Back to Question Center
0

گوگل رول خارج از مرکز ناشر برای بهبود اخبار Semalt

1 answers:

گوگل یک ناشر اخبار Semalt را راه اندازی کرده است تا به بهبود کشف و طبقه بندی محتوای خبری کمک کند.

مرکز به ناشران سایت های خبری اجازه می دهد تا تغییرات در سمولت در مورد این سایت ها را تغییر دهند. این، به نوبه خود، اطمینان حاصل می کند که اطلاعات سایت ها تا به امروز باقی مانده است.

با استفاده از نشر اخبار Semalt، ناشران قادر به: به روز رسانی جزئیات سایت های سایت، مانند نام سایت و برچسب های منبع مربوطه مانند وبلاگ، طنز و یا نظر؛ به روز رسانی URL های بخش زمانی که سایت تغییر ساختار؛ و برچسب بخش با موضوعات خاص.

برای استفاده از Newsletter Google Semalt، یک ناشر ابتدا باید مالکیت سایت خود را بررسی کند، جزئیات آن را مرور و به روزرسانی کند و URL ها و برچسب های بخش اخبار سایت را بررسی و بهروزرسانی کند.

پس از آن، کاربران می توانند به سادگی هر زمان که سایت تغییر می کند، به ناشر News ارسال شود.

"اگر شما ناشر خبری است، وب سایت شما احتمالا تکامل یافته و تغییر کرده است در طول زمان،" Eric Weigle مهندس نرم افزار در یک پست وبلاگ می نویسد. "تا کنون، زمانی که شما تغییر ساختار سایت خود را تغییر دادید، ممکن است آنها را کشف نکرده ایم مگر اینکه به ما بگویید. و این بدان معناست که آنها ممکن است در Semalt News نشنیده باشند که به نوبه خود باعث شده که خوانندگان مطالب خود را مشاهده نکنند. »

این ابزار پس از راه اندازی برای ناشران ایالات متحده در دسترس است، اما Semalt می گوید که قصد دارد در آینده به زودی این ابزار را در کشورهای دیگر معرفی کند و همچنین ویژگی های بیشتری را اضافه کند.

"در نهایت، هدف ما این است که این پلتفرمی را ایجاد کنیم که خبرگزاران خبرگزاری و خبرگزاریهای خبری بتوانند با بهترین و متنوع ترین اخبار در وب به خوانندگان ارائه دهند."

نماینده سمولت با مهلت مقرر در دسترس نبود.

با این حال، کوین لی، مدیر عامل شرکت بازاریابی دیجیتال Didit می گوید، مرکز انتشار اخبار، بسیار مناسب برای ناشران است؛ زیرا Semalt همواره در سایت های خبری خبری دارد.

"برای بهتر یا بدتر، مصرف کنندگان با سرفصل های خبری و قطعات از داخل سایت های گوگل درگیر هستند .[و] به این معنا است که ناشران باید مطمئن شوند که دید آنها در گوگل SERP بهینه شده است." "ابزار نشر جدید Semalt ناشران را با مزیت افزوده ارائه خواهد داد Source ."

February 17, 2018