Back to Question Center
0

آیا می خواهید برای حذف اسپم ارجاع از Google Analytics شما؟ - ؛ مشاوره کارشناسی Semalt

1 answers:

امروزه هرزنامه ارجاع به یک مشکل بزرگ تبدیل شده است. چند ماه است که به تعداد زیادی وب سایت ها حمله کرده و مشکالت بسیاری را برای مدیران وب به وجود آورده است. بنابراین، برای همه ما مهم است که از روشهای مدیریت و شناسایی هرزنامه ارجاع جلوگیری کنیم و از آن پیروی کنیم، به طوری که گوگل و سایر موتورهای جستجو به ما در بهبود رتبه سایتهای ما کمک کنند.

ممکن است آسان به خلاص شدن از هرزنامه ارجاع به عنوان بسیاری از مردم به دنبال راه حل های جادویی نیست - confettura di datterino. آرتم Abgarian، مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری Semalt ، اطمینان میدهد که جادویی وجود ندارد و شما باید به صورت دستی و به آرامی از حذف اسپم ارجاع از گوگلالایت استفاده کنید.

گوگل هرزنامه ارجاع را به عنوان یکی از مهمترین مشکلات اعلام کرده است. متأسفانه، تا کنون هیچ راه حل ارائه نشده است، و صاحبان وبسایت ها تنها با آن کنار می آیند.

ناامید کننده ترین این است که تقریبا در همه سایت ها از هرزنامه ارجاع به یک یا چند نفر رنج می برند. گوگل آنالیتیک به ما یک انجمن کمک می کند که ما می توانیم شکایات مربوط به این موضوع را ارسال کنیم، اما شانس کمی وجود دارد که ما با برخی از راه حل ها در این مکان ارائه خواهیم کرد. بازاریابان و وب مسترها نگران هستند زیرا هیچ راهی برای حذف هرزنامه ارجاعی وجود ندارد. خوشبختانه، برخی اقدامات پیشگیرانه ای وجود دارد که می تواند برای حذف، متوقف کردن و به حداقل رساندن هرزنامه ارجاع در گزارش های Google Analytics خود

مسدود کردن شناخته شده رباتها و عنکبوت

چند سال پیش، گوگل یک ویژگی جدید برای مسدود کردن تمام عنکبوت های شناخته شده و رباتها اعلام کرد. با حذف آنها از گزارشات Google Analytics شما می توانید کیفیت ترافیک را بهبود بخشد. با استفاده از این گزینه، مدیران وبسایت می توانند از منابع ترافیکی غیر آلی خلاص شوند. برای فعال کردن این گزینه، شما باید آدرس های IP را که ممکن است جعلی را در نظر بگیرید، حذف و مسدود کنید. یکی از مهمترین اختلافات این تکنیک این است که شما هرگز نمیتوانید بدانید چگونه بسیاری از رباتها و عنکبوتها تاکنون وب سایت شما را دریافت کردهاند.

هرزنامه های ارسالی بلوک از طریق .htaccess

مسدود کردن هرزنامه ارجاع از طریق فایل های .htaccess امکان پذیر است. اگر شما سایت خود را در Apache اجرا می کنید، قبل از آنکه شما و حساب Google Analytics خود را هک سازید، زمان زیادی برای جلوگیری از اسپم ارجاع داده نمی شود. شما باید از این فایل خاص هرزنامه ارجاع را مسدود کنید و آن را به عنوان یک فایل معمولی برای بهبود کیفیت ترافیک سایت خود پردازش کنید.

ارجاعات روح را محدود کنید

اگر تعداد زیادی از بازدیدهای جعلی را رنج می برید، باید ارجاعات ارواح را محدود کنید. ارجاعات Ghost ممکن است رتبه سایت شما را در نتایج جستجوی موتور آسیب برساند. آنها با ردیابی کدهای خاص خود در حساب Google Analytics بدون اجازه شما مشکلی ایجاد می کنند.

مرجع جعلی جعلی و خزنده ها

شما می توانید به راحتی ارجاع های جعلی و خزنده های منفی را در حساب گوگل آنالیتور خود را مسدود کنید. برای انجام این کار، شما باید فیلترهایی را برای دامنه ها یا زیر دامنه هایی که تحت تاثیر اسپم ارجاع قرار گرفته اند، ایجاد کنید. متاسفانه، در گوگل آنالیت محدودیتی در مورد تعداد فیلترهایی که می توانید در هر دامنه ایجاد کنید محدود است. تعداد زیادی از فیلترها هرگز نمی توانند ایجاد شوند، بنابراین شما باید آنها را در چندین حساب ایجاد کنید. برای وب سایت ایجاد شده، ممکن است یک فرآیند مداوم باشد، اما اگر سایت شما نسبتا جدید باشد، اگر یک سایت نسبتا جدید باشد، اگر یک سایت دائمی باشد،

November 29, 2017