Back to Question Center
0

چگونه برای ایجاد بهترین استراتژی backlink برای وب سایت شما؟

1 answers:

این مقاله برای یافتن یک پاسخ در یکی از سؤالات پربازدید "نحوه لینک کردن یک وبسایت" طراحی شده است. استراتژیهای ساخت پیوند های متعدد به ما اجازه می دهند پیوند را به سایر سایت های مرتبط با توطئه ایجاد کنیم. با این حال، نه همه آنها را می توان به نام آلی. در واقع، یک استراتژی ایجاد یک پیوند نهایی وجود ندارد که تنها بر اساس روش های آلی باشد. برای برخی از وبسایت ها، یک استراتژی می تواند نتایج مثبتی از SEO داشته و فرصت های ایجاد پیوند خوب را فراهم کند - o que um servidor vps. همان رویکرد برای دیگران می تواند هیچ معتبر یا حتی اعتبار نام تجاری را نداشته باشد.

با گذشت زمان، استراتژی های ایجاد پیوند مختلف تمایل دارند به عنوان بیشتر یا کمتر کارآمد به نظر برسند. برخی از تکنیک های پیوند ایجاد می توانند برای مدت زمان خوبی کار کنند و سپس نگرش کاربران شروع به تغییر می کند و بنابراین استراتژی شما باید تغییر کند.

چگونه برنامه ریزی استراتژی ساخت لینک خود را؟

برای ایجاد استراتژی ساخت لینک خود، شما باید به دنبال استراتژی های مختلف به خصوص در بازار طاقچه خود را. همه آنها را بررسی کنید تا بدانند که کدامیک از بهترین ها برای کسب و کار آنلاین شما کار می کنند. برو با چه کار می کنید و ایده های جدید را نیز امتحان کنید. همیشه غذا برای استراتژی های پیوند ساختن پیروزی های فراوانی است که به شما امکان ایجاد پروفیل پیوند طبیعی را می دهد. همانطور که بازار دیجیتال یک حوزه قابل تغییر است، معقول است که روشهای جدید را ادامه دهید.

چرا استفاده از برنامه های لینک سازی خطرناک است؟

در حال حاضر، تن از برنامه های ساخت لینک است که فقط برای پول خود را از پمپ طراحی شده است. آنها وعده داده اند که وب سایت سازندگان برای ایجاد صدها هزار لینک از سایت های مهم معتبر در یک دوره کوتاه ایجاد کنند. افرادی که در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو تجربه می کنند می دانند که به سادگی امکان پذیر نیست و برای تلفن های موبایل خیلی خوب است که درست باشد. در واقع، یک روند ساخت لینک ها چند ماه طول می کشد و نیاز به کار سختی دارد. حتی اگر یک طرح ساخت پیوند هرزنامه هم کار کند، در حال حاضر، گوگل احتمالا آن را تشخیص داده و ارزش خود را کاهش داده یا حتی بدتر از سایت شما با تحریم های سنگین. به همین دلیل است که شما باید از چنین طرح هایی اجتناب کنید و روی استراتژی های ساخت پیوند آلی تمرکز کنید.

لینک های عادی باید!

لینک های طبیعی لینک هایی هستند که شما بدون اینکه کسی را برای پیوند دادن به سایت خود بفرستید. به عنوان یک قاعده، بدون دانش شما چنین پیوندهای دریافت می کنید. این بسیار آسان است. به عنوان مثال، شما یک مقاله ای را که دوست دارید پیدا می کنید و به آن در سایت خود پیوند می دهید. شما باید آگاه باشید که Google به لینک های طبیعی علاقه مند است و وب سایت هایی را که رتبه بالا در صفحه نتایج جستجو را تولید می کنند، پاداش می دهد. به همین دلیل است که این نوع پیوندها امن ترین است. شما می توانید مطمئن باشید که آنها هرگز توسط گوگل نادیده گرفته نمی شوند.

ساختمان لینک است که خود کار می کند

هر صاحب وب سایت دنبال یک استراتژی ساخت لینک است که می تواند بدون توجه خاص خود کار کند. اگر دوست دارید یک استراتژی را پیدا کنید که به طور مستمر تحت هر پیوند نیازی نیست، وبلاگ نویسی بهترین فرصت برای شماست. همه چیز شما نیاز به ایجاد یک وبلاگ بر اساس موضوع صنعت خود و به طور مداوم ارسال مقالات درگیر درگیر که برای کاربران مفید خواهد بود. اگر شما می توانید کاربران را با محتوای سودمند ارائه، آنها را به مقالات خود لینک و ایجاد بیشتر و بیشتر لینک های آلی به سایت شما.

December 22, 2017