Back to Question Center
0

کارشناس Semala در سال 2017، 10 نفره ترین اسپمر جهان را برای شما به ارمغان می آورد

1 answers:

میلیون ها کاربر اینترنت در هر روز از هرزنامه نگران هستند. برای فردی که به خوبی شناخته شده است، هر ایمیل جدید در صندوق ورودی با احتیاط احضار شده است. آمار نشان می دهد که هرزنامه ها از طریق ایمیل به طور عمده گسترش می یابد. در نوامبر 2016، پیام های اسپم 61.66 درصد از ترافیک ایمیل در سراسر جهان را به خود اختصاص داد. این به این معنی است که 82 میلیارد ایمیل هرزنامه در روز در حال گردش است - 30 round wood. این ممکن است شما را شوکه کند که حدود 80 درصد از هرزنامه توسط یک گروه کوچک از باندهای اسپم سخت تهیه شده است.

Frank Abagnale، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، 10 ساله ترین اسپمر جهان در سال 2017 را برای شما در اختیار شما قرار می دهد.

داروخانه کانادایی

داروسازی کانادا احتمالا ژنراتور اسپم بزرگترین ظرفیت جهان است. اعتقاد بر این است که در اوکراین / روسیه مستقر می شود و از تکنیک های مختلف بوت نت و میزبانی وب چینی استفاده می کند تا شبکه های آلوده و اسپم های دارویی را گسترش دهد. در میلیون ها اسپم هر روز، داروهای دارویی کانادایی خود را به عنوان بهترین منبع داروهای ضد درد و افزایش دهنده های جنسی می فرستد.

2. مایکل بوهم و همکاران

این یک سازمان اسپم قدیمی است که تحت بسیاری از نام های فردی و تجاری مختلف عمل می کند. این از طیف گسترده ای از دامنه های ارزان، دامنه خودکار و VPS های میزبانی وب استفاده می کند تا دامنه های هجومی اسپم را اجرا کنند.

3. ییر شالف (راه حل Kobeni)

Spammer هاردکور Snowshoe Kobeni Solutions در فلوریدا مستقر است و اعتقاد بر این است که یک جاسوسی از Darrin Wohl، یکی از معروفترین اسپمر ROKSO است. در سال 2014، یار شالف دستور داد که مبلغ 350،000 دلار جریمه توسط کمیسیون تجاری فدرال (FTC) در دادخواستی که او را به ارسال ایمیل های اسپم به مصرف کنندگان در زمان انتشار Obamacare دستور داد. در ایمیل ها، او به دریافت کنندگان هشدار داد که اگر بلافاصله برای خرید یک طرح بیمه کلیک بر روی لینک ارائه شده، آنها قانون را نقض می کنند.

4. دانته جیمنز از سرمایه گذاری

این اسپامر در حال کار با برخی از بدترین اسپم های بت نت است. دانته همراه با همتایانش از سرورهای هک شده و میزبان های جعلی در اروپای شرقی برای انجام هرزنامه های بزرگ بوتت استفاده می کند.

5. آلوین Slocombe (اینترنت اینترنت سایبری)

6. مایکل لیندسی (iMedia Networks)

iMedia Networks میزبان چاشنی Lindsay برای عملیات اسپم سازی است. این سرویس میزبان گلوله ای را به رای دهندگان سایبری رکوش محبوب می دهد. مشتریان Lindsay و iMedia Networks از زامبی های بوتت استفاده می کنند و پس از آن مودم های اسپم را در خارج از کشور میزبانی می کنند. این اسپمر و باند خود را سرقت IP آدرس فضا از شرکت ها برای مدت زمان طولانی و استفاده از این فضا به هرزنامه

7. پیترا لوواشف

این سقط جنین روسی شناخته شده است که در میان طولانی ترین اسپم فعال است. تخصص او در نوشتن و فروش نرم افزارهای جاسوسی و دسترسی به بوت نت است. او همچنین مشکوک است که در ایجاد و انتشار تروجان ها و ویروس ها شرکت داشته باشد. Severa ارتباطات زیادی با اسپم های بت نت در ایالات متحده و شرق اروپا دارد. او یک همکار آلن رالسکی، یک اسپمر آمریکایی محکوم شده بود.

8 RR Media

بر اساس اعتقاد بر این است که از هانتینگتون بیچ، ایالات متحده آمریکا اجرا می شود، RR Media میزبان هرزنامه های با حجم بالا است که از نام های مختلف برای انجام عملیات اسپم سازی استفاده می کند. بیماری های ثبت شده آن شامل ارسال ایمیل های ناخواسته به افراد زیر سن قانونی است که آنها را به الکل و قمار می کشاند.

9. مایکل A. پرسود

مایکل در ماه فوریه سال جاری مورد تقدیر قرار گرفت، پس از اینکه وی از طریق عملیات اسپمینگ خود با جعل سیم کارت فدرال دستگیر شد. این محکومیت اعلام کرد که این اسپمر از اسپم کردن اس ام اس (با استفاده از چندین دامنه و IP) برای ارسال میلیون ها ایمیل اسپم در حداقل 9 شبکه استفاده می کند.

10. Yambo Financials

این سازمان اسپم تند و زننده با تقریبا تمام انواع هرزنامه ها مقابله می کند. آن را به سرورهای عمومی می برد، آنها را به خطر می اندازد و از آنها سوء استفاده می کند تا از نرم افزار های جعلی و داروها و حتی توزیع کودکان، انسداد و حمل و نقل حیوانات بهره ببرد. اسپم زن اوکراین نیز ادعا می کند که "خدمات مالی" را ارائه می دهد.

با افزایش هرزنامه ها و اسپم ها با استفاده از روش های پیچیده تر مانند بوت نت ها، هر کاربر اینترنت باید در هنگام آنلاین بسیار مراقب باشد. هنگام باز کردن ایمیل های جدید، از زمانی که اکثر اسپم ها از طریق ایمیل ارسال می شود، خوب است که برخی از شک و تردیدها را توسعه داده و حفظ کنید. شما نمی خواهید قربانی هر یک از موارد فوق یا هر نوع اسپم دیگر شود

November 29, 2017