Back to Question Center
0

بهترین روش برای جستجوگرها برای لیست آمازون من چیست؟

1 answers:

وقتی که به جستجو برای جستجو در فهرست آمازون می پردازیم، چالش اصلی که معمولا تقریبا هر کارآفرین آنلاین در آن قرار دارد، با الگوریتم جستجوی A9 به طور مداوم در حال تکامل است. بنابراین، چگونگی انطباق با این واقعیت در حال تغییر و زنده ماندن در چنین رقابت بازار شدید حاکم بر آمازون؟ من توصیه می کنم به دنبال این گام ساده با راهنمای قدم، به عنوان من اعتقاد دارم که ساده ترین و هنوز هم هنوز انجام راه مدیریت از جستجوگرها برای هر لیست محصولات آمازون. در نهایت، برای دیدن محصولات شما در میان کالاهای مورد جستجو و بیشتر مورد نیاز در آنجا، پیشنهاد می شود. در اینجا چگونگی موفقیت در این امر بهترین راه ممکن است.

شروع با کلید واژه تحقیق

کلید واژه ها SEO برای آمازون لیست بهینه سازی به معنای مطمئن شوید پیشنهادات خود را به خوبی برای حداکثر تعداد ترکیب کلمات کلیدی در واقع استفاده می شود توسط خریداران زنده به دنبال محصولات در خارج وجود دارد - 04 kia amanti p2127. و من توصیه می کنم داشتن یک kickstart با ساخت چک لیست اصلی خود را از کلمات کلیدی هدفمند انجام می شود که انتظار می رود که خود را در جستجوگرها برای لیست آمازون در طولانی مدت اجرا کنید. در میان دیگران، من پیشنهاد می کنم یکی از این ابزارهای تحقیقاتی کلمه کلیدی مورد استفاده قرار بگیرد که من نیز برای فروشگاه خودم برای تجارت الکترونیک خودم تست شده بودم: Google Keyword Planner (قبل از هر چیزی برای گرفتن عکس کامل از کلمات کلیدی مرتبط که عمدتا توسط زنده استفاده می شود مشتریان نه تنها در آمازون، بلکه در جاهای دیگر نیز در وب)، Sellics (بهترین راه برای شروع یک قیچی خوب با طوفان مغزی قبل از اینکه شما در نهایت چارت اصلی خود را از کلمات کلیدی مورد نظر برتر قرار دهید)، LSI Graph و اصطلاحنامه (بسیار عالی خواهد بود انتخاب برای داشتن همه پیشنهادات کلید واژه ارزشمند با مترادف هایی که ممکن است برای ابتدا از دست رفته باشد)، Moz (ابزار خوبی برای تحقیق در کلمات کلیدی است و تمام فرصت های مخفی که توسط نزدیک ترین رقبای بازار استفاده می شود را برای رتبه بندی کشف می کند).

پیشنهاد تخفیف

ممکن است به نظر بیرون بیایند، اما تقریبا هر مشتری به دنبال تخفیف های مختلف و معاملات برتر می باشد. به همین دلیل است که با توجه به تخفیف می تواند یک روش واقعا ابزاری برای بهبود جستجوی خود را برای لیست آمازون با تبدیل بیشتر، و همچنین داشتن گسترده تر در معرض جستجو در اینترنت و بدست آوردن بررسی های مثبت مشتری بیش از وجود دارد. بنابراین، هنگامی که لیست محصولات شما با کلمات کلیدی مناسب و عبارات جستجوی پیشرفته پر شده است، وقت آن است که برخی از محصولات را با نرخ تخفیف پیشنهاد دهید، برای مثال از طریق نورپردازی / بهترین معاملات، کوپن ها، تخفیف های موقتی، مزایای حمل و نقل یا حتی یک تخفیف کوچک تنها..و من مطمئن هستم که درخواست حتی یک استراتژی تخفیف تنها همیشه پرداخت می شود، رانندگی پیشنهادات محصول خود را به بالا از نتایج جستجو آمازون.

مطمئن شوید که شما راضی به خریداران

Let's face it - آمازون همیشه مشتری و میزان رضایت خود را قبل از هر چیز دیگری قرار دهید. بنابراین، ایجاد هر مشتری شاد، یک روش عالی برای اجرای جستجوگرها برای فهرست آمازون شماست. به این ترتیب، توجه دقیق خود را به نکات زیر در مورد رضایت مشتری ذکر کنید:

  • ردیابی رتبه های ستاره خود را نگه دارید و نظارت بر نظارت بر مشتری را برای مقابله با منفی آن در کوتاه مدت نظارت کنید.
  • توجه کافی به کیفیت محصول و خدمات (سفارش نقص نرخ) - آنها همچنین عوامل بسیار مهم در جستجوگرها برای ارتقاء لیست آمازون.
  • در دسترس بودن انبار مناسب نیز بخش مهمی از تجربه خرید خوب شما برای هر بازدید کننده در آمازون است. فقط اطمینان حاصل کنید که در دسترس بودن سهام خود را در مسیر خود نگه دارید تا از هر گونه مسائل احتمالی غیر قابل دسترس جلوگیری کنید.
  • نرخ خروج بسیار کنترل می شود، حداقل به طور مستقیم. اما، به هر حال، معیارهای بسیار مهمی است که نشان می دهد که چگونه بسیاری از مشتریان آمازون را پس از مشاهده لیست محصولات خود ترک می کنند. فقط در نظر بگیرید که نرخ خروجی خود را به حداقل برسانید، زیرا می تواند موقعیت های رتبه بندی خود را به طرق مختلف ارتقا دهد.
December 13, 2017