Back to Question Center
0

چگونه در مورد آمازون برای کلمات کلیدی مرتبط مناسب رتبه بندی کنیم؟

1 answers:

اگر شما می خواهید بدانید که چگونه در مورد آمازون برای کلمات کلیدی مربوطه خود را رتبه بندی کنید - شما در حال حاضر در جای مناسب است. آیا می دانستید که صفحه اول نتایج جستجو در آمازون بیش از 60٪ از کل ترافیک جستجو را که از خریداران زنده در جستجوی اقلامی است که در آن فروش وجود دارد، دریافت می کند؟ بنابراین، این بدان معنی است که شما نزدیک به جستجوی محصولات محصول آمازون برای کلمات کلیدی مرتبط خود و عبارات جستجوی طولانی مدت خواهید بود - فروش بالقوه بیشتری که احتمالا از آن سود خواهید برد. اما چگونه در آمازون برای کلمات کلیدی مرتبط مرتبط رتبه بندی کنید، به خصوص اگر شما هنوز یک فروشنده تازه کار هستید، فقط اولین گام های اولیه در بازار واقعا شلوغ را می گیرید؟ پاسخ کوتاه این است که درک کلمات کلیدی و ویژگی های اصلی آنها از دیدگاه الگوریتم رتبه بندی جستجوی A9 دیده شود. بنابراین، در زیر من می خواهم به شما نشان دهد که چگونه در آمازون رتبه بندی - با ارائه راهنمای مختصر در مورد کلمات کلیدی هدف اصلی و راه مناسب برای شناسایی آنها در آن وجود دارد.

چگونه در آمازون رتبه بالاتر برای کلمات کلیدی مرتبط

قبل از هر چیز، اجازه دهید به دست زدن به پردازش کلمات کلیدی تحقیق آمازون راه درست. به یاد داشته باشید، این بنیاد پایه ای برای پتانسیل رتبه بندی خود را در آمازون می سازد - ucuz domain. در اینجا برخی از اصطلاحات اساسی و تعاریف برای شما برای درک چگونگی رتبه بندی در آمازون برای کلمات کلیدی هدف اصلی شما وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که همه آنها را داشته باشید:

  • کلمات کلیدی - کلمات کلیدی آمازون، از دیدگاه جستجوگرها و تجارت الکترونیک مدرن، می توان به اختصار "میانبر" خواص اصلی اقلام در فروش و یا روابط عمومی آن به دسته محصول. کلمات کلیدی مرتبط بخش مهمی از بهینه سازی لیست محصولات شما در جستجوی محصول آمازون است.
  • کلمات کلیدی بلند مدت - برای یک عبارت خاص یا ترکیب کلمات کلیدی که مشتریان زنده بیشتر برای جستجو در جستجوی محصول در آمازون قرار می گیرند. به سادگی، کلمات کلیدی با طول عمر آمازون ترکیبات کلیدی کلیدی مورد استفاده برای جستجوی محصولات اغلب هستند. در حقیقت، به ویژه این نوع کلمات کلیدی چیزی حدود 70٪ از جستجوهای محصول ساخته شده توسط خریداران زنده در آنجا را تشکیل می دهد.

به همین دلیل مهم تر است که شناسایی مناسب ترکیب های جستجوی طولانی با توجه به اقلام شما در فروش یا دسته بندی محصول. به این ترتیب، شانس بهتر برای نشان دادن مخاطبان وسیع از خریداران بالقوه به دنبال محصولاتی که در این بازار عرضه می شوند، وجود دارد. در میان دیگران، توصیه میکنم از ابزارهای تحقیقاتی کلید واژه زیر استفاده کنید، مخصوصا برای این پلتفرم تجارت الکترونیک.

  • Merchant Words - یک ابزار شروع خوب برای اجرای یک تحقیق سریع کلمه کلیدی در آمازون، گرفتن کمک بسیاری از پیشنهادات طولانی مدت با ارزش است که به طور مستقیم از موفقیت بالا فروشندگان در تو رفتگی در دیوار یا دسته بندی محصول.
  • Jungle Scout - این فروشگاه یک توقف برای هر کارآفرین آنلاین در آمازون است. به غیر از اطلاعاتی که به طور واقعی از کلمات کلیدی استفاده می شود، Jungle Scout هنگامی که به جستجوی برخی از امکانات جدید محصول و یا نیاز به گرفتن یک قطعه ای از بینش رقابتی با ارزش در هر دو محصول بالقوه سودآور و کلمه کلیدی ترکیب لازم برای رتبه بندی.
December 22, 2017