Back to Question Center
0

چه چیزی باعث می شود پشت لینک ایده آل در صفحه SEO؟

1 answers:

یک لینک در صفحه. SEO یک لینک ورودی از یک منبع است و با اشاره به یکی دیگر از دامنه های مختلف. و بدون نیاز به گفتن این که بازتاب "ایده آل" در صفحه جستجوگرها، یک ارزیابی قوی و قوی از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل است که تعیین می کند که آیا وب سایت یا وبلاگ دارای محتوای ارزشمند است که به سمت بالا از SERPs ارتقا یابد، در راستای بهبود ترافیکی آلی به آن صفحات در همان زمان. اما چه چیزی باعث می شود "backend" ایده آل در صفحه جستجوگرها؟ بیایید ببینید.

چه چیزی باعث می شود "backend" ایده آل در صفحه SEO؟

  • هر لینک یک توصیه یا «رأی» برای وب سایت یا وبلاگ شماست، که نشانگر رتبه مثبت به گوگل است که ارزش آن را ارتقاء می دهد - storing high moisture grain. تعداد لینک هایی که به طور طبیعی ایجاد می کنند، نشانگر خوبی از اهمیت و ارزش وب سایت یا وبلاگ شما است که به کاربران ارائه می کند.
  • گوگل تعداد بیشتری از لینک های با کیفیت بالا را به وب سایت یا وبلاگ شما نشان می دهد به عنوان شاخص هایی که نشان می دهد که آن را برای یک پرس و جو جستجو خاص مناسب و مناسب است. این به شما فرصت می دهد که بر روی درخواست جستجوی زنده کاربر در موضوع مرتبط نمایش داده شود.
  • کیفیت هر لینک در صفحه SEO بسیار مهمتر از مقدار است. بنابراین، نیازی نیست که نمایه لینک خود را با همان تعداد زیاد لینک های با کیفیت پایین که ممکن است بسته بندی شوند. در واقع، به این ترتیب، به احتمال زیاد به رتبه بندی فعلی شما صدمه خواهد زد، نه اینکه خودتان را تقویت کنید.

  • مطابق با یک استاندارد پیروی از قواعد کیفیت، که واقعا باعث افزایش SEO در مقیاس می شود، حدود 90 درصد از تلاش کلی شما باید بر روی ایجاد محتوا منحصر به فرد است که ارزش واقعی را برای کاربر ارائه می کند. در عین حال، بیش از 10٪ از کار سخت خود را برای تعهد به کمپین پیوند ساختمان طبیعی و آلی توصیه می شود.
  • هر لینک بلافاصله ایجاد شده برای افزایش در صفحه SEO نمی تواند بر رتبه بندی شما تاثیر گذار باشد. منظورم این است که ساخت لینک پیوندی یک روند مداوم است که موتورهای جستجوگر آن را به طور طبیعی انتظار می رود. در واقع، ایجاد لینک (به عنوان محتوای جدید به عنوان مثال) با استفاده از سیستم عامل خودرو یا ابزار ایجاد لینک آنلاین یک کار بسیار خطرناک است که می تواند به طور بالقوه به رتبه بندی شما آسیب برساند. بیایید با آن روبرو شویم - هر نوع اقدامات دستکاری و پیچیده برای تأثیرگذاری بر الگوریتم جستجوی پیشرفته، بهترین راه برای پرچم قرمز با Google خواهد بود. در چشم انداز دراز مدت که منجر به کسب مجازات شدید (و اغلب غیر قابل برگشت) رتبه بندی می شود.
  • توجه داشته باشید، با این حال، لینکهای داخلی که در وبسایت یا وبلاگ شما ایجاد شده است برای ارتقاء آنلاین بهتر نیز اهمیت دارند. به خوبی در ارتباط با یکدیگر کار کنید تا بتوانید از یک معماری وبسایت جامع بهره ببرید و تجربه کاربری بهتر را بدست آورید و همچنین منطقی تر از روند نمایه سازی. در نتیجه، ساختن ساختار خوب پیوندهای داخلی نیز ممکن است برای افزایش تلاش کلی شما در جستجوگرها مفید باشد، و از این رو به شما امکان بالقوه بیشتری برای رتبه بندی بالاتر در SERPs می دهد.
December 8, 2017