Back to Question Center
0

چگونه برای جلوگیری از ترافیک هرزنامه با فیلترهای گوگل آنالیز؟ - ؛ Semalt یک پاسخ را نشان می دهد

1 answers:

ممکن است همه ما برای ترافیک هرزنامه با فیلترهای Google Analytics نتوانیم. شانس وجود دارد که این اتفاق برای همه اتفاق می افتد، زیرا هر روز اسپم با تعداد زیادی سایت ها بازی می کند. آنها برای کسب و کار شما خطرناک هستند و می توانند شهرت شما را در اینترنت خراب کنند. مشکل دیگر این است که ترافیک شبح و اسپم به شما نتایج دقیق را از نظر ترافیک وب سایت نمی دهد - www scratch2cash com. آنها همیشه شما را با امتیاز گزاف گویی بالا نشان می دهند، که باعث می شود احساس کنید که هر روز بیشتر و بیشتر مشاهده می کنید. مهم است که ما تنها چند دیدگاه در روز دریافت کنیم که کیفیت آنها را تامین کند. در مقابل، وب سایتهایی که تعداد زیادی بازدید و میزان بازدهی کمتری دارند، ممکن است منجر به تولید زیاد نشود. اگر یکی از آنها هستید، شما باید استراتژی های خود را تغییر دهید و یک حضور آنلاین قابل اطمینان ایجاد کنید. حتی زمانی که می دانید که اسپم ها وجود دارند، نباید با آنها بحث کنید و برخی از فیلتر ها را ایجاد کنید تا از آنها به شدت خلاص شوید.

خوشبختانه، برخی از تکنیک ها و روش های موجود برای خلاص شدن از اسپم ها با Google Analytics در دسترس هستند. شما می توانید فیلتر کنید و بسیاری از مشکلات خود را در اینترنت حل کنید

یک حرفه ای حرفه ای از Semalt خدمات دیجیتال، ایوان کنوالوف، در اینجا برخی از چیزهای اساسی را که باید در نظر داشته باشید نگاهی بیندازید:

ایجاد دیدگاه های جدید

قبل از اینکه تنظیمات را در حساب Google Analytics خود تنظیم کنید، ایجاد دیدگاه های جدید کاملا خوب است..شما باید تعداد زیادی از فیلترهای دست نخورده را ایجاد کنید و چیزها را به بخش ها بکشید. در ابتدا، این فرایند زمان می برد اما می تواند به شما در تهیه گزارش های کیفیت کمک کند. شما باید به بخش مدیریت حساب Google Analytics خود بروید و تنظیمات مشاهده را تنظیم کنید. در اینجا شما باید دیدگاه های مختلف و فیلتر های مختلف ایجاد کنید و آنها را با یکدیگر پیوند دهید.

راه اندازی یک فیلتر جامع

شما می توانید تعداد زیادی از فیلتر بر اساس نیازهای شما تنظیم کنید. اگر درمورد چگونگی ایجاد فیلترها گمراهی داشته باشید، پیشنهاد می کنیم راهنمایی های گوگل را که در اینترنت موجود است را چک کنید، اما چند چیز که نیاز به توجه سریع شما را شامل می شود، نام های میزبان معتبر، منابع کمپین، تنظیمات زبان و غیره است.

نامهای میزبان منطقی

اشتباه نخواهد گفت که تمام ترافیک وب سایت شما باید از طریق نام ها و سرورها عبور کند تا اطمینان حاصل شود که کیفیت به خطر نیفتاده است. اطلاعات در Google Analytics شما موجود است. نام میزبان معتبر یک نام قانونی است که با سایت شما مرتبط است و می تواند موتور جستجوی شما را بر اساس تنظیمات شما فیلتر کند. اگر از میزان بازده بالا خسته شده اید، می توانید این گزینه را برای کاهش میزان بازده سایت خود امتحان کنید. اما همیشه باید اطمینان حاصل کنید که با یک نام میزبان جعلی دست به گریبان نباشید زیرا ممکن است سایت شما را خراب کند

منابع کمپین

شما باید ایده ای از جایی که ترافیک وب سایت شما از آن آمده است داشته باشید. با ایجاد فیلتر، شما می توانید منابع ترافیک و همچنین اطلاعات مربوط به آدرس های IP را بدانید.

تنظیمات زبان

تعداد زیادی از اسپم ها و هکرها با ارسال ترافیک جعلی از سایت شما و تنظیمات آن استفاده می کنند. به علاوه، آنها تنظیمات زبان خود را پیشی می گیرند، و فیلتر ها به شدت آشفته می شوند. بهترین راه برای خلاص شدن از آنها، نظارت بر عملکرد سایت شما هر روز است. شما باید در مورد تعداد بازدیدهایی که دریافت کرده اید و نحوه بهبود میزان گشت و گذار را مد نظر داشته باشید.

November 29, 2017