Back to Question Center
0

از Semalt Expert بپرسید: چگونه از Google Analytics حذف اسپم ارجاع

1 answers:

هنگامی که می آید برای پیدا کردن دامنه یا دامنه های تحت تاثیر اسپم ارجاع در Google Analytics، شما ممکن است گزارش های دقیق را دریافت نکنید تا تنظیمات حساب کاربری خود را تنظیم کنید. بازدیدهای دروغین یا روحانی نیز از اطلاعات تاریخی Google Analytics ادامه می یابد. به همین دلیل است که شما باید آنها را در اسرع وقت تشخیص دهید و آنها را مسدود کنید.

در چند ماه گذشته، بسیاری از مدیران وب سایت و بازرگانان در مورد بازدید های غلط و اسپم ارجاع گزارش داده شده است. به نظر می رسد اسپم ارجاع هر روز در حال گسترش است. خوشبختانه، راه هایی برای خلاص شدن از آن وجود دارد، که مکس بل، متخصص برجسته Semalt ، در زیر توضیح داده است - vps makina kiralama.

تنظیمات Google Analytics خود را تنظیم کنید

اولین و بهترین راه اینست که تنظیمات حساب Google Analytics خود را تنظیم کنید. شما باید آدرس های مشکوک IP را مسدود کرده و یک مرور کلی از منابع ترافیکی خود داشته باشید. برای این کار، باید گزارش های Google Analytics خود را به صورت روزانه یا هفتگی بررسی کنید. اگر شما متوجه شدید که داده های شما با اسپم ارجاع خراب شده است، این زمان آن است که آنها را از حساب Google Analytics حذف کنید قبل از اینکه سایت شما توسط موتورهای جستجو ممنوع و یا مجاز باشد.

هرزنامه ارجاع Ghost و هرزنامه ارجاع Crawler

دو نوع اسپم ارجاعی وجود دارد: اسپم ارجاع روح و هرزنامه ارجاع خزنده. هرزنامه ارجاعی Ghost به استفاده از گوگل آنالیز برای نشان دادن تعداد جعلی بازدید از وب سایت شما پاسخ می دهد. آنها واقعی نیستند و هیچ ارتباطی با محتوای شما ندارند. در عوض، آنها میزان امتیاز گریزنم درصد را به شما نشان می دهند، زیرا هیچکس مقالات خود را نمی خوانید و تنها وانمود می کند که از سایت شما بازدید کند. نتایج آنها درست نیست زیرا شما ترافیک واقعی را دریافت نمی کنید..یکی از بهترین راه های جلوگیری از آن ها اجتناب از وب سایت هایی مانند darodar.com، social-button.com و hulfingtonpost.com است.

اسپم ارجاع خزنده ربات هایی است که وب سایت شما را مرور می کنند اما به محتوای شما یا صفحات وب علاقه مند نیستند. آنها هدف سایت خود را در نتایج موتور جستجو نشان می دهند. همانند اسپم ارجاع روح، هرزنامه ارجاع خزنده در گزارشات Google Analytics نشان داده شده است، اما اکثر آنها بی ضرر هستند. بهترین مثالها بهترین seo solutions.com و buttonsforwebsite.com هستند. شما می توانید خلاص شدن از اسپم ارجاع خزنده با اجتناب از خدمات ارائه شده در این وب سایت ها

بخش های پیشرفته

با تنظیم و ایجاد بخش های پیشرفته در حساب گوگل آنالیت، می توانید به سرعت اسپم ارجاع را حذف کنید. برای این کار ابتدا باید ببینید چه نوع بازدیابی شما دریافت می کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها مشروع هستند و اگر آنها واقعی نیستند، شما باید فیلتر ها را برای خلاص شدن از آنها ایجاد کنید. همچنین شما می توانید بخش ها را ایجاد کرده و تنظیمات را به بخش های پیشرفته قبل از بستن پنجره تنظیم کنید. شما نباید فراموش کنید نامهای مناسب را برای همه بخش ها ارائه دهید تا از هرگونه سردرگمی در آینده جلوگیری کنید.

همچنین برای ایجاد بخش های دلخواه برای فیلتر کردن داده ها از حساب گوگل آن، خوب است. اطمینان حاصل کنید که آنها به طور کامل از دامنه ارجاع هرزنامه حذف شده اند تا بتوانید مسئله خود را در عرض چند دقیقه حل و فصل کنید. با استفاده از این فرآیند، می توانید میزان گشت و گذار خود را کاهش دهید و می توانید کیفیت ترافیک وب سایت خود را ارتقا دهید .

November 29, 2017