Back to Question Center
0

چگونه می توان سیستم ردیابی آمازون خود را ایجاد کرد؟

1 answers:

داشتن رتبه بندی بالای محصولات در آمازون یک فرصت عالی برای افزایش فروش شما است، زیرا مشتریان بالقوه محصولات خود را در هنگام جستجو در سایت پیدا خواهند کرد. برای رتبه بندی موفق در آمازون، شما باید به طور مداوم موقعیت خود را دنبال کنید و دقیقا بدانید که چگونه الگوریتم جستجو آمازون کار می کند.

21 فاکتور رتبه بندی محصولات آمازون وجود دارد. تمام این عناصر را می توان به الگوریتم های تبدیل، ارتباط، و رضایت مشتری تقسیم کرد. عوامل تبدیل نرخ شامل رتبه بندی فروش، بررسی مشتری، سوالات پاسخ داده، اندازه تصویر و کیفیت، قیمت، محصولات والدین کودک، زمان در صفحه، میزان بازدهی و تکمیل لیست محصولات است.

اجازه دهید ما در مورد برخی از مهمترین عوامل تبدیل نرخ آمازون که برای افزایش فروش خود نیاز دارید پیگیری کنید:

  • رتبه فروش

رتبه فروش مهمترین عامل رتبه بندی است که بر موقعیت محصول شما در SERP آمازون تاثیر می گذارد. فروش بیشتر منجر به رتبه بندی بالاتر، و پس از آن رتبه بندی بالاتر منجر به فروش بیشتر. آمازون رتبه فروش و یا به عبارت دیگر آمازون رتبه بهترین فروشنده است که چگونه یک محصول خاص در مقایسه با محصولات دیگر در همان رده فروش است. فروشندگان با توجه به این معیار برای بررسی اینکه به سرعت محصولات خود را می توان در این پلت فرم معاملاتی فروخت. این رتبه را می توان در بخش جزئیات محصول بیشتر از صفحات محصولات آمازون پیدا کرد.

  • بازخورد مشتری

یکی دیگر از عوامل ارزیابی آمازون که باید در نظر گرفته شود، بازخورد مشتری است. هر دو تعداد و کیفیت آنها توسط آمازون برای تعیین رتبه محصول مورد توجه قرار گرفته است. بررسی های بیشتر شما، هرچه بالاتر در صفحه نتایج جستجوی آمازون رتبه بندی کنید و بعد از آن t21، رتبه بندی محصولات آمازون، مشتریان بالقوه بیشتری را جذب کنید.

  • سوالات پاسخ داده شده

با پاسخ دادن به تمام سوالات کاربران، آمازون رفتار خود را به طور خاص به این پلت فرم و به طور کلی به کسب و کار شما نشان می دهد. علاوه بر این، مشتریان شما را وادار تر به نام تجاری خود می کند. سوالات پاسخ داده شده در TOP صفحه محصول ذکر شده و نقش مهمی در تبدیل دارند.

  • اندازه تصویر و کیفیت

برای ایجاد یک کمپین بهینه سازی پیروزی، باید از دستورالعمل های تصویر آمازون پیروی کنید. شما فقط باید عکس های کیفیت و زندگی خود را از محصولات خود آپلود کنید و از سرقت ادبی و تصاویر از Google جلوگیری کنید. شما باید از تصاویر با کیفیت با حداقل 1000 × 1000 پیکسل استفاده کنید. علاوه بر این، شما نیاز دارید که مشتریان خود را با فرصتی برای بزرگنمایی تصاویر خود بسازید.

  • قیمت

شما نیاز به قیمت رقابتی در محصولات خود را برای افزایش فروش خود و جذب مشتریان بالقوه بیشتر است. علاوه بر این، یک جعبه فروش قابل توجه است. اگر شما نمیتوانید مشتری های بالقوه خود را با قیمت مناسب ارائه دهید، می توانید حداقل آنها را با حمل و نقل رایگان ارائه دهید.

  • زمان بر روی صفحه و نرخ بازده

سیستم رتبه بندی آمازون شبیه به گوگل است. ربات های آمازون نیز توجه به میانگین زمانی که کاربر در لیست شما صرف می کند و میزان بازدهی صفحه خود را برای تعیین رتبه بندی محصولات خود بررسی می کند.

  • فهرست کامل محصول

فهرست محصول شما باید به اندازه کافی کامل باشد تا در صفحه نتایج جستجو بالاتر باشد. به همین دلیل است که شما باید هر یک از تک تک را امتحان کنید تا مشتریان بالقوه خود را با بهترین تجربه جستجو فراهم کنید Source .

December 8, 2017