف. این یک فرصت عالی برای هر وب سایت است تا یک لینک backfire رایگان از یکی از این فهرست های مربوطه دریافت کنید. همه چیز شما نیاز به ارسال RSS خوراک خود را به این دایرکتوری ها. شما می توانید به صورت دستی یا به طور خودکار انجام دهید. اگر می خواهید این کار را به صورت خودکار انجام دهید، می توانید از برنامه ای استفاده کنید که Fast RSS Submitter نامیده می شود. این برنامه به شما کمک می کند دامنه خود را به بیش از 100 دایرکتوری RSS ارسال کنید، صرفه جویی در زمان و تلاش زیادی.

December 22, 2017