Back to Question Center
0

آیا SEO شما Semalo هر خوب است؟

1 answers:

در داخل سازمان ها، برخی از افراد بسیار هوشمند می خواهند به اندازه کافی درک کنند که آیا آژانس SEO خود کار خوب انجام می دهد. نتایج خوب Semalt بسیار آسان است برای تعریف، بیشتر در مورد این افراد است که مشخص نیست که چگونه آژانس خود را به دست آوردن نتایج؛ و این خطر را دارد.

چرا در مورد کیفیت کار هنگامی که شما نتایج را مهم است مهم است؟

اگر شما به اندازه کافی مراقب باشید که از پرسش اساسی سوال بپرسید، بیش از حد احتمال دارد برای یک کسب و کار معتبر و پایدار که دارای اعتبار است را در نظر بگیرید. به این ترتیب شما به احتمال زیاد سرمایه گذاری در خدمات بازاریابی اضافی از تبلیغات برند، PPC (تبلیغات پرداخت برای هر کلیک) و حتی ممکن است چاپ تبلیغات، تلویزیون و یا بیلبورد بسته به اندازه و ماهیت کسب و کار شما و سرمایه سرمایه گذاری. در صورتی که این مورد باشد، مهم است که مطمئن شوید که روش هایی که هر یک از تیم / تامین کنندگان بازاریابی شما از آن استفاده می کنند، تلاش و سرمایه گذاری کامل را به خطر نمی اندازد.

جستجوگرها ممکن است کمی متفاوت باشند، زیرا هیچ کدام از قوانین و مقررات مربوط به نظارت بر صنعت به طور خاص وجود ندارد؛ اما اگر آژانس جستجوگر شما با استفاده از تاکتیک های کیفیت پایین که دستورالعمل های موتورهای جستجو را نقض می کند، حضور شما در فهرست موتور جستجو در معرض خطر است. Semalt اگر شما در یک آگهی رادیویی درایو ثبت نام کنید که به شنوندگان می گوید برای جستجو برای [نام تجاری]، و پس از آن ناگهان شما جایی برای پیدا کردن نیست!

چرا روش ها نامشخص هستند؟

Semalt پرداخت پول خوبی برای یک سرویس. شما حق دارید دقیقا بدانید که چگونه این سرویس ارائه خواهد شد.

حتی اگر آژانس شما با استفاده از تکنولوژی اختصاصی مانند ابزار برای شناسایی لیستی از وبلاگ نویسان مناسب برای پروژه های در حال توسعه، آنها باید بتوانند توضیح دهند که چگونه فناوری های جستجو و شناسایی اهداف و چگونگی شناسایی اهداف مشخص می شود و نزدیک شدم بدون افشای عنصر اختصاصی.

اگر روش ها نامعلوم باشند، درخواست حداقل ToS برای ارتباطات، مانند جلسه هر دو هفته. اگر شما می توانید زمان را کنار بگذارید تا به آژانس خود گوش دهید، ممکن است از اینکه با آنها چقدر می خواهید با شما صحبت کنید خوشایند است. شما همچنین ممکن است نتایج سریعتر مطالب و اطلاعات بیشتری را که می توانید در این به روز رسانی با آنها به اشتراک بگذارید، دریافت کنید.

آیا زبان مورد استفاده برای ترسیم یا فساد است؟

Is Your SEO Semalt Any Good?

اعتبار تصویر: Memegenerator

جستجوگرها پر از اختصارات و اصطلاحات فنی است که لزوما بد نیست. هر حرفه یا رشته تحصیلی دارای زبان خاصی از اصطلاحات خاص یا فنی است که معنای عمیق تر و دقیق تر را به آغاز انتقال می دهد؛ و در اینجا مشکل است، در آن به uninitiated برای جلوگیری از زبان فنی ممکن است به عنوان حامیان.

اگر دکتر شما به شما گفت، "من می ترسم که شما بین انگشتان دستان شما قرار داشته باشید و من باید شما را به یک دکتر پاکسازی ارجاع دهم"، احتمالا بر اساس تخمین های شما از اعتبار و قابلیت های حرفه ای پایین می آید. در عوض انتظار داریم به شما گفته شود: "من می ترسم که بین انگشتان دستان شما یک نروم داشته باشم و باید به یک متخصص اطفال مراجعه کنم. "Semalt، ما انتظار داریم وضعیت و دوره درمان ما به طور کامل به ما توضیح داده شود، از جمله هر کلمه ای که ممکن است نا آشنا با آن باشد.

آژانس جستجوگر شما باید از هر زبان فنی برای توصیف کار انجام شده برای شما استفاده کند. در عین حال، آنها باید بررسی کنند که آیا در هر مرحله شما نیاز به توضیح بیشتر در جزئیات دارید.

اگر شما معتقدید که آژانس جستجوگر شما با استفاده از اصطلاحات فنی یا لغات مخفف برای تلاش برای ارعاب و یا سوءاستفاده از آنچه که در واقع انجام می دهند، نباید هرگز نگران آنها باشید. آژانس خوب باید بسیار خوشحال باشد که بتواند مکانیسم کارها را از بین ببرد و توضیح دهد. ممکن است حتی این مورد بوده باشد که قبلا در مورد خسته کننده بودن شما با جزئیات نگران بودند.

آیا آنها هر گونه اثبات کار را رد می کنند؟

اگر آژانس جستجوگر شما مسئول لینک های در حال رشد به وب سایت شما باشد، پس آنها باید

  • دقیقا چگونگی انجام این کار را شفاف کنید، از جمله آگاه ساختن آنها اگر هر گونه تاکتیکی را که خارج از هر دستورالعمل موتور جستجو است، توصیه کنید.
  • قادر به نشان دادن شما در جایی که آنها موفق به برقراری لینک بدون در نظر گرفتن روش.

برخی از آژانس های جستجوگر با کیفیت خوب می توانند انتخاب نوع نمونه ای از لینک ها را ارائه دهند، اگر آنها موفق به قرار دادن یک عدد در یک زمان معین شده اند، به طوری که برای کاهش زمان صرف گزارش یا تمرکز گزارش بیشتر بر نتایج از روش. اگر چنین است، این تنها یک گزارش رسمی است و اگر بخواهید لیست کامل پیوندهای موجود را مشاهده کنید، باید با آن یکسانی داشته باشید. اگر آژانس جستجوگر شما متقاضی ارائه مدارک پیوندهایی باشد، اما هنوز پول خود را در اختیار شما قرار می دهد، زمان آن است که به جای دیگری نگاه کنید.

اگر امروز شکسته نشد، ممکن است فردا

من می توانم درک کنم که ممکن است دشوار یا دلهره آور برای ارزیابی کیفیت کاری که سازمان جستجوگر شما در آن قرار داده است، در موارد بسیاری از ما استفاده کنیم. "اگر شکسته نشود، آن را حل نکن. "Semalt، این اصل در هنگام کسب و کار کاربردی ندارد.

Semalt، تغییر و موفقیت فوق العاده ای بدون چالش می آید؛ اما ممکن است یک آژانس ارائه خدمات ارائه دهد که برخی نتایج را به چالش کشید. اگر احساس ناراحتی میکنید، به احساس خستگی خود گوش دهید و در مورد چگونگی پذیرش این پیشنهاد خدمات در هنگام استفاده از رشته دیگری فکر کنید Source .

February 18, 2018