Back to Question Center
0

پلاگین امنیت Wordfence - ؛ Semalt Expert می گوید که چگونه از وب سایت وردپرس خود محافظت می کند

1 answers:

حملات وب سایت در حال حاضر تهدیدی واقعی برای سایت های تجارت الکترونیک شده است، اما صاحبان سایت ها و بازاریابان هیچ گزینهای ندارند، اما هر زمان امنیت وب سایت خود را ارتقا می دهند. با این حال، بازاریابان هایی که سایت های Wordfence را فعال می کنند، هیچ دلیلی برای نگرانی از معرفی Plugin Wordfence در صنعت بازاریابی آنلاین ندارند.

پلاگین Wordfence ارائه می دهد در زمان واقعی حفاظت از وب سایت و یک تجربه تجزیه و تحلیل شگفت انگیز است - cours sur la gestion des ressources humaines en pdf. این افزونه شامل یک بسته فایروال تمام و ضد ویروس است که بلوک تلاش از کدهای مخرب، ترافیک جعلی، و هکرها در وب سایت خود تلاش. افزونه Wordfence همچنین به بازاریابان و صاحبان وب سایت ها امکان استفاده از ویژگی های جغرافیایی، اسکن برنامه ریزی شده و تأیید اعتبار شبکه را می دهد.

حرفه ای پیشرو Semalt خدمات دیجیتال، جولیا Vashneva، نشان می دهد در اینجا چند راهنمایی مفید برای شما به مقابله با این مشکل با موفقیت.

آنچه شما باید در مورد پلاگین Wordfence بدانید

Wordfence ویژگی های اطلاعات IP دقیق، مدیریت محتوا و روش های ورود به سیستم را مشخص می کند. این پلاگین وردپرس در هر دو نسخه حق بیمه و رایگان می آید. با استفاده از نسخه حق بیمه افزونه Wordfence به شما فرصتی برای لذت بردن از مسدود سازی مبتنی بر کشور، ورود به سیستم رایگان و اسکن می دهد.

نصب و راه اندازی پلاگین Wordfence در وب سایت شما ساده ترین کاری است که تا به حال در کمپین خود انجام داده اید. صاحبان وب سایت با استفاده از این پلاگین می توانند آدرس ایمیل خود را تنظیم کنند تا هر زمان که به بازار هدف خود برسند اطلاعیه ها دریافت کنند. با این حال، سایتهایی که تحت تأثیر عنکبوتهای وب و رباتها قرار دارند، به دلیل تعداد زیاد ایمیلهایی که به سایت هدایت میشوند، میتوانند به سرعت سقوط کنند.

مسدود کردن ربات ها و عنکبوت های وب با استفاده از افزونه Wordfence

مسدود کردن ربات ها و عنکبوت های وب می تواند یک وظیفه بسیار غم انگیز باشد زیرا ربات ها در حال تغییر و تغییر آدرس های IP هستند. برای جلوگیری از ربات ها و عنکبوت های وب، آن را به عنوان یک روش منظم و موثر برای ردیابی ربات ها به عنوان آنها تغییر مالکیت.

ربات ها می توانند یک مزاحم واقعی برای وب سایت های تجارت الکترونیک باشند. همانطور که قبلا ذکر شد، افزونه Wordfence شامل یک ویژگی مسدود کننده کشور است. مشکلات زمانی رخ می دهد که شما سعی می کنید از طیف وسیعی از آدرس های آی پی که از کشور شما می خواهید کسب و کار را مسدود کنید. هر بار که وارد حساب کاربری خود می شوید، داده ها تمایل دارند که پایگاه داده وب سایت شما را اشغال کنند. با استفاده از افزونه Wordfence برای مسدود کردن ربات ها و ترافیک داخلی که از وب سایت شما استفاده می شود، در نظر بگیرید.

ویژگی های امنیتی پلاگین Wordfence

از آنجا که این پلاگین توسعه یافته است، لازم است برخی از به روز رسانی ها. به تازگی، Wordfence ویژگی خودکار به روز رسانی معرفی کرده است تا به بازاریابان کمک کند تا آسیب پذیری های حمله را به روز نگه دارند. با توجه به جوانب مثبت، به روز رسانی توسط افزونه Wordfence طول می کشد کمتر از 24 ساعت به گردش در بین المللی

Wordfence به عنوان یکی از بهترین ویژگی های امنیتی وب سایت در بازاریابی محتوا قرار می گیرد. در نظر بگیرید نصب Plugin Wordfence برای ردیابی ترافیک ناشی از ربات و فعالیت های داخلی. قبل از اینکه رباتها به وب سایت شما برسند، باید از CloudFlare عبور کنند. با استفاده از ترکیبی از Wordfence و CloudFlare برای جلوگیری از ربات ها، کدهای مخرب و ترافیک داخلی از وب سایت تجارت الکترونیک خود، از ترکیب آنها استفاده کنید.

November 29, 2017