Back to Question Center
0

میخواهید درباره HTML Scraping بیشتر بدانید؟ - سمولت را بپرس

1 answers:

وب سایت ها و وبلاگ ها با استفاده از HTML نوشته می شوند؛ این بدان معناست که هر صفحه وب سند ساختار یافته با کد های HTML متفاوت در داخل است. گاهی اوقات آسان است که داده ها را از یک وب سایت استخراج یا خراشیده کرده و آن را به شکل ساختاری ذخیره کنید، و گاهی اوقات ما باید از این یا آن ابزار HTML خراشیده استفاده کنیم. وب سایت ها و وبلاگ ها همیشه داده ها را در فرمت های CSV و JSON ارائه نمی دهند، به همین دلیل ما باید از یک اسکرابر HTML استفاده کنیم. با استفاده از این تکنیک، ابزارهای نرم افزاری مختلف پردازش صفحات وب را برای به دست آوردن اطلاعات به خوبی ساختار یافته و سازمان یافته، صرفه جویی در وقت و پول زیادی برای ما.

ویژگی های از بین بردن HTML:

روش های مختلفی برای برداشتن HTML یا استخراج داده ها در بازار وجود دارد، و برداشتن HTML یکی از برجسته ترین آنها است. خصوصیات و خصوصیات مشخص آن در زیر ذکر شده است.

1. مقدار زیادی از داده ها را از سیستم های مختلف مدیریت محتوا را از بین ببرید:

بهترین بخش از خرابکاری HTML این است که شما می توانید تعداد زیادی از سایت های وردپرس را خراب کنید. حتی زمانی که یک سایت در یک سیستم مدیریت محتوا دیگر ایجاد شد، می توانید به آن داده ها دسترسی پیدا کنید و آن را با استفاده از یک اسکرابر HTML خرد کنید.

2. ساختار و سازماندهی داده ها:

از بین بردن HTML تبدیل شده است یک روش مورد علاقه از مدیران وب، برنامه نویسان، و توسعه دهندگان وب است. آنها از این روش برای سازماندهی اطلاعات استخراج شده استفاده می کنند و آن را در یک قالب درک برای استفاده بیشتر ذخیره می کنند.

3..این پشتیبانی از فرمت های مختلف:

در حالی که داده های استخراج شده همیشه در قالب های گسترده یا فرمت پایگاه داده ذخیره می شود، چیز جالب این است که خرابی HTML می تواند داده های خود را در پایگاه داده خود یا دستگاه ذخیره سازی ابر ذخیره کند. این نوع خدمات بر روی مرورگرهای وب کار می کند و اطلاعات را تنها از سایت های سنگین استخراج می کند. این خراش ها و هر دو متن و تصاویر را برای کاربران سازماندهی می کند.

4. خوب برای تبلیغات طبقه بندی شده و موارد دیگر:

یک اسکرابر HTML می تواند داده ها را از تبلیغات طبقه بندی شده، صفحات زرد ، دایرکتوری ها، سایت های تجارت الکترونیک و وبلاگ های شخصی به راحتی. یکی دیگر از منابع باور نکردنی اطلاعات، رسانه های اجتماعی است. از بین بردن HTML شامل محو کردن رسانه های اجتماعی و استخراج اطلاعات برای در نظر گرفتن شما می شود.

5. عالی برای کاربران توییتر:

بیش از 300 کاربر فعال در توییتر وجود دارد، و این امکان وجود ندارد که یک اسکرابر معمولی تمام اطلاعات را از این سایت های شبکه های اجتماعی. با این حال، یک Scraper HTML می تواند این تابع را برای شما انجام دهد و می تواند مجموعه وسیعی از اطلاعات را به شکل تصاویر و توییت ها خراب کند.

6. با سرورهای وب ارتباط برقرار می شود:

نرم افزار HTML خراشنده با سرورهای وب همانند صفحات وب استاندارد، دریافت اطلاعات و درخواست های پرس و جو ارتباط برقرار می کند تمام روز. به جای نشان دادن داده ها در یک صفحه، اسکرابر HTML اطلاعات خود را به دستگاه ذخیره سازی محلی یا پایگاه داده برای استفاده بعدی ذخیره می کند.

به پایان رسید:

واضح است که اسکرپرهای HTML می توانند به طور استراتژیک، وب سایت های مختلف وب را طراحی و نقاشی کنند، و در یک زمان کوتاه بهترین کیفیت ممکن را کسب کنند. بدون آن، شما نمی توانید بینش های وب سایت های غول پیکر دریافت کنید و نمی توانید کسب و کار خود را در اینترنت افزایش دهید. به همین دلیل همیشه باید در یک اسکرابر HTML سرمایه گذاری کنید که نتایج دلخواه را ظرف چند ثانیه یا چند دقیقه وعده داده است Source .

December 14, 2017