Back to Question Center
0

قدرت مخفی backlinks nofollow چیست؟

1 answers:

همه وب مسترها همان چیزها را ادعا می کنند. لینکهای Dofollow برای بهینه سازی وبسایت مفید هستند، در حالی که nofollow بی فایده است. با این حال، این واقعا مورد نیست. این ممکن است درست در یک مورد صحیح باشد، زیرا شما تنها نگرانی در مورد حقوق صحیح لینک مستقیم است - big business companies in lebanon. در طولانی مدت، این رویکرد به این معنی است که شما بسیاری از پتانسیل ساختمان لینک را از دست می دهید که می توانید از backlinks nofollow دریافت کنید.

این را می توان با چندین فاکتور رتبه بندی توضیح داد. اول از همه، گوگل هنوز هم در مورد لینک های nofollow مراقبت می کند و آنها را برای بهبود اعتبار نام تجاری قابل توجه است. در هنگام تلاش برای خلاصه کردن اینکه آیا شما یک پروفایل پیوندی سالم و کیفیت دارید یا نه، به یک وب سایت backlinks nofollow توجه کنید. علاوه بر این، backlinks nofollow هنوز هم می تواند نشان داده شود، که کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که یک منبع وب زنده است. پیوندهای Nofollow نقش مهمی در مزایای بازاریابی گسترده ای ایفا می کنند.

چگونه Google به backlinks nofollow واکنش نشان می دهد؟

گوگل حقیقت را می گوید، گوگل هر دو پیوندهای dofollow و nofollow را تجزیه می کند. با تنها تفاوت در کیفیت آب پیوند، از طریق پیوندهای nofollow عبور می کند. گوگل پیوندهای nofollow را بعنوان بخشی از پروفایل پشتیبان گیری سالم در نظر می گیرد. اگر یک نمایه backlink فقط از backlinks dofollow استفاده کند، برای موتورهای جستجو مشکوک می شود. چنین پروفایل های غیر طبیعی می توانند مجازات شوند. بنابراین، داشتن پیوندهای خالی یک شبکه ایمنی ارزشمند است.

یکی دیگر از مزایای backlinks nofollow این است که آنها کمک می کند موتورهای جستجو خزیدن و سایت خود را فهرست. لینک های Nofollow می توانند گوگل را برای تجزیه یکی از صفحات وب خود که قبل از آن ترافیک را دریافت نکرده است، تحریک کند. در اینجا مهم است که لینک های nofollow هنوز هم اطمینان حاصل می کنند موتورهای جستجو می توانند سایت خود را پیدا کنند، خزیدن و رتبه بندی کنند، حتی اگر از حقوق صاحب اثر یا یادداشت برداری از کلمات کلیدی متنی استفاده نشود.


همچنین لازم به ذکر است که لینک های بدون پسوند می توانند یک ضربه زدن به اثر باشند. بسیاری از مدیران وب با استفاده از سیستم های backlink nofollow مخالف هستند، زیرا فکر می کنند که نمی توانند برای توسعه کسب و کارشان مفید باشند. مشکل این است که آنها هیچ ارزش واقعی را در پشت پیوندهای بدون پسوند مشاهده نمی کنند. اگر یک محتوای فوق العاده از یک پلتفرم را منتشر کنید که تنها لینکهای بدون پسوند را ارائه می دهد، هنوز می تواند برای شما مفید باشد به عنوان کاربران که محتوایی مناسب و کیفیت خود را پیدا می کنند، آن را در سیستم عامل های کوچک خود به اشتراک می گذارند. بنابراین، در نتیجه، شما هنوز هم مقدار زیادی از backlinks dofollow آلی را دریافت خواهید کرد.

به همین دلیل است که پیوندهای nofollow ممکن است عدالت لینک را از طریق بسیاری از ما درک نکنند، اما هنوز برای سایتهای بهینه سازی موتورهای جستجو ما ارزشمند است. شکی نیست که backlinks nofollow باعث افزایش بازده وب سایت در SERP می شود. و قرار گرفتن در معرض، در مدت زمان طولانی، می تواند ترافیک بیشتری را به همراه داشته باشد.

برای نتیجه گیری من می خواهم بگویم که backlinks dofollow باید بالاترین اولویت شما باشد، اما نباید امکانات را برای لینک با تگ nofollow خاموش کنید. این پیوندها همچنین دارای قابلیت بالقوه برای نمایه سازی و ایجاد لینک های بیشتر هستند.

December 22, 2017