Back to Question Center
0

Semalt ارائه تکنیک های محرمانه محتوا خودکار برای آسان کردن کار شما

1 answers:

محو کردن محتوا تمرین استخراج اطلاعات مفید از اینترنت و انتشار آن در وب سایت خود. مدیران وب سایت و نویسندگان مختلف مقاله هایی را از وبلاگ ها و وب سایت های ایجاد شده برای کسب و کار خودشان می گیرند. شرکت ها، برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب از ابزارهای مختلف ضایعات وب یا محتوا محتوا استفاده می کنند تا کارهایشان انجام شود. مهمترین تکنیک های محو شدن محتوا در زیر ذکر شده است - counterfeit money for sale online.

1: تجزیه DOM

DOM یا Document Object Model سبک و ساختار محتوا را در فایلهای HTML و XML تعریف می کند. تجزیه کننده DOM توسط برنامه نویسان و توسعه دهندگان برای مشاهده نمایه های عمیق صفحات مختلف وب مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید از تجزیه کننده DOM برای به دست آوردن محتوای وب با سهولت استفاده کنید. XPath یک ابزار جامع برای خرد کردن وب سایت ها و وبلاگ های مورد نظر است و سازگار با موزیلا، اینترنت اکسپلورر و گوگل کروم است. با XPath، شما می توانید محتوای یک سایت کامل یا جزئی را بدون نیاز به مهارت های برنامه نویسی تکه تکه کنید.

2: تجزیه HTML

تجزیه HTML با جاوا اسکریپت انجام می شود. این تکنیک محو کردن محتوا برای استخراج اطلاعات از اسناد متنی و فایل های PDF استفاده می شود. همچنین اطلاعات شما را از آدرسهای ایمیل، لینکهای توزیع شده یا سایر منابع مشابه دریافت می کند. Scraper HTML یک گزینه مناسب برای شرکت ها است زیرا می تواند اسناد HTML را برای شما آسان و با سرعت بالا تجزیه کند.

3: تقسیم عمودی

پلت فرم تجمعی عمودی توسط توسعه دهندگان با مهارت های محاسباتی عالی ایجاد می شود. آنها جداول و لیست های مختلف را هدف قرار می دهند و محتوای معنی دار را بر اساس نیازشان برداشت می کنند. برخی از آنها در آزمایشگاه های کیمونو و دیگر ابزارهای مشابه برای تکمیل کار خود تکیه می کنند. این تکنیک به شما مزایا می دهد فقط اگر از تعدادی از خزنده ها و ربات ها استفاده کنید و کیفیت محتوای کارایی این ربات ها و خزنده ها را اندازه گیری می کند.

4: سندنگار Google

صفحات گسترده Google به عنوان یک سرویس محرمانه محتوای قدرتمند استفاده می شود. این تکنیک در بین اسکرپین مشهور است. از Google Docs، شما می توانید فایل های مورد نظر را وارد کنید و آنها را به عنوان مورد نیاز خود را scraped. علاوه بر این، شما می توانید به طور مرتب بررسی و نظارت بر کیفیت محتوای در حالی که آن را در معرض.

5: XPath

XPath یا زبان مسیر XML زبان پرس و جو است که در اسناد HTML و XML کار می کند. از آنجا که این اسناد بر اساس یک ساختار درختی هستند، XPath می تواند برای مرور از طریق صفحات وب انتخاب شده و به بررسی کیفیت محتوای. این به نفع بسیاری برای مدیران وب در نظر گرفته شده با تجزیه HTML و DOM می باشد و محتوا را می توان در وب سایت شما فورا منتشر کرد.

6: الگوی تطبیق متن

این یک روش تطابق بیان است که توسط توسعه دهندگان و برنامه نویسان مورد استفاده قرار می گیرد و با زبان های مشابه مانند روبی، پایتون و پرل. شما می توانید روش محو شدن این محتوا را به طور کامل یا بخشی از تعداد زیادی سایت خراب کنید.

همه این تکنیک های محو کردن محتوا نتایج کیفیت را تضمین می کنند و ابزارهایی همچون CURL، HTTrack، Node وجود دارد. js و Wget که برای تسهیل کار شما ایجاد شد. شما می توانید به عنوان بسیاری از یا سایت های کوچک به عنوان شما می خواهید استخراج.

December 22, 2017