Back to Question Center
0

کارشناس Semalt خلاصه تفاوت بین 301 هدایت و 302 هدایت مجدد

1 answers:

آیا سرورهای وب به صفحات مختلف وب یا کدهای وضعیت خدمت می کنند برای خدمات مختلف نوشته شده و تولید می شوند، یکی از رایج ترین مشکلات کد 200 است. به این معنی است که صفحه یا منبع وب شما به چیزی احمقانه هدایت می شود و هکرها ممکن است مایل به نفوذ به سایت شما و حمله به سیستم شما باشند. یکی دیگر از کد های وضعیت مشترک 301 است، در حالیکه 302 و 404 نیز اکنون و بعد دیده می شوند. بدیهی است، شما باید به دنبال برخی نکات در مورد چگونگی اجتناب از آنها. هنگامی که صفحات وب شما با هدایت سطوح سرور هدایت می شوند، ممکن است شروع به مشاهده 300 کد کنید.

301 یک تغییر مسیر دائمی است درحالی که 302 یک تغییر مسیر موقت است، یعنی شما می توانید از 302 خلاص شوید، اگر چند موردی را که توسط مدیر موفقیت مشتری Semalt ، مایکل براون، به شما ارائه می شود، مراقبت کنید - drying corn shrinkage.

وقتی و چگونگی استفاده از 301 تغییر مسیر

تغییر مسیر 301 همیشه دائمی است و این همان چیزی است که قبلا به شما گفته ایم. به موتور جستجوی می گوید که یک صفحه منتقل، حذف یا حذف شده است، احتمالا به دلیل برخی از مسائل مربوط به طراحی یا محتوای محتوا. این کد می تواند کل ساختار و معنای سایت شما را تغییر دهد، شهرت آن را در چشم انداز موتورهای جستجو خراب می کند..بسیاری از افراد از این خطا رنج می برند و باید تکنیک های جستجوگر سفید کلاه را برای جلوگیری از رسیدن به حد زیادی استفاده کنند.

متاسفانه شرکت های مختلف طراحی وب سایت قادر به کمک به خلاص شدن از تغییر مسیر 301 نیستند. در عوض، آنها از تگ های متا استفاده می کنند و 302 سرور تغییر مسیر می دهند تا سایت های مشتریان خود را ایمن نگه دارند. اجازه بدهید به شما بگویم که این یک عمل خطرناک است و موتورهای جستجو هیچ یک از استراتژی های تغییر مسیر را تایید نمی کنند.

از دیدگاه جستجوگرها، هدایت 301 نمیتواند سایت شما محبوبیت و دید بیشتری را که ممکن است در اینترنت انتظار داشته باشید دریافت نکنید. و اگر به این موضوع توجه نکنید و آن را در اسرع وقت حل نکنید، ممکن است مجبور شوید نام دامنه خود را تغییر دهید و ممکن است مقالات خود را از یک وب سایت به دیگری انتقال دهید. به من اعتماد کن، این می تواند فرایندی حیرت انگیز باشد و می تواند شما را در رتبه های سایت خود در نتایج موتورهای جستجو از دست دهد.

چرا شما باید 302 تغییر مسیر

یکی از دلایل اصلی استفاده از تغییر مسیر 302 این است که URL های بد را از دائر بودن نمایه در نتایج موتور جستجو حفظ کنند. به عنوان مثال، اگر شما یک وب سایت بالغ را ایجاد کرده اید و می خواهید صفحه اصلی خود را به یک URL دیگر هدایت کنید، شما می توانید این 302 تغییر مسیر را با بسیاری از پارامترها و داده های جلسه استفاده کنید. هنگامی که موتورهای جستجو نشانی اینترنتی وب سایت خود را انتخاب می کنند، شما نباید نگران باشید زیرا صفحات و محتوای آنها را در داخل نمی شناسید. آنها ممکن است سایت شما را به عنوان امن تعریف کنند. به عبارت دیگر می توان گفت که موتورهای جستجو می خواهند سایت شما را به عنوان xyz.com به جای abc.com فهرست بندی کنند و این تنها با 302 redirects امکان پذیر است.

هنگام استفاده از redirects 302، نباید بازدیدکنندگان خود را به وب سایت های ناشناخته یا مشکوک ارسال کنید. همچنین، مهم نیست که بینندگان خود را به همان صفحات دوباره و دوباره هدایت کنید؛ زیرا ممکن است خسته شوند و پنجره ها را ببندند و سایت های خود را برای یک عمر مسدود کنند.

November 29, 2017