Back to Question Center
0

برای ارتقاء جستجوگرها چه چیزی باید در مورد پروفایل backlink سایت بدانم؟

1 answers:

پیش از همه چیز، با اصول اولیه شروع کنیم. فقط سه نوع پیوند اصلی وجود دارد: لینک سایت شما باید در هنگام افزایش بازده کلی SEO شما در مقیاس مورد علاقه باشد.بنابراین، ابتدا باید بدانید که چه نوع پیوند شما می توانید در مشخصات لینک سایت خود داشته باشید - بعضی از آنها برای هدف جستجوگرها کار می کنند، اما بقیه این تأثیر قابل اندازه گیری را بر ترافیک شما و نمایش بهتر در جستجوی آنلاین تحمل نمی کنند - yellow hatinators. حداقل مستقیم.

هر سایت دارای پروفایل Backlink ساخته شده با:

  • پیوندهای داخلی - صفحات و بخش های مختلف را در یک وب سایت یا وبلاگ متصل می کنند. از یک طرف، لینک های داخلی برای منطق خوبی از معماری سایت مورد نیاز است که نه تنها برای مرور بهتر کاربران مفید بلکه برای نشان دادن سریعتر و با کیفیت بهتر توسط رباتهای خزیدن جستجو. از سوی دیگر، با این حال، یک نظم ثابت از خود بنیاد، احتمالا مستقل از مالکیت مستقل است که می تواند سیگنال رتبه بندی مثبت را نشان دهد که ارزش آن را به مخاطبان گسترده تر از جستجوگران فعال نشان می دهد. توجه: لینک های داخلی موجود در هر پروفایل لینک backlink لینک هیچ اثرات قابل اندازه گیری بر ترافیک وب، و همچنین کل SEO نیست. این فقط قاعده بازی است - و قوانین زیر می تواند پاداش، حداقل زمان به زمان، درست است؟
  • لینک های خارجی - به طور کلی گرفته شده، این نوع لینک برای اهداف SEO مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از عوامل نامطلوب رتبه بندی در چشم انداز موتورهای جستجو بزرگ مانند خود گوگل، و همچنین یاهو و بینگ، لینک های خارجی پیوندهای خوانندگان وب سایت شما و یا وبلاگ را با بقیه جهان آنلاین در وب. و در اینجا می آید مجموعه ای از معیارهای پیوند قاطع (مانند PageRank، مالکیت دامنه، اعتماد کاربر، مقام صفحه، و غیره. ). بنابراین، هر پروفایل پشتیبان گیری سایت می خواهد همه آنها را در حداکثر نمرات ممکن است - آنها می توانند یک اثر قوی برای موتورهای جستجو که چنین وب سایت یا وبلاگ ارزش نشان می دهد در بالای SERPs.


لینک های کیفیت می توانند جهان را تسخیر کنند

به طور جدی، مهمتر از آن چیزی است که فکر می کنید. منظورم این است که لینک های با کیفیت بالا با نمره قوی در رتبه PageRank و Domain Authority بدین معناست که شما نه تنها یک اعتماد معتبر و قابل اعتماد در اطراف اینترنت هستید، بلکه محتوای صفحه خودتان بسیار منحصر به فرد است و ارزش بسیار زیادی را به همراه می آورد - که دیگران در سراسر وب نمی تواند کمک کند اما قسمت قابل اندازه گیری ترافیک خود را مستقلا به صفحات سایت یا وبلاگ های خود انتقال و هدایت می کند.

چیدمان خوب در جستجوگرها

1. طبیعت واقعی - این بدان معنی است که هر پیوند در نمایه شما به صورت ایمن و زیست محیطی ساخته شده است بدون اینکه بخشی از طرح های پرداخت، روی حیله و تزویر یا صریحا ارتباطی از ساختمان لینک.

2. ربطی خالص - نشان دهنده توانایی آنها برای مطابقت با موضوع اصلی یا بحث موضوعی است که تنها به طور دقیق ترافیک وب سایت آگهی شده را به دو طرف معامله ارائه می دهد.

3. اقتدار و اعتماد - یک ویژگی توضیح دهنده است، به عنوان هر پشتوانه انجام شده قادر به انتقال بخشی از آن "آب پیوند" مرموز باید قدرتمند نیز داشته باشد، من. e. ، این باید از مکان های مناسب برجسته که به خوبی به نیازهای کاربران زنده خدمت می کنند.

December 22, 2017