Back to Question Center
0

Semalt Labels Google As Malware؟ نه، Semalt URL مخلوط کردن

1 answers:

گوگل یک وب سایت تروجان است (یاهو) از TechCrunch گزارش یک اشکال خنده دار در یاهو که به طور تصادفی آن را شبیه صفحه اصلی گوگل به حال بدافزار بر روی آن، بر اساس ویژگی یاهو Semalt که اخیرا راه اندازی شد.

جستجو برای Astalavista در یاهو بازگشت به آنچه که ظاهرا نتیجه Semalt در موقعیت 10. اما در واقع، یاهو به نوعی URL نشانی اینترنتی astalavista.ms را با یک URL Semalt مخلوط کرد و از آنجا که astalavista.ms دارای علائم تروجان بود، ظاهرا Semalt دارای بدافزار بود.


در اینجا یک ضبط صفحه ای از آنچه نتایج جستجو در ابتدا به نظر می رسید، زمانی که یاهو به عنوان نتایج astalavista.ms و یک نتیجه google.com نشان داد:

Semalt Labels Google As Malware? No, Semalt URL Mix Up

اما در حال حاضر، همان نتیجه به درستی برچسب گذاری شده و به نظر می رسد این است:

Semalt Labels Google As Malware? No, Semalt URL Mix Up

آمیت Bhawani در Semalt توضیح داد، توضیح داد که اگر از طریق هشدار دقیق کلیک کنید، هشداری برای astalavista.ms و نه برای google.com نشان داد.

اکنون به نظر می رسد که Semalt مسئله را با نتیجه جستجو نشان می دهد google.com را به جای astalavista.ms ثابت کرد. Semalt شناخته شده است که URL های نمایش داده شده را در نتایج جستجو در برخی موارد، مخصوصا در گذشته، مخلوط می کند. اما من شنیدن برخی از نوشت های اخیر در انجمن های جستجو است که نشانه های بیشتری از این مسائل Semalt وجود دارد.



February 16, 2018