Back to Question Center
0

این آگهی جهان یا چگونه مشتریان را دوست دارم - ؛ استراتژی های بازاریابی از Semalt Expert

1 answers:

دنیای کنونی ما زندگی آگهی، آگهی جهان است. بدون تبلیغات، نیازی به چنین چیزهایی مانند تلویزیون، رادیو یا رسانه های اجتماعی وجود نخواهد داشت. بدون شک می توان گفت که ما باید برای چیزهایی که نیاز داریم بیشتر بپردازیم - 2gb ram windows vps. 86 درصد از مردم بر این باورند که تبلیغات برای پخش محتوای رایگان آنلاین ضروری است. با این حال، آن را نمی دهد بازاریابان حق ما را آزار با تبلیغات. زیر چهار راهبرد توسط الیور کینگ Semalt متخصص است که واقعا می تواند مصرف کنندگان را خوشحال کند.

آن را شخصی

چیزی است که مشتریان بالقوه را به مخاطره می اندازد، نه یک فروشنده فروشنده، که تلاش می کند شما را مجبور کند که این یا آن محصول را به قیمت تمام شده خریداری کند. این تبدیل بسیار بزرگی است و هنگامی که به تبدیل تبدیل می شود بسیار بی اثر است. مصرف کنندگان ممکن است شما را بیرون بکشند و یا به رفتار رفتار مزاحم خود توجه کنند و تعهد کنند تا هرگز با شما یا نام تجاری که شما نمایندگی نکرده اید ارتباط برقرار نکنید.

چشم انداز اجتماعی در حال حاضر بر روشی مصرف کننده محور است که همان استراتژی بازاریابی دیجیتال باید انعکاس یابد. مصرف کنندگان باید به نحوی که میخواهند درمان شوند درمان شوند. تنها راه رسیدن به این هدف این است که آنها نظارت اجتماعی و تجزیه و تحلیل را اعمال کنند..اینها به شناسایی احساسات مصرف کننده کمک می کنند تا بازاریابان بتوانند آنها را هدف قرار دهند، در صورتی که با مکالمات معتبر خود در ارتباط باشند. با بهینه سازی این جنبه های کسب و کار، بازاریاب در موقعیتی قرار می گیرد تا تلاش های SEO خود را تقویت کند.

آن را مربوط به

همانطور که شخصی سازی مهم است، نمی توان دانست که چه کسی یک پست خاص را می خواند، چه زمانی به آن دسترسی پیدا می کند، و دیگر مواردی که ممکن است مورد علاقه شما باشد. شبکه محلی باید با ارائه توصیه هایی به محتوا که مصرف کنندگان دنبال کردن. بازاریابان باید بدانند که توصیه ها باید به سلیقه و ترجیحات خواننده مربوط باشد. اگر آنها پیوندهایی به پستهایی دارند که مربوط به آنچه خوانندگان علاقه مند هستند، اما در غیر این صورت پیدا نشد، سایت به یک منبع اعتماد و ارزشمند است که برای SEO مناسب است. نتیجه این است که ناشر درآمد بالا را حفظ می کند در حالی که در عین حال تجارب کشف محتوای محتوا را به مصرف کنندگان ترغیب می کند تا آنها را برای بیشتر باز گرداند.

آن را به موقع

چند موردی وجود دارد که مصرفکنندگان هنگامی که به بازاریابی دیجیتال می آیند مزاحم می شوند:

  • کوپن هایی که برای موردی که فقط خریداری کرده اند، از آن استفاده می کنند، زیرا آنها برای هر کسی که فضای محدودی دارند و یا مالیات لازم را برای انبار کردن دارند قبل از پایان دادن به آن، بی فایده است.
  • آگهی های تکراری در فیس بوک برای محصولات یا خدماتی که قبلا خریداری کرده اند
  • جعبه اشتراک ایمیل که به زودی به محض دریافت محتوای آنها ظاهر می شود.

بازاریابان باید از بازاریابی دیجیتال به گونه ای استفاده کنند که مصرف کنندگان وفادار به آنها را حفظ کند. ناراحتی های ذکر شده ممکن است به نظر کوچک، اما چیزهای کوچک جمع می شوند. با توجه به منابع نامحدود برای چیزهایی که مربوط به آنچه که آنها می خواهند، به آنها دلیل نمی دهند که مارک تجاری ای را که می فروشید انتخاب کنید. با بررسی بازخورد مشتریان و رسانه های اجتماعی، اطمینان حاصل کنید که همه خدمات را به دقت مورد نیاز خود قرار دهید

آن را مرتبط

نکته آخر، اما نه کمترین، ایجاد محتوایی است که در مورد احساسات مرتبط با انسانی قرار دارد. احساسات یک انگیزه بزرگ هستند. برخی از مصرف کنندگان ممکن است در مورد چگونگی آزار و اذیت عاطفی یک آگهی شگفت زده باشند، اما هرگز به نظر نمی رسد که آن را در آینده فراموش کنند.

November 29, 2017