Back to Question Center
0

از Semalt بخواهید چگونه برنده مبارزه با اسپم ارجاع Darodar شود

1 answers:

مهم است که قبل از اینکه دیر به دیر انجام شود، اسپم ارجاع darodar.com را در Google Analytics خودتان مسدود کنید و ترافیک جعلی که شخص بدی را به حساب کاربری خود محکوم می کند موتور جستجوی شما را کاهش می دهد. بهترین گزینه این است که فیلترهای میزبان را در Google Analytics خود ایجاد کنید. خوشبختانه، گوگل با راهنمایی های بسیار مفیدی و آموزشی در مورد چگونگی ایجاد فیلترهای از پیش تعیین شده برای حذف تراود ارجاع darodar - cloudflare hosting php.com از حساب کاربری ما ارائه کرده است. اگر متوجه شدید برخی از لینکهای ارجاعی عجیب در گزارشهای Google Analytics که شما را به لینکهای وابسته eBay.com و Amazon.com هدایت می کنند، به ما بگوئید که یک تقلب کننده روسیه مجموعه ای از شناسه های ردیابی گوگل را جمع آوری کرده و شامل همه ی بدافزارها آنها شانس وجود دارد که وب سایت شما ترافیک مخرب را دریافت کند، زیرا شناسه ردیابی شما را نیز شناسایی کرده است.

الیور کینگ، Semalt مدیر موفقیت مشتری، توضیح می دهد که این مرد روسی با استفاده از همه این شناسه ها برای پینگ گوگل آنالیز بدون حتی مشاهده صفحات وب خود است. علاوه بر این، او، URL خاصی را برای ارجاع می فرستد، و تلاش می کند تا Google Analytics شما را فریب دهد. شما این نشانی اینترنتی را در وب سایت خود مشاهده خواهید کرد و شما را به یک لینک وابسته که آن مرد بد است پشت سر گذاشته است هدایت می کند. اغلب موارد، آمازون و Alibaba به عنوان لینک های وابسته استفاده می شود، اما مرد بد چندین لینک وابسته را تعبیه کرده و کاربران را با امید به فروش محصولات خود در اینترنت و کمی هزینه می برد. بیشتر وب سایت های تجاری چندین روزه شناسه های وابسته در کوکی ها را بازیابی می کنند و بدبختانه از طریق سایت خود درآمد کسب می کنند.

1..بعضی از افراد از شما میخواهند فایل htaccess را در سایت خود تغییر دهند، اما این برای هیچ چیز خوب نیست زیرا فرد بد برای وبسایت خود نیازی ندارد .

2. این سایت شما تاثیر نمی گذارد، بنابراین شما نباید در مورد آن نگران باشید. در عوض، گزارش تجزیه و تحلیل شما تاثیر می گذارد و میزان گشت و گذار ممکن است افزایش یابد

3. URL های ارجاع شناسه پیگیری Google Analytics شما را خواهند داشت. این مرد روسی تصمیم می گیرد که چه کسی از URL های ارجاع بازدید می کند قبل از هدایت آنها به لینک های وابسته خود.

4. اولین املاک در حساب Google Analytics شما اکنون و بعد باقی خواهد ماند - املاک با شناسه پیگیری شما با حرف "I"

پایان خواهد یافت.

5. شناسه های وابسته در کوکی ها ذخیره می شوند و هیچ مشکلی برای رایانه یا وب سایت شما ایجاد نمی کنند. اما این پول بد را در مورد کمیسیون و پیش پرداخت پرداخت خواهد کرد.

6. برای سایت های جدید و اساسی، شما باید با استفاده از فیلترهای نامحدود با پیش تعیین شده در گوگل آنالیز خود، هرزنامه را مسدود کنید.

اسپم ارجاع وب سایت یکی از مشکلات عمده بوده و یک نوع ترافیک مصنوعی است که رتبه بندی سایت را در اینترنت خراب می کند. شما باید در نظر داشته باشید که هیچ انسان از وب سایت شما بازدید نمی کند. در عوض، هرزنامه ارجاع darodar.com از سایت شما بازدید می کند، ایجاد می کند و این بازدید ها ثبت شده در حساب Google Analytics می شود. بنابراین، اگر شما هرگز متوجه ترافیک ارجاع حساب Analytics خود نباشید، ممکن است علاقه مند به ایجاد فیلتر یا تغییر تنظیمات .htaccess باشد. این باعث می شود فرد بد از هدایت کردن بازدید کنندگان خود به وب سایت های مبتنی بر کمیسیون خود جلوگیری کند.

November 29, 2017