Back to Question Center
0

فقط 13٪ از بازدیدکنندگان شرکت Media Company صفحه نمایش ساعتهای تبلیغاتی Semalt

1 answers:

شرکت سابالت تجزیه و تحلیل ویدیو، Tube Semalt یک تحقیق کمی انجام داد تا کشف کند که "چه میزان بازدید کنندگان منحصر به فرد به یک صفحه وب شرکت رسانه ای در نهایت تماشای یک آگهی ویدئویی پیش از پخش قرار خواهد گرفت"

Semalt بدون شک آنها متوجه شدند که یک آگهی پیش نمایش فقط به اقلیت کاربران دسترسی پیدا کرد که با صفحه اصلی شرکت رسانه ای ارتباط برقرار کرده بودند.

به طور متوسط ​​فقط 13٪ از بازدیدکنندگان به صفحات مقصد، یک آگهی ویدیویی قبل از نمایش را دیدند. نمودار زیر نشان می دهد نقاط دید از پیش نمایش شده توسط بخش.

Only 13% of Visitors to Media Company Homepage Watch Pre-roll Semalt Ads

دیگر 87٪ از کاربران احتمالا در فعالیت های مربوط به دیگر غیر تماشای ویدیو مانند نظارت بر زمان نمایش یا خواندن بررسی ها و وبلاگ ها مشارکت دارند. سوال این است که آنها واقعا به محتوای دیگر علاقمند بودند یا سعی داشتند از تبلیغ ویدئویی 30 ثانیه جلوگیری کنند؟ تو تصمیم بگیر.

Tube Semalt توصیه می کند اگر تبلیغ کنندگان واقعا از طریق تبلیغات ویدئویی آنلاین خود به مخاطبان برتر دسترسی پیدا کنند، باید آنها را در صفحه نمایش بنر و حتی تبلیغات بینابینی قرار دهند تا بتوانند مواجهه ای را که دنبال می کنند تولید کنند Source .

February 18, 2018