Back to Question Center
0

چگونه برای ایجاد لیست فروشندگان آمازون واقعا برنده شوید؟

1 answers:

قبل از نشان دادن آنچه که لیستی از فروشندگان آمازون را انجام می دهد، اجازه دهید با آن روبرو شویم - تجارت الکترونیک و یا حمل و نقل حمل و نقل بدون پروژه آنلاین خود هدایت می شود. این بدان معنی است که شما نمی توانید فقط همه چیز را به درستی راه اندازی کنید - و شما یک بار و برای همه انجام می شوید. به همین دلیل است که بسیاری از ابزارهای نرم افزاری همیشه در حال تغییر و دستورالعمل های عملی موجود در دسترسی آزاد در اینترنت برای کمک به بهینه سازی فهرست تاجران آمازون وجود دارد. اما در زیر من قصد دارم بین دانش من و بینش واقعی زندگی را به شما یک تصویر کامل از مفهوم مدرن از تجارت الکترونیک جستجوگرها را به من بدهید.

جستجو رتبه بندی موقعیت ها و فروش

ممکن است به نظر می رسد بدون brainer، اما بهتر است شما لیست محصول خود را بهینه سازی، قرار گرفتن در معرض بیشتر در آنلاین جستجو در آمازون آن را داشته باشد. در نهایت، در نتیجه شما را در فروش بیشتر و مشتریان فعال می سازد که خرید خود را با فروشگاه خود به طور مستقل انجام دهید - hr manager solutions. و البته، برخی از ترفندها برای کمک به شما در این نژاد رتبه بندی واقعا پرخاشگرایانه به دست می آیند. از پیشنهادات عملی زیر و راهنمایی های مفید برای بهبود موقعیت فعلی رتبه بندی در آمازون استفاده کنید و فهرست فروشگاه خود را یک گام نزدیک به بالای بالای جستجو خرید در آنجا قرار دهید.

نکات کلیدی برای بهینه سازی کلمات کلیدی برای لیست فروشندگان آمازون

  • کلید واژه تحقیق - شما نیاز به تکمیل یک تحقیق کلیدی کلیدی و تحلیل رقابتی برای هدف بیشتر - کلمات کلیدی و کلمات کلیدی جستجوی طولانی در دسته بندی محصول شما. با استفاده از برنامه ریزي کلمات کلیدی Google، با جستجوی فرصت های کلیدی خود شروع کنید. بعد، یک تصویر بزرگ از آنهایی که در حال حاضر در حال اجرا هستند، استفاده کنید. به این ترتیب، من توصیه می کنم یکی از ابزارهای جستجوی کلید واژه تحقیق و بهینه سازی زیر را مانند کلمات کلیدی Merchant، AMZ Tracker، Jungle Scout یا Inspector Keyword را امتحان کنید.

  • قیمت کنترل - منظورم این است که شما باید قیمت گذاری خود را با آن واقعیت در حال تغییر در سراسر آمازون تطبیق دهید ، حمایت از رقابت به معنای واقعی کلمه شکستن بازار است. و احتمالا تنها راه برای بقای کسب و کار شما تحت چنین دوره غیرمعمول از حوادث است با کمک ابزار نظارت بر قیمت حرفه ای کمک می کند. در میان دیگران، من به کمک کنندگان آنلاین زیر توصیه می کنم تا بتوانید همیشه انعطاف پذیر باشید و تنظیمات سریع در زمان واقعی را ادامه دهید تا ترافیک بیشتری را به لیست محصولات خود اضافه کنید (Keepa، Logic Sales، Appeagle، Repricer Express). به یاد داشته باشید، بیشتر ترافیک شما کشیدن، معاملات بیشتر به طور بالقوه موفق و رتبه بالاتر شما دریافت کنید.
  • تبلیغات معمولی - اجرای تبلیغات مختلف براساس برنامه ریزی شده می تواند نه تنها افزایش فروش فعلی شما را در لحظه به لحظه انجام دهد، بلکه رتبه بندی جستجوی خود را در طولانی مدت افزایش می دهد. نکته این است که داشتن پیشرفت نسبتا خوب و سازگار با فروش برای لحظه ای، الگوریتم جستجوی A9 را یک سیگنال قوی رتبه بندی می کند که لیست فروشندگان آمازون شما را به مخاطبان وسیع تر از خریدارهای فعال در حال جستجو برای اقلام موجود در آن می دهد. در عین حال، برگزاری تبلیغات برنامه ریزی شده می تواند به شما اجازه می دهد با استفاده از ترکیب های متفاوتی با طول های مختلف تجربه کنید، بنابراین شما می توانید با استفاده از عبارات جستجوی بیشتر مرتبط با بالا، مزایای رقابتی دیگری را به دست آورید.
December 13, 2017