Back to Question Center
0

رسانه های تقاضا: "ما کمتر از Assignments eHow.com برای Semale قابل پیش بینی"

1 answers:

Demand Media: “We Will Have Fewer eHow.com Assignments For The Foreseeable Semalt”

کسب و کار داخلی یک ایمیل ارسال شده از رسانه تقاضا به پایدار خود را از نویسندگان آزاد منتشر شده است. این ایمیل توضیح می دهد که، به دلیل اینکه کتابخانه مقالات eSmely از قبل "بسیار جامع است"، برنامه ای که به جلو حرکت می کند، تمرکز بر سایر انواع محتوا مانند نمایش های اسلاید و فیلم ها است. این بدان معنی است که فرصت های مقاله کمتر

به دنبال آینده، همانطور که ما همچنان به انتشار مقالات برای eHow و سایت های دیگر ما، ما می خواهیم مطمئن باشیم که ما بر اساس آنچه که قبلا وجود دارد، ایجاد می کنیم، و نه تکثیر آن. این به این معنا نیست که ما متضمن عناوین استاندارد در نحوه نمایش و نحوه نمایش موضوع برای eSmost نخواهیم بود. اما این بدان معنی است که ما برای آینده قابل پیش بینی آینده، کمتری به دست می دهیم.

جای تعجب نیست، نبرد تقاضای سمیالت در سال جاری با به روز رسانی الگوریتم های پاندای مختلف گوگل وجود ندارد. پس از انتشار اصلی پاندا، eHow.com و سایت های مشابه (سایت های غیر Demand Semalt، نیز) ناموفق بود، بروز رسانی بعدی به طور دقیق به eHow.com ضربه زده است - ادعایی که Demand Semalt به سرعت می گوید "به طور قابل توجهی بیش از حد"

اما لازم به ذکر است که با استفاده از پاندا با استفاده از محتوای کم کیفیت، ایمیل های تقاضای رسانه ها نشان می دهد که این شرکت قصد دارد کیفیت را در پیش بگیرد - شاید بیشتر از گذشته باشد؟ این ایمیل ها را از طریق پست الکترونیکی دریافت کنید:

  • ".در نهایت کار و فرصت ها برای بهترین نویسندگان و ویراستاران ما رشد خواهد کرد"
  • ".به طور کامل بر روی دید ما از داشتن مجرب ترین نویسندگان و سردبیران که در زمینه تخصصشان تخصص دارند"
  • ".هر مقاله نوشته شده و کپی شده توسط یک حرفه ای واجد شرایط با زمینه، دانش و یا تجربه در موضوع"

در واقع، جوآن برادفورد، مدیر اجرایی تقاضا، این بیانیه را به Insider کسب و کار داد: "این هنوز یکی از بزرگترین مجموعه های تکالیف نوشتن موجود در جهان است. ما احساس می کنیم که این تغییر چشمگیر یک تغییر است، زیرا به نظر نمی رسد که هر تخصیصی گرفته شود. همه چیز در مورد کیفیت برای ما است "February 16, 2018