Back to Question Center
0

از دست دادن اسپم ارجاع با کارشناس Semalt

1 answers:

هر نوع اسپم ارجاع، رباتها و عنکبوت ها به دلایل شخصی شما برای استفاده از فضای سرور و وب سایت های وردپرس علاقه مند هستند. به نظر می رسد هکرها همیشه مشغول فریب مدیران وب و موتور جستجوی در یک راه یا دیگر هستند. هرزنامه به تعداد زیادی وب سایت نیاز دارد، اما ممکن است علاقه مند به اجازه دادن آنها به کسب و کار خود نباشید - free unlimited windows vps. اگر شما یک وبسایت وردپرس دارید، باید در اسرع وقت خلاص شدن از اسپم ارجاع، عنکبوتها و رباتها

اندرو Dyhan، Semalt متخصص، مشخص می کند که هرزنامه ارجاع یک نوع اسپم است که بر تعداد وب سایت های وبلاگ نویس و وردپرس تاثیر می گذارد. همچنین، آن را به حساب Google Analytics شما وارد می شود و در رتبه بندی موتور جستجوی خود قرار می گیرد. بنابراین، اگر میخواهید کسب و کارتان را در اینترنت رشد دهید، مسدود کردن هرزنامه ارجاعی اجباری است .

معرفی اسپم ارجاع دهنده

هرزنامه ارجاع هر دو وب سایت شما و حسابهای Google Analytics را هدف قرار می دهد. برای چند ماه، یک مشکل بزرگ برای مدیران وب است. از طریق URL های جعلی، هکرها سایت های خود را با ترافیک با کیفیت پایین ارسال می کنند و شانس گرفتن موتورهای جستجو ممنوع است..

هرزنامه های جعلی ارجاع در وب سایت های وردپرس

شما باید هرزنامه ارجاع را نه تنها در حساب Google Analytics خود بلکه در وب سایت های وردپرس خود نیز محدود کنید. مراحل زیر در این زمینه ضروری هستند:

نصب پلاگین های اسپم ارجاع

شما می توانید این روند را با نصب چند پلاگین اسپم ارجاع در وب سایت های وردپرس خود آغاز کنید. تعداد زیادی افزونه در اینترنت موجود است. در صورتی که چنین پلاگین در وردپرس خود پیدا نکرده باشید؛ شما می توانید از منبع قابل اعتماد دانلود کنید و آن را در سایت خود نصب کنید. Sucuri، Spamreferralblock، Spam Referral WP و دیگر پلاگین ها می توانند در این زمینه مورد آزمایش قرار گیرند. همه آنها اسپم ارجاع را نظارت می کنند و در عرض چند ثانیه آن را از سایت های شما حذف می کنند.

پیکربندی تنظیمات

پس از نصب پلاگین، قدم بعدی تنظیم پیکربندی سایت سایت وردپرس است. شما نباید فراموش کنید که پلاگین را قبل از بستن پنجره فعال کنید. هدف این است که اطمینان حاصل شود که هر روز هر روز هرزنامه و ربات های ارجاع را برداشته و مسدود می کنند، بنابراین شما باید از تنظیمات مراقبت کنید و هر زمان که لازم باشد پیکربندی کنید.

آخرین به روز رسانی های خود را بررسی و ایجاد بلوک های سفارشی

سومین و یکی از قوی ترین تاکتیک ها، بررسی جدیدترین به روز رسانی ها در سایت وردپرس شما و ایجاد بلوک های سفارشی در صورت نیاز می باشد. این مانع از ورود اسپم ارجاع، عنکبوت، و رباتها می شود و ایمنی سایت شما را تا حد زیادی تضمین می کند. شما همیشه باید به راهنمایی ها و ترفندهای به روز شده WordPress توجه داشته باشید. بررسی کنید که آیا چند پلاگین جدید در چند روز اخیر معرفی شده اند یا خیر. شما فقط باید آن پلاگین ها را امتحان کنید زمانی که اطمینان دارید که بسیاری از افراد قبلا آنها را امتحان کرده اند.

مشاهده فهرست وب سایت های مسدود شده

پس از تکمیل مراحل بالا، مرحله نهایی این است که فهرست دامنه های مسدود شده و زیر دامنه ها را مشاهده کنید تا ایده ای را درباره سایت هایی که تعداد زیادی بازدید از آنها را دریافت کرده اند، مشاهده کنید. برای مشاهده لیست کامل، باید به حساب Google Analytics خود بروید و جزئیات آن را بررسی کنید.

November 29, 2017