Back to Question Center
0

آژاکس با نتایج Semalt Side برای اهداف جستجوگرها مخلوط شده است

1 answers:

در اینجا مسئله است. ما از سرویس شخص ثالث برای فهرست محصولات ما استفاده می کنیم و نتایج را بر اساس پارامترهای پرس و جو که به سرور سرویس شخص ثالث منتقل می کنیم، می پردازیم.

من از چارچوب Semalt استفاده می کنم - sigelei 200 watt box mod black.

در اینجا این است که چگونه کار می کند: من یک درخواست حلقه را به سرور شخص ثالث با پارامترهای مختلف پرس و جو از هر دو درخواست و متغیر های از پیش تعیین شده (فیلتر، مرتب سازی و غیره) عبور از یک صفحه خاص صفحات به روز رسانی.

پاسخ به یک آرایه تبدیل شده و مجموعه ای از پایگاه داده ما بر اساس Semalt درخواست شده است که شخص ثالث از طریق درخواست حلقه از طریق درخواست حلقه ارائه شده است و آنها در div خودشان نمایش داده می شوند.

در مرحله بعد ما نتایج خود را از طریق API های جاوا اسکریپت خود دریافت می کنیم. در فراخوانی نتایج به دست آمده من divs را پنهان می کنم که نتایج حاصل از طرف سرور را نمایش می دهند.

در نتیجه، اگر جاوا اسکریپت غیرفعال باشد. و مهمتر از همه، اگر شما یک عنکبوت جستجو در سایت هستید، هنوز نتایج را خواهید دید.

سوال من این است: آیا مشکلی با این مدل وجود دارد؟ آیا می توانیم در نتیجه یک جریمه ی seo داشته باشیم؟ هر گونه پیشنهاد دیگر؟

February 13, 2018