Back to Question Center
0

آیا می توانید با توضیحات محصول خود در آمازون بهینه سازی کنید؟

1 answers:

مانند الگوریتم رتبه بندی محصولات آمازون A9، مانند موتورهای جستجوی بزرگ (مانند گوگل و همچنین یاهو، بینگ و غیره)، باید یک استراتژی بهینه سازی به خوبی آماده شود. البته، مگر اینکه شما می خواهید توضیحات محصول خود را در آمازون هرگز توسط خریداران زندگی می کنند که به دنبال اقلام در فروش در آنجا نیستند. به همین دلیل است که اگر شما هرگز در مورد بهینه سازی هر بخش از توضیحات محصول خود را در آمازون نگران نباشید، وقت آن است که در نهایت همه چیز روشن شود! در حالی که این امر لزوما به معنای این نیست که گوگل هیچ قیمتی در سرتاسر اینترنت آنلاین ما ندارد، احتمالا آمازون به عنوان سرپرست از قلمرو تجارت الکترونیک و حمل و نقل دریایی مدرن دیده می شود.

این ویژگی های خاص خود را دارد. با این حال، آنها به اندازه ای جامع نیستند که بیشتر ما بتوانیم فکر کنیم. البته، با توجه به این که شما بچه ها حداقل در بخشی آشنا با مفهوم اصلی موتور بهینه سازی موتور جستجو است. برای همه دیگران - در زیر راهنمای مختصر بهینه سازی برای کمک به بهینه سازی توضیحات محصول خود را در آمازون است. در نهایت، برای تبدیل شدن به یک نقطه شروع تصویربرداری، راه را برای موفقیت فروشندگان قوی در بازار آنلاین که واقعا شلوغ و در نتیجه رقابتی بسیار رقابتی است قرار داده است.

قبل از بهینه سازی توضیحات محصول در آمازون

قبل از هر چیز، اجازه دهید بگویم که شما آزادانه با امدادگر افتاب میشوید. جای نگرانی نیست. خوشبختانه، خیلی دشوار است که حداقل اصول کلی بهینه سازی در آمازون را درک کنید - و شما آماده هستید که بروید. مطمئنا، شما به ناچار باید بر پایه قیمت گذاری پایدار و منابع موجود در بورس تکیه کنید. اما هنگامی که استراتژی بهینه سازی مهم شما در محل قرار دارد - و شما در حال حاضر در نیمه راه برای تبدیل شدن به یک معامله آنلاین آنلاین موفق در آنجا هستید. منظورم این است که الگوریتم رتبه بندی جست و جو آمازون با ویژگی های خاص خود هنوز در مقایسه با آنچه که توسط گوگل یا سایر موتورهای جستجو دیگر استفاده می شود، هنوز خیلی تغییر نکرده است.

تبدیل یا رضایت کاربر؟

بیایید با آن روبرو شویم - در حالی که غول جستجوی جهانی (همچنین به عنوان گوگل) به معنای فروش تبلیغات است، آمازون برای ساختن یک شبکه جهانی تجارت الکترونیک طراحی شده که محصولات را در سراسر جهان عرضه و ارائه می کند. این بدان معنی است که بر خلاف شرط بندی Google به طور عمده بر روی CTR و زمان بازدید هر بازدید کننده، آمازون با استفاده از معیارهای موفقیت کاملا متفاوت مانند درآمد ناخالص یا حاشیه اندازه گیری شده در جستجوی جستجوگرهای زنده زندگی می کند.

داده های ساختاری یا تصادفی؟

بر خلاف موتورهای جستجو بزرگ، شاخص جستجو آمازون A9 دارای ساختار واضح است. آن را به سادگی قرار دهید، این بازار شلوغ می تواند به شما دقیقا همان چیزی را که می خواهید تنها در قالب خاصی به شما بدهد. این بدان معنی است که از نظر آمازون، انتخاب کلیدی مناسب یا ساختار فهرست محصول (حتی با جزئیات دقیق تر تغییر / حذف شده) می تواند به طرز چشمگیری پتانسیل شما را در موقعیت خوبی قرار دهد.

بهینه سازی موتور جستجو در صفحه یا آفلاین؟

بیایید در نهایت همه چیز را روشن کنیم - فرایند بهینه سازی برای توضیحات محصول در آمازون همه چیز در مورد صفحه جستجو SEO است. این بدان معنی است که شما آزادانه می توانید برای ساختمان لینک و یا هر زمان دیگر و به طور معمول کار (در غیر این صورت، هزینه) کار می کند - یک بار و برای همه. فقط به این دلیل است که هرگونه ابزار جستجوگر غیرفعال می تواند به شدت بر پتانسیل رتبه بندی شما تأثیر بگذارد، حداقل برای گوگل Source .

December 13, 2017