Back to Question Center
0

آیا می توانید چند روش هوشمندانه برای تکمیل بهینه سازی آمازون و پیروزی به من نشان دهید؟

1 answers:

بیایید با آن روبرو شویم - هر بازرگان فعال در آمازون درگیر یک چالش جدی است. و تنها راه غلبه بر این بازار شلوغ، غلبه بر جعبه خرید است و بهینه سازی آمازون کامل برای لیست های محصول شما را مدیریت می کند. در غیر این صورت، سهم شیر از خریداران، همیشه به دنبال پیشنهادات سریع و ارزان هستند، مایل نیست که زمان زیادی را صرف تعجب در آن بکنند و تصمیم بگیرند که کدام یک از محصولات موجود در بازار واقعا مناسب باشد. و در اینجا زمانی که بهینه سازی آمازون به بازی می آید! در زیر من قصد دارم به شما دو پیشنهاد از نظر عملی با برخی از دستورالعمل های هوشمند برای شما به منظور بهینه سازی آمازون مانند یک حرفه ای را نشان می دهد.

در اینجا آنها عبارتند از:

عنوان محصول با غلظت با کلید های طولانی دم

همه چیز بسیار ساده است در اینجا - داشتن وزن زیادی در بهینه سازی آمازون می تواند قدرتمندتر شود اگر شما در قرار دادن آنها در عنوان محصول خود تمرکز کنید. در عین حال، با در نظر گرفتن اینکه اکثر مشتریان قبلا متوجه آنچه نیاز دارند، کمک به آنها برای شناسایی محصولات شما با استفاده از عبارات جستجوی طولانی مدت، یک ایده واقعا خوب است، درست است؟ و برای به دست آوردن بهترین شانس رتبه بندی خوب و تبدیل مشتریان کمتر توسعه یافته به خریداران واقعی من توصیه می کنم با استفاده از تنها کلمات کلیدی دقیق و خاص (به عنوان مثال، از جمله ویژگی های مانند رنگ محصول و یا اندازه می تواند به شما کمک کند تا حد زیادی افزایش تبدیل خود را به طور متوسط)، هرگز تردید قرار دادن نام های تجاری در عنوان محصول خود (فقط برای رتبه بندی به خوبی برای جستجوی هدفمند مارک)، و فراموش نکنید که با یک ابزار بهینه سازی کلمات کلیدی آمازون به طور خاص طراحی شده مانند بازرس کلید واژه، کلمات Merchant، Unicorn Smasher یا AMZ ردیاب

رویکرد راست به خرید بازخورد مشتری

در حال حاضر، داشتن اثبات اجتماعی مثبت به طور فزاینده ای برای تقریبا هر پلت فرم آنلاین تجارت الکترونیک مهم است، صرف نظر از خود بهینه سازی آمازون - samsung website lebanon. و هیچ تعجب نیست - رضایت مشتری با نظرات شاد و پشتوانه، اغلب مردم را به پیوستن به معامله تشویق می کند. فقط تعادل مناسب بین ارائه یک انگیزه و عمل به شیوه ای بیش از حد پررنگ نگه دارید. و در نظر داشته باشید که بررسی مشتری واقعا یک متریک بسیار مهم است، به ویژه هنگامی که تصمیم نهایی را برای خرید انجام می دهید. منظورم این است که با داشتن یک اعتبار منفی با بررسی مشتری "بد" که اغلب ظاهر می شود، ممکن است سهم شیر از مشتریان بالقوه خود را نیز در جهت مخالف تغییر دهد. برای جلوگیری از این حوادث تاسف بار، توصیه می کنم از ابزار آنلاین بازاریابی نابغه استفاده کنید. به این ترتیب، می توانید هشدار در زمان واقعی را تنظیم کنید تا همیشه از هر بررسی مشتری منفی مطلع شوید که نیاز به پاسخ سریع دارد. در عین حال، نشان دادن اراده خوب و مقابله با هر اتفاق منفی قبل از اینکه به تمام فعالیت های آنلاین شما آسیب برساند، همیشه یک تصمیم درست است، درست است؟ پس از همه، دست زدن به ارتباطات فعال به خریداران خود، به ناچار بسیاری از بازدید کنندگان خود را به یک بخش خوب از ذهن - فروشنده مراقبت های ویژه ای از هر مشتری خرید در آنجا است.

December 13, 2017